Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Opuszczona chata on Sob Cze 14, 2014 2:09 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
/ / Niewielki domek mieszczący się około półtora kilometra od północnych obrzeży wgłab lasu Selvas. Wygląda na opuszczony od dłuższego czasu. / /

Isaac Nivarit, który dotarł do tego miejsca, błyskawicznie schował się za jednym z większych drzew gdy dostrzegł dwóch mężczyzn, którzy najwyraźniej zmieniali się na warcie. Udało mu się nawet niepostrzeżenie podejśc bliżej - tak, by słyszeć ich rozmowę.
- Długo jeszcze będziemy tu trzymać tą sukę? - spytał jeden, który miał na ramieniu zawieszoną strzelbę.
- Tyle, ile będzie trzeba. - odezwał się drugi, który nosił przy sobie jakiś stary rewolwer. - Idź już tam, żeby się nie obudziła.
Mężczyzna ze strzelbą wszedł do domku, zaś rewolwerowiec został na czatach. Usiadł sobie wygodnie na pniaku i właściwie nie miał nawet zamiaru się rozglądać za czymkolwiek, co mogłoby jemu lub im zaszkodzić.

2 Re: Opuszczona chata on Sob Cze 14, 2014 2:52 pm

Max

avatar
Time Traveler
Time Traveler
Isaac podsłuchał rozmowę. Wszystko wyglądało na to, że dziewczyna, której szuka jest w tym domu. Musiał tylko uważać aby nic więcej jej się nie stało. Musiał również lepiej zorientować się w sytuacji. Widział dwóch opryszków. Nie wiedział czy przypadkiem nie ma ich więcej, choć najwyraźniej nie było. Tak czy inaczej użył techniki Astral Perception by przeskanować budynek jak i siedzącego na pniaku rzezimieszka. Chciał wiedzieć jak mniej więcej prezentuje się ich poziom energii oraz czy nie ma ich tu więcej. Za pomocą tej techniki chciał sprawdzić w jakim stanie jest ich ofiara. Była to informacja teraz niezbędna. Nie wiedział czy może sobie pozwolić na obmyślenie jakiegoś lepszego planu czy będzie musiał improwizować. W sumie to plan już miał.
Jeżeli opryszków jest tylko dwóch a ich poziom energii jest taki na jaki wygląda, czyli przeciętnego człowieka, Isaac aktywuje Mist Cloak i zakrada się do tego siedzącego na pieńku. Nie będzie to dla niego trudne, gdyż skradać potrafił się bardzo dobrze //Jest o tym w historii, której jeszcze nie wrzuciłem//. Ogłusza przeciwnika za pomocą potężnego uderzenia w tył głowy, po czym przechodzi dalej do domu. Przez okno sprawdza jak wygląda sytuacja w środku. Jeżeli opryszek nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla Sarumi, Isaac używając Astral Walk przebija się przez okno i obezwładnia drugiego przeciwnika.
Jeżeli jednak sprawa z poziomem mocy i ilością przeciwników jest trochę inna, Isaac obmyśla inny plan.

3 Re: Opuszczona chata on Sob Cze 14, 2014 6:15 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
Za pomocą Astral Perception udało ci się dowiedzieć, że przeciwników jest tylko dwóch, których widziałeś, a ich poziom mocy nie przekracza poziomu zwykłego człowieka. Ponadto wiesz teraz, że Sarumi jest mocno pobita i nieprzytomna. Za pomocą Mist Cloak z łatwością znokautowałeś niczego nie spodziewającego się mężczyznę na warcie. Krótkie jęknięcie z bólu i dźwięk towarzyszący upadkowi nieprzytomnego wartownika sprawił, że jego współpracownik bardzo szybko wyleciał na zewnątrz. Jednak nim zdążył cokolwiek zrozumieć, również został znokautowany i padł na ziemię.
Wchodząc do pomieszczenia zauważyłeś poszukiwaną Sarumi, która leżała na ziemi, obok prowizorycznego łóżka. Była nieprzytomna i mocno pobita.

4 Re: Opuszczona chata on Nie Cze 15, 2014 12:15 am

Max

avatar
Time Traveler
Time Traveler
Isaac był trochę niezadowolony, że musiał znokautować obu rzezimieszków. Chciał sobie, z którymś porozmawiać. No cóż - zdarza się.
Dezaktywował Mist Cloak, po czym wszedł do chaty. Pachniało tu stęchlizną, a pod sufitem wisiało pełno pajęczyn. Przez liczne dziury wpadało dość dużo światła. Nivarit od razu zauważył leżącą na ziemi Sarumi. Była nieprzytomna i mocno pobita. Isaac przeniósł ją na łóżko. Miał jeszcze jedną rzecz do załatwienia nim ją stąd zabierze. Chwycił leżącą na pobliskim stołku linę, która najwyraźniej wcześniej została użyta do związania dziewczyny. Wyszedł na zewnątrz i związał obu opryszków. Następnie pomagając sobie telekinezą powiesił ich na gałęzi pobliskiego drzewa. Przywiązał ich dość wysoko i wybrał taką gałąź, która na pewno się nie złamie pod ich ciężarem. Nie obchodziło go czy jakoś się uwolnią, czy nie. Niech zostaną tam aż do śmierci. Porwali i brutalnie pobili kobietę - niewybaczalne. Isaac był jednak trochę ciekawy jaki był ich motyw.
Wrócił do budynku i wziął na ręce Sarumi. Musiał ją teraz dostarczyć do szpitala, gdzie zostanie jej udzielona niezbędna pomoc medyczna, a następnie powiadomi Kagisano. Używając telekinezy przemienił bronie opryszków w kulę żelastwa, po czym teleportował się do miasta Galea za pomocą techniki Astral Leap.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2014 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.