Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Wioska Khalor on Pon Cze 16, 2014 2:50 am

Mr.Bercikovsky Online

avatar
KOX
KOX

Jedna z kilku wiosek znajdujących się na wyspie. Uważana za najspokojniejszą, gdyż jest najrzadziej odwiedzaną przez turystów. Z reguły panuje tu rodzinna atmosfera, a większość mieszkańców zna się nawzajem. Dominującym budulcem jest tu drewno. Pięknie wykończone, drewniane domki zapierają dech w piersiach. Wioska posiada pola uprawne i niewielką rzeczkę nieopodal, przez co jest samowystarczalna. Otacza ją dżungla i lasy.

--------------------------------------------

Alice dotarła do wioski z nadzieją, że nie słyszano tu jeszcze o tym, co zrobił Seth. Inną opcją było to, że jednak znajdzie kogoś o dobrym sercu, kto zgodzi się pomóc. Ewentualnie po prostu nikt nie powiązał jej z zabójcą tutejszego bohatera. W końcu tak jak reszta ludzi z tłumu przyglądała się walce. Zaczęła chodzić od domu do domu, prosząc o jakieś opatrunki i lekarstwa. Starała się nie podawać powodów, dla których potrzebne są jej medykamenty, gdyż obawiała się, że ktoś może powiązać fakty. Dziewczynka robiła co mogła, by pomóc swojemu towarzyszowi.

2 Re: Wioska Khalor on Wto Cze 17, 2014 1:54 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
Alice bardzo długo szukała kogoś, kto zechciałby udzielić jej jakiejkolwiek pomocy.
Po niecałej godzinie trafiła na pewną, starszą kobietę – nie wdając się w szczegóły, dała dziewczynce niezbędne medykamenty oraz coś do jedzenia.

3 Re: Wioska Khalor on Czw Cze 19, 2014 5:38 pm

Mr.Bercikovsky Online

avatar
KOX
KOX
Kiedy Rain w końcu znalazła kogoś, kto postanowił jej pomóc szczerze się uśmiechnęła. Powoli zaczynała się już męczyć bezowocnymi poszukiwaniami, więc starsza kobieta spadła jej z nieba. Staruszka podarowała dziewczynce niezbędne rzeczy oraz coś do jedzenia.
- Dziękuję bardzo. - zakończyła rozmowę pochylając głowę w geście podziękowania.
Po chwili wyprostowała się i z uśmiechem na twarzy zaczęła biec w kierunku dżungli, ciągle machając kobiecie. Jej priorytetem było teraz, by jak najszybciej dotrzeć do Seth'a i opatrzyć go w bardziej profesjonalny sposób. Martwiła się też trochę, że podczas jej nieobecności ktoś, lub coś mogło odwiedzić jaskinię.

//Nie napisz żadnej wypowiedzi, licz, że NPC to zrobi i rozpocznie dialog, choć nawet nie powinieneś na to liczyć bo sam jesteś leniem - tak bardzo #Bercik//

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2014 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.