Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26 Re: A teraz na serio! on Nie Maj 18, 2014 11:42 am

Jata

Moderator
Moderator
Sorry, trochę mnie nie było. Zawody tkd, sędziowanie i te sprawy. No nieważne.

Trochę krejzolskie te propozycje dajecie. Poznań i Wawę jestem w stanie zrozumieć, ale Bydgoszcz i Zamość są nieco dziwnymi propozycjami wg mnie xd

No ja za Wawą jestem. Bo Lublina nie będę teraz typował, bo to nie ma sensu. Zresztą wielkiej różnicy w odległości nie mam.

27 Re: A teraz na serio! on Nie Maj 18, 2014 11:56 am

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Woogy napisał:Trochę krejzolskie te propozycje dajecie. Poznań i Wawę jestem w stanie zrozumieć, ale Bydgoszcz i Zamość są nieco dziwnymi propozycjami wg mnie xd
Jesteś pijany? To do domu skarbie. Mimie się pytał kto skąd jest, żeby jakieś neutralne miejsce wyznaczyć. Bydgoszcz i Zamość nie są propozycjami do zjazdu, tylko miejscem, gdzie mieszka Mimie i Roy.

Jam jest z Bartoszyc :D

28 Re: A teraz na serio! on Pon Maj 19, 2014 3:19 pm

Jata

Moderator
Moderator
Jesteś pijany? To do domu skarbie.
Em... taa...

To do domu skarbie. Mimie się pytał kto skąd jest, żeby jakieś neutralne miejsce wyznaczyć. Bydgoszcz i Zamość nie są propozycjami do zjazdu, tylko miejscem, gdzie mieszka Mimie i Roy.
Nieporozumienie, przeoczyłem post Mimiego.

No to Dęblin, lubelskie.

29 Re: A teraz na serio! on Wto Maj 20, 2014 9:43 am

Mimie

Second Child
Second Child
MÓJ post przeoczyłeś...? Pogniewamy się :|

30 Re: A teraz na serio! on Pon Cze 09, 2014 12:16 am

Jata

Moderator
Moderator
Przepraszam ;(

To jak? Ktoś jeszcze może by coś dodał od siebie? A jak nie to może ustalmy w końcu miejsce. Wiecie, jest czerwiec. Ten miesiąc wykluczyliśmy, ale następny już można pod uwagę brać.

31 Re: A teraz na serio! on Pon Cze 09, 2014 12:48 am

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
A propo tego. Miałem oglądać serial, a nie tu odpisywać... no ale skoro przypomniałeś to mi się przypomniało.
Otóż na początku lipca jadę do Niemiec trolololo. Rajd na Berlin i te sprawy. Choć Maxiu się tu nie udziela bo sądzi, ze mama go nie puści(ja ją namowie, spokojnie) to napiszę za Maxia, ze on tez mniejwiecej w tym samym czasie jedzie do Niemiec trolololo. Bronić Berlina i te sprawy.
Nie jestem przekonany kiedy wrócimy - tak może do 20 lipca ja powinienem być, on chyba trochę później.
Uwaga jest też drugie ale - hajs. Coś się ostatnio nie zgadza i to długo. Toteż mam nadzieje, że w Niemczech go trochę przybędzie i po powrocie będzie się zgadzał co by mi na bilet starczyło. No a jeśli nie to sam nie wiem ;/
Toteż jeśli planujecie lipiec to radze robić w lipcu - bezemnie i Maxia - bo jak wroce i nadal hajsu nie bedzie to bedzie mi glupio ze przezemnie nie zrobiliscie a potem później ktos nie bedzie mogl przyjechać.

32 Re: A teraz na serio! on Pon Cze 09, 2014 1:03 pm

Rayem

KOX
KOX
Termin mi obojętny. Ale Bercika i Maxia też chcę poznać, więc wymyślicie coś innego poza lipcem ;<
Jestem z Chrzanowa, więc mnie najbardziej odpowiadałyby Kraków albo Katowice :s No... ewentualnie Poznań, bo m. in. właśnie tam planuję studia. W stolicy byłem 3 miesiące i powiem tak... Na zjazd BYĆ MOŻE bym przyjechał, ale dłużej tam nie zostanę xd

33 Re: A teraz na serio! on Pon Cze 09, 2014 2:17 pm

Ykmo

Sniper
Sniper
Warszawa. Raczej nie mam planów na wakacje więc spróbuję dopasować się do ustalonego terminu, nocleg mam i z jedną osobę mógłbym nawet przemycić ze sobą (tak Ray, głównie o Tobie myślę, zawsze chciałem Cię poznać osobiście). Prawko niestety bede miałdopiero pod koniec sierpnia ale nie mam problemu z dojazdem.
Btw. Mieszka w Drobinie

34 Re: A teraz na serio! on Pią Cze 13, 2014 11:47 am

Mimie

Second Child
Second Child
Ja mam ok 20 lipca pewnie z tydzien zajęty, namioty i te sprawy.
Jbc. bardziej mi pasuje Poznań.
To tyle moje ziomeczki drogie.

35 Re: A teraz na serio! on Sob Cze 28, 2014 5:22 pm

Jata

Moderator
Moderator
I jak? Znacie już mniej-więcej terminy, w których będziecie wolni? Ja dodam, że nie będzie mnie od 8 do 22 lipca, bo jadę na obóz tkd.

Może już jakieś konkretne propozycje na datę? Może początek sierpnia?

36 Re: A teraz na serio! on Sob Cze 28, 2014 8:50 pm

Mimie

Second Child
Second Child
Ja jestem niedostępny pod koniec lipca, ale początek sierpnia dla mnie spoko.

37 Re: A teraz na serio! on Pią Sie 01, 2014 2:03 pm

Jata

Moderator
Moderator
16 sierpnia ok. godz. 17:00, Warszawa - spotykamy się pod Stadionem Narodowym od strony Ronda Waszyngtona i tam decydujemy co dalej (tutaj liczymy głównie na Yoha, który Wawę zna najlepiej, aczkolwiek każdy może się rozeznać w terenie i przygotować jakieś opcje).

To moja propozycja, a skoro do tej pory nie pojawiły się inne to chociaż ustosunkujcie się do tej.

38 Re: A teraz na serio! on Pią Sie 01, 2014 2:42 pm

Royalz

Shaman
Shaman
Jak coś to ja bym busem jechał, lecz Wawy nie znam w ogóle i ktoś (patrz: Yoh) musiałby podejść na miejsce dotarcia, tj. najprawdopodobniej dworzec PKS, w zależności jakim busem bym jechał.

#editos
Chociaż nie wiem czy kasę będę mieć, bo w jedną stronę trzeba ~50 zł wybulić, a obecnie nie jestem przy kasie. :<

Ostatnio zmieniony przez Royalz dnia Pią Sie 01, 2014 4:43 pm, w całości zmieniany 1 raz

39 Re: A teraz na serio! on Pią Sie 01, 2014 2:52 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Jak coś to ja bym busem jechał, lecz Wawy nie znam w ogóle i ktoś (patrz: Yoh) musiałby podejść na miejsce dotarcia, tj. najprawdopodobniej dworzec PKS, w zależności jakim busem bym jechał.
Czyli... muszę zerknąć, gdzie taki dworzec się znajduje.
Mówisz o tym Yohu, który cały dzień ogląda animce, chla wódę/piwo i nie zna Warszawy tak dobrze, jak mógłby ją znać?
Innego nie znam... XD
16 sierpnia ok. godz. 17:00, Warszawa - spotykamy się pod Stadionem Narodowym od strony Ronda Waszyngtona i tam decydujemy co dalej (tutaj liczymy głównie na Yoha, który Wawę zna najlepiej, aczkolwiek każdy może się rozeznać w terenie i przygotować jakieś opcje).
Stadion Narodowy mówi mi znacznie więcej od Ronda Waszyngtona, chociaż to drugie kojarzę. W okolice stadionu trafię - gorzej będzie dalej, ALE czego się nie robi dla chlania. Postaram się! xD

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

40 Re: A teraz na serio! on Nie Sie 03, 2014 4:57 pm

Jata

Moderator
Moderator
Roy napisał:#editos
Chociaż nie wiem czy kasę będę mieć, bo w jedną stronę trzeba ~50 zł wybulić, a obecnie nie jestem przy kasie. :<
Dasz radę, wierzę w Ciebie!

Hm... Może ktoś więcej da jeszcze odpowiedź? Tak, żeby chociaż wiedzieć czego się spodziewać, ew. wprowadzić jakieś zmiany. Nie, żebym mówił o kimś konkretnym, jak Versil, Bercik, Max, Rayem, Aki, Zbir, Safari, Mimie, czy ktokolwiek inny. Tak ogólnie tylko piszę.

41 Re: A teraz na serio! on Nie Sie 03, 2014 5:08 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Nope, już mówiłem Yohowi, że nie mam hajsu - ale, ze pewnie i tak by ktoś napisał "dasz radę, pożycz". A tu ni chuja, bo wyszło, że jadę 15 na chrzciny i bede tam przez kilka dni. Ja odpadam.

42 Re: A teraz na serio! on Nie Sie 03, 2014 8:22 pm

Jata

Moderator
Moderator
No to może inny termin?

43 Re: A teraz na serio! on Nie Sie 03, 2014 8:31 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Czuje, że nie ma sensu go przekładać, bo później i tak pewnie nie będę miał hajsu aż do września - gdzie niektórym kończą się wakacje. Chyba, że liczysz też na Royalza i/albo komuś też nie odpowiada termin. Z mojej strony to chyba ni jak nie wypali w tym roku ;/

44 Re: A teraz na serio! on Nie Sie 03, 2014 8:39 pm

Royalz

Shaman
Shaman
Jataman napisał:
Roy napisał:#editos
Dasz radę, wierzę w Ciebie!

Jeżeli projekt wypali i dostanę ofertę robienia spritow i dam radę zrobić w terminie to ~1500 zł wpadnie do kieszeni, więc raczej mógłbym podjechać. ;p

45 Re: A teraz na serio! on Nie Sie 03, 2014 9:22 pm

Rayem

KOX
KOX
Skoro już tu jestem (na forum w sensie) to może też się wypowiem.

Byłem jak najbardziej za zorganizowaniem zjazdu i wciąż jestem. Miasto mi obojętne tak długo, jak tylko mamy się spotkać w jednym i jakimś... oczywistym/charakterystycznym miejscu. Ostatnio odwiedziła mnie ciocia i wpadły mi ze dwie stówki do kieszeni. Problemem niestety jest dla mnie termin. Zaczynam studia, muszę szukać mieszkania, robić badania (bo medycyna pracy), chodzić na jakieś konsultacje i jeszcze zawozić jakieś dodatkowe papiery. Sierpień dla mnie to zły miesiąc. Początek września w sumie też. Wiem jednak, że innym wakacje kończą się wraz z końcem sierpnia.

Podsumowując: chcąc, nie chcąc, na mnie nie macie co liczyć. Być może sytuacja zmieniłaby się później, bliżej ostatnich dni sierpnia. W każdym bądź razie, ustalcie wspólnie jeden termin i choć zapewne nie dam rady się zjawić, nie odkładajcie tego na później, bo NIGDY nie będzie nawet "1st Zjazdu ARS". Ode mnie tyle ;P

46 Re: A teraz na serio! on Pon Sie 04, 2014 9:55 am

Jata

Moderator
Moderator
Roy napisał:Jeżeli projekt wypali i dostanę ofertę robienia spritow i dam radę zrobić w terminie to ~1500 zł wpadnie do kieszeni, więc raczej mógłbym podjechać. ;p
Zaprawdę, chcieć to móc!

Ray napisał:[...], bo NIGDY nie będzie nawet "1st Zjazdu ARS".
Z tego co widzę, i tak nigdy nie będzie.
Viesiu, wygrałeś. Znowu ;s

A dla tych, którzy nie weszli w fazę wymigiwania się: ja jestem gotów iść na piwo nawet z jedną osobą (Joszu, mamy dwa zaległe piwa chyba xD)

47 Re: A teraz na serio! on Pon Sie 04, 2014 9:54 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
A dla tych, którzy nie weszli w fazę wymigiwania się: ja jestem gotów iść na piwo nawet z jedną osobą (Joszu, mamy dwa zaległe piwa chyba xD)
Chciałbym zaznaczyć, że będę po wypłacie[potrzebne źródło], więc jakieś grosze na postawienie Ci piwka będę miał xd
Bo mnie namawiać długo nie trzeba. Zwłaszcza do spożywania alkoholu XD

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

48 Re: A teraz na serio! on Pon Sie 04, 2014 11:33 pm

Erik

Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Hmmm Warszawa ta? 16 mówicie ta? Alkohol ta? Może się wybiorę ale nie wiem nawet na 80%, jutro napiszę czy pojadę czy nie.

49 Re: A teraz na serio! on Wto Sie 05, 2014 1:46 am

Shine

Jounin
Jounin
Ogólnie to no offence, ale u was z organizacją ciężko i to bardzo. Polecam do takich mitingów większe imprezy typu brudstock [inb4 nie byłeś to nie oceniaj :> nie jestem kucem, ani brudasem a bawiłem się tam wyśmienicie i narkotików pełno, a jak jesteś asocjalny to już twój problem], sunrise, hh kemp itp. 16 sierpnia to ja będę w WWA, też pod Stadionem Narodowym ale na meczu Fiorentina - RM, więc nie polecam wam się tak szukać bo i tak się nie znajdziecie. xD

50 Re: A teraz na serio! on Wto Sie 12, 2014 1:21 pm

Mimie

Second Child
Second Child
W hoy ciężko bym powiedział, niestety ja za późno wbiłem na ARS bo od 01.08.2014 nie było mnie w domu, a teraz jest za późno, cały misterny plan wpizdu. W każdym razie miłej zabawy panowie i gdyby ktoś był w Bdg dajcie znać i można wyskoczyć na piwo :P.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next