Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 5 z 10]

101[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Mar 09, 2014 2:27 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:HERO TIME!
[O-S-W] by Yoh - Page 5 It_s_hero_time__by_yoh92-d79ihns
Na potrzeby forumowego projektu, rzecz jasna.

Yohsy, ten opar jest zajebisty. Opar zajebisty. Wpierdalaj.
Serio, wyszedł zajebiście, nic dodać, nic ująć. Trafiłeś w sedno z nim. Good job.

102[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Mar 22, 2014 4:53 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 5 2l9qpdz
C4: Riku, Death.

Żeby nie było, że się opierdzielam i zajmuję jedynie pisaniem opowiadania.
Ogólnie, próbuję złapać wenę do projektu :c

103[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Mar 27, 2014 2:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Mirai Nikki.
Rzecz jasna, do forumowego projektu.
[O-S-W] by Yoh - Page 5 Mirai_nikki_by_yoh92-d7btc12

104[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Mar 28, 2014 12:06 am

LanceMaster

LanceMaster
Namekian
Namekian
ok so first dude is ok, nothing great, nothing bad
the eyeball dude is freaking amazing
sitting gurl pose looks fantastic, GOD THAT POSE IS SO GOOD!
emo...whatever gender thing, is creepy and awesome
and pink gurl looks good, loving the crazy one.

nice job Yoh, nice job.
alsoyou'reapervkthanksbye



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

105[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Mar 31, 2014 2:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Thanks, Lancey! :D

Neon Genesis Evangelion
[O-S-W] by Yoh - Page 5 30660856032299323808[O-S-W] by Yoh - Page 5 11905003353341340662[O-S-W] by Yoh - Page 5 02007018904882631929[O-S-W] by Yoh - Page 5 80235194674806137736[O-S-W] by Yoh - Page 5 10421256427393116967

106[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Kwi 22, 2014 10:43 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 5 Lswsprites___new_oc_s_by_yoh92-d7fh2g5

C4: LukaszMuzial (dA), Gothax (dA), Kodama-sama (dA), Padzi (dA), Mr.Bercikovsky

107[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Kwi 24, 2014 3:57 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 5 87753849369595531991
C4: Zbir (paleta kolorów)

[O-S-W] by Yoh - Page 5 Shiroge_and_majin_arceb_by_yoh92-d7fscj2
C4: Versil Perihelion (OC revamp)

108[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Kwi 26, 2014 1:40 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Halo, halo, oceniam.
Jestem od razu po zakonczeniu roku. Jebac, ze sie zawiodlem i nie stracilem przytomnosci... Oceniam, oceniam, uwaga.
Jebać biede i te opary z NGE. Dla mnie są jakieś małe i wgl ;< fajny jest tylko ten 2. Choć ogolnie wszystkie trzymaja poziom, są jakieś takie... no nie wiem. Te trzuy ostatnie takeio małe.
Revampy oceniłem na dA. Są zajebiste i wgl.
Jun cąłkiem spoko, czekam na Rena <3 Ren moja ulubiona postać.
Shiroge i arceb wymiatają - MAxiu mówił, zebyś rewampnąl jego lodwóke i mojego Ivero. <3


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

109[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Kwi 27, 2014 3:09 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Shiroge i arceb wymiatają - MAxiu mówił, zebyś rewampnąl jego lodwóke i mojego Ivero. <3
Proszę bardzo!
[O-S-W] by Yoh - Page 5 Lswsprites_by_yoh92-d7g4kdn

Mam nadzieję, że o nich chodziło. W sensie, tego czerwonego - bo sprita Icero mam na dysku.

110[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Kwi 28, 2014 9:22 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jeżeli chodzi o Neon Gen Ev. to zdaje mi się ,że niektóre Twoje niemowlaki były wyższe niż te tutaj sprity ... ,ale cóż zrobić (?) - wszak Yoha nikt nie ogarnie. Na szczęście samym wykonaniem nadrabiają :)
Jeżeli chodzi o fantastyczną piątkę ,to najbardziej podoba mi się chyba podoba jedyneczka. Co prawda jego twarz mnie irytuje ,to sam kostium jest całkiem interesujący. Wampir jest ok. srodkowy oparek ma bardzo ciekawe włosy ,naprawdę mi się podobają. Marsjanka także jest interesującym spritem i całkiem całkiem wykonanym ,a jeżeli chodzi piątkę to niestety nalski nie robi :<


June ma ... jest ok. Taki sobie szczerze powiedziawszy. Poza dla niej dość charakterystyczna - to dobrze ,ale włosy niespecjalnie mi się podobają. To chyba jej najtrudniejsza część do wykonania ,mi niestety też słabo wychodziły i wreszcie po ataku szału dałem sobie z nią spokój.

Majin wygląda tragicznie w tej koszulce i spodniach ... jak żebrak ,ale cóż poradzić (?). Wszak to nie Twój OC. Cooler wygląda naprawdę fajnie ,chociaż nie wiem którego wolę - czarnego ,czy białego.

Co do dwóch ostatnich spritów ,to bardzo ciekawie powychodziły Ci ich ogony. Mimo wszystko ( a przynajmniej jeżeli chodzi o mnie ) ogon nie jest tak łatwym elementem do wykonania ,a Tobie wyszły naprawdę schludnie :). Z te dwójki najardziej podoba mi się ziomek w czerwieni ,a w szczególności jego maska.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 3 KP

111[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Kwi 29, 2014 6:12 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeżeli chodzi o Neon Gen Ev. to zdaje mi się ,że niektóre Twoje niemowlaki były wyższe niż te tutaj sprity ... ,ale cóż zrobić (?) - wszak Yoha nikt nie ogarnie. Na szczęście samym wykonaniem nadrabiają [O-S-W] by Yoh - Page 5 3605817172
Otóż to. Mnie nikt nie ogarn-... Zaraz, co?

June ma ... jest ok. Taki sobie szczerze powiedziawszy. Poza dla niej dość charakterystyczna - to dobrze ,ale włosy niespecjalnie mi się podobają. To chyba jej najtrudniejsza część do wykonania ,mi niestety też słabo wychodziły i wreszcie po ataku szału dałem sobie z nią spokój.
"Szczerze powiedziawszy", z włosami miałem taki sam problem jak Ty. Narysowałem sobie spokojnie całą postać i stwierdziłem, że zostanie jedynie fryzura - nic trudnego. Gówno prawda. Nie dostawałem ataku szału, ale kurwica mnie strzelała przy cieniowaniu i proporcjach. Mimo wszystko, nie uległem i jakiś - przynajmniej minimalnie - przyzwoity efekt wyszedł ;)

Majin wygląda tragicznie w tej koszulce i spodniach ... jak żebrak ,ale cóż poradzić (?). Wszak to nie Twój OC. Cooler wygląda naprawdę fajnie ,chociaż nie wiem którego wolę - czarnego ,czy białego.
It's Shiroge, duuude!
Arceb należy do Viegaśnego - może kiedyś zmieni mu design. Podczas rysowania OCków innych userów, zwykle staram się zachować ich oryginalny wygląd wprowadzając jedynie drobne, ledwo zauważalne modyfikacje. Nie ukrywam, że chciałem dodać mu jakieś dodatkowe elementy, jednak stwierdziłem, że to nie ma większego sensu - nie mam do tego takiej wyobraźni jak Ty, Roy~ czy Samey (pamiętamy!) xd

Co do dwóch ostatnich spritów ,to bardzo ciekawie powychodziły Ci ich ogony. Mimo wszystko ( a przynajmniej jeżeli chodzi o mnie ) ogon nie jest tak łatwym elementem do wykonania ,a Tobie wyszły naprawdę schludnie [O-S-W] by Yoh - Page 5 3605817172. Z te dwójki najardziej podoba mi się ziomek w czerwieni ,a w szczególności jego maska.
Dzięki... Ale, serio? Jeżeli chodzi o mnie to lubię cieniować właśnie takie elementy jak ogonki - czasami sprawia mi to problemy, ale ostatecznie - co wnioskuję po Twoim komentarzu - nie idzie najgorzej :)

Dzięki za ocenkę!

112[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Maj 12, 2014 8:23 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 5 Asad16
C4: Bercik, Max, Sage i autor pomarańczowego typka (którego nie znam xD)

113[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 22, 2014 1:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 5 Lswall13

Wszystkie credity znajdują się w pełnym pliku, dostępnym poniżej:
http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2014/142/b/7/lswsprites___update__22_05_2014_by_yoh92-d701p66.png

Poza drobnymi poprawkami, dodałem następujące postacie:
» trzy ostatnie w pierwszym rzędzie (moje OCki),
» ostatnia postać w trzecim rzędzie (Death aka. Cypher - przy następnej edycji dopiszę dla niego credit na grafice),
» w ostatnim rzędzie, czternaście nowych postaci.

114[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 22, 2014 8:59 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Yoh, zrób tego psychola Bendera i Enigme :3
Son Woten też się pewnie zahaczy na to co nie ?
Chopaki z radochy pewnie się posikają xD


Yoh, ja nie widze "drobnych poprawek" , bo raczej aż tak szczególnie się nie przyglądam (nie licząc nowych postaci, które kolą w oczy)

115[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Maj 23, 2014 2:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yoh, ja nie widze "drobnych poprawek" , bo raczej aż tak szczególnie się nie przyglądam (nie licząc nowych postaci, które kolą w oczy)
Dlatego, że to są właśnie "drobne poprawki"... xd
Błędy i niedopatrzenia, które wyłapałem podczas tworzenia nowych OPARków starałem się wyeliminować. Son Woten i Bender? Cóż, mam tyle miejsca, że prawdopodobnie i tak bym ich postacie tam umieścił ale jeszcze zabawniejszym faktem jest ciągle zwiększająca się ilość "zleceń" xd

116[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Cze 07, 2014 7:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Yoh napisał:[O-S-W] by Yoh - Page 5 Lswall13

Wszystkie credity znajdują się w pełnym pliku, dostępnym poniżej:
http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2014/142/b/7/lswsprites___update__22_05_2014_by_yoh92-d701p66.png

Poza drobnymi poprawkami, dodałem następujące postacie:
» trzy ostatnie w pierwszym rzędzie (moje OCki),
» ostatnia postać w trzecim rzędzie (Death aka. Cypher - przy następnej edycji dopiszę dla niego credit na grafice),
» w ostatnim rzędzie, czternaście nowych postaci.
Masz czas robić tyle postaci ,ale nie ruszysz pośladków żeby zabrać się za projekt ? T-T
Większość postaci ,które dodałeś prezentują się dobrze. Jest kilka gorszych ,ale też są takie które zdecydowanie wyróżniają się z tłumu. Mówię tutaj o niebieskim i pomarańczowym demonie zimna ( nie pamiętam jak się nazywała rasa Freezera ). Prezentują się naprawdę dobrze ,a w szczególności pomarańczowy ziomek - zarówno kolor jaki dobrałeś i kształty jakie mu nadałeś ( chodzi mi głównie o rogi ) zasługują na pochwałę.

117[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Cze 08, 2014 8:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarz...
Masz czas robić tyle postaci ,ale nie ruszysz pośladków żeby zabrać się za projekt ? T-T
...a teraz zerknij do działu w którym realizujemy projekt xd

118[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Cze 11, 2014 3:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sasha Blouse:
[O-S-W] by Yoh - Page 5 Asad19
Hannes:
[O-S-W] by Yoh - Page 5 Asad17
Mikasa Ackerman:
[O-S-W] by Yoh - Page 5 Asad18
Eren Jäger:
[O-S-W] by Yoh - Page 5 Asad20

119[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Cze 12, 2014 2:10 pm

Neravi

Neravi
Notowany
Notowany
Siemano! Zaś powróciłem bo już są nudy w internetach więc postanowiłem zostać z grafiką trochę na dłużej tym bardziej, że będę szedł na informatyka do szkoły po czym wybiorę się na grafika więc czegoś się nauczę :P.
Ocenie tą pracę gdzie jest pełno oparów.
To jest tak zajebiste, że oczu nie mogę od tego oderwać, chyba dam se to na tapetę w fonie.
Normalnie ja chyba w życiu czegoś tak nieprawdopodobnego nie zrobię. Z miesiąc na miesiąc coraz lepsze wyglądem postacie produkujesz. TO! Już wygląda tak jakby to w ogóle z pixeli nie było robione. Najbardziej podoba mi się postać w czwartym rzędzie [O-S-W] by Yoh - Page 5 66570990042781637247. Zarąbista peleryna i włosy!
I podam tu kilka które mi się podobają:
[O-S-W] by Yoh - Page 5 F0sozq Widziałem orginalną postać ale zdecydowanie twój revamp jest po prostu lepszy. I szukałem naprawdę długo i nie znalazłem podobnej twarzy do innych oparów które masz na tym swoim pliku. Teraz wygląda na takiego przykokszonego gostka który chce dokonać zemsty xd.
[O-S-W] by Yoh - Page 5 30ate2r Nie spodziewałem się, że zielony kolor może pasować do brązowych włosów i tym zaskoczyłeś mnie pozytywnie. I ten jeden odmienny kosmyk też zarąbiście zgrywa się z innymi kolorami. O cieniowaniu do wszystkich postaci chyba nie muszę pisać bo jest to niepotrzebne. Jedynie co tu mi nie pasuje to wygląd tych butów, jego lewa stopa wygląda jak ziemniak (kartofel, pyrek).
[O-S-W] by Yoh - Page 5 8wy3k9 Wygląda jak Chuck Norris z długimi włosami.
I podał byś mi base na którym robiłeś te wszystkie postacie??
[O-S-W] by Yoh - Page 5 11lmqmd I widać kolejny revamp mej postaci. Ale chyba ją zostawię w spokoju i stworze w 100% swoją. Tylko, że ja nie potrafię cieniować :( i robić włosów. Więc muszę się zacząć się uczyć wszystkiego :p.

120[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Cze 12, 2014 2:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki za komentarzyk, Neravi.
I podał byś mi base na którym robiłeś te wszystkie postacie??
Tą postać akurat tworzyłem od podstaw, dopiero później zmieniając ją na kolejną pozę do swojego base. Wszystkie postacie tworzę na własnym szablonie, bądź - jeżeli dany OCek tego wymaga - od zera.

121[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Cze 22, 2014 12:16 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ehh... nie chce mi się komentować. Nie mam po co, nie widzę błędów jako takich, wiec nie mam zamiaru łechtać twojego ego pisząc, ze wszystko git. Ale komentarz zostawić by wypadało.
Kolekcja OC'ków prezentuje się przyzwoicie, powiększaj ją. A co do "pomarańczowego changelinga" to wydaje mi sie, ze nazywa się Ax, ale nie wiem kto go stworzył.
*Tu nastepuje długa przerwa, w której Bercik szuka w swoim magicznym folderze tego WIP'a, po czym szuka jego twórcy na Vortexie*
Postacie z SNK mają fajne pozy, aczkolwiek nie podobają mi się twarze. Są dziwne, zwłaszcza Hannesa. To pewnie przez umiejscowienie oka.


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+1 KP

122[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Cze 25, 2014 3:26 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Nie wiem w sumie po co ci oceniać skoro błędów nie można u ciebie powytykać. Jeszcze przez mój zajebisty skill pewnie bym błędów nie dostrzegł.
Co więc mogę napisać?
Podobają mi się te wszystkie revampy postaci użytkowników z forum. Chyba mówiłem, że byłoby miło zobaczyć OC'ki z nowego sezonu PBF. (Speaking of PBF... You know what I'd like to see)
Postacie z SNK są spoko. Ale jak już Berciczkownik powiedział - mają dziwne twarze. No i najważniejsze... WHERE THE FUCK IS LEVI?!

btw. Czemu te wszystkie nowe base są krzywe i nic nie można na nich ładnie zrobić?


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+1 KP

123[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Cze 30, 2014 11:04 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Sasha brown ma bardzo oryginalną pozę ,śmiesznie wygląda też z tym ziemniorem w ustach :P ... choć z daleka wygląda to troszeczkę dziwnie :P. Hannes to chyba najciekawszy oparek z nich wszystkich ,z miłą dla oka pozą *coughzpiwemcough* oraz samo wykonanie jest niczego sobie.
Przy Mikasie za dużo nie widać ... brakuje mi troszkę tej twarzy ,ale cóż ,takie życie. 
Jager prezentuje się równie świetnie co towarzysz alkoholik ,bardzo mi się podoba poza ,jest świetnie wykonana. 
Generalnie chopaky najlepiej powychodzili ,choć babeczki również wyglądają dobrze ;p


@Yoh: „Oceniam Kreatywnie”
+1 KP

124[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Lip 04, 2014 4:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 5 Silvia10
C4: Zbir

W pierwotnej wersji zmienię prawdopodobnie włosy, gdyż te dostosowałem pod lineart przedstawiający Silvię, jaki niedawno narysowałem. Yoha wrzucę być może jutro - postaram się go skończyć dzisiaj, po powrocie z pracy.

125[O-S-W] by Yoh - Page 5 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Lip 04, 2014 11:28 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoh napisał:W pierwotnej wersji zmienię prawdopodobnie włosy.
Jestem tępy, albo ty nie znasz znaczeń słów. Wydawało mi się, że pierwotna, to ta pierwsza. Co w tym wypadku, jak mniemam, powinno oznaczać tę pracę. Ci chyba chodzi o coś zupełnie innego, gdyż dopiero zamierzasz coś "zmieniać", wiec to raczej będzie przyszła praca, a nie pierwotna... ewentualnie finalna wersja. Mniejsza, taki błąd, na który poświęciłem 4 linijki. Wiecie co te cztery linijki mogą? Mogą zapewnić Maximusowi taki trening, jakiego nigdy nie przeszedł. Te cztery linijki są dłuższe od jego postów na PBF! Pewnie dostane za nie miliony KP.
A teraz do samego oparka - jest git. bardzo podoba mi się ciałko. Base jest inne, ale naprawdę dobre. Takie, hm... no fajne. Niby to wszystko takie ściśnięte, zbliżone do siebie, ale to naprawdę dobry efekt. Cieniowanie spoczko, włoski spoczko, tylko... oko, w chuj nie podoba mi się to oko. Jest za duże i moim zdaniem trochę za bardzo na prawo, ale to pewnie przez wielkość głowy.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 5 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.