Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 8 z 10]

176[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Kwi 29, 2015 7:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Royalz napisał:
Samey napisał:
Yoh napisał:Tak jak napisał Samey, z Twoim skillem liczyłbym na coś z większym pierdolnięciem.
Zostawię to tutaj, może skłoni cię to do jakiś refleksji.
+ masz raczej dogłębny komentarz na DBLu
W sumie, uświadomił mnie komentarz Roya na moją własną wypowiedź. "Komu się chce? Ja to robię 4fun i nie widzę potrzeby robić czegoś dużego". Także, gówno z ewentualnej refleksji. Mimo wszystko, robię teraz głównie OCki Saiyan więc chyba będzie trzeba zabrać się za tego pieprzonego Oozaru, którego nie ruszałem od dawien dawna.

Poprawione grafiki. Zdążyłem zapoznać się z komentarzem Roya, zanim popierdolony błąd na forum DBLa usunął mi cały wątek. Znowu.
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Oc12

177[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Kwi 29, 2015 9:30 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:
Royalz napisał:
Samey napisał:
Yoh napisał:Tak jak napisał Samey, z Twoim skillem liczyłbym na coś z większym pierdolnięciem.
Zostawię to tutaj, może skłoni cię to do jakiś refleksji.
+ masz raczej dogłębny komentarz na DBLu
W sumie, uświadomił mnie komentarz Roya na moją własną wypowiedź. "Komu się chce? Ja to robię 4fun i nie widzę potrzeby robić czegoś dużego". Także, gówno z ewentualnej refleksji. Mimo wszystko, robię teraz głównie OCki Saiyan więc chyba będzie trzeba zabrać się za tego pieprzonego Oozaru, którego nie ruszałem od dawien dawna.

Poprawione grafiki. Zdążyłem zapoznać się z komentarzem Roya, zanim popierdolony błąd na forum DBLa usunął mi cały wątek. Znowu.
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Oc12
He. Hehe. hehehehe. ZJebany dbl jest zjebany. Lekki off-top.

>miej buga na forum z usuwaniem postów
>usuń cały temat
>zrób nowy
>dostań warna za nowy temat

Jebać logikę całkowicie, c'nie?

178[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Kwi 29, 2015 4:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
He. Hehe. hehehehe. ZJebany dbl jest zjebany. Lekki off-top.

>miej buga na forum z usuwaniem postów
>usuń cały temat
>zrób nowy
>dostań warna za nowy temat

Jebać logikę całkowicie, c'nie?
Dostałem ostrzeżenie za ocenzurowane przekleństwa, które wynikały z poirytowania błędem forum, którego nie naprawią. Fakt - jebać logikę.

179[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Kwi 29, 2015 11:20 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Yohencjuszu, prace bardzo świetnie, ale siedząc tyle lat w tych pikselach liczyłbym na rozmach jak to Sam Sezam miał w zwyczaju robić, tworząc niestandardowe prace. Z twoim skillem z powodzeniem mógłbyś się podłapać do twórców indyków i trzepać kabonę. Jeśli chce ci się trzymać to forum przy życiu, to czemu nie zacząć zgarniać dolanów z fetyszu do pikseli?

180[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Maj 01, 2015 10:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yohencjuszu, prace bardzo świetnie, ale siedząc tyle lat w tych pikselach liczyłbym na rozmach jak to Sam Sezam miał w zwyczaju robić, tworząc niestandardowe prace. Z twoim skillem z powodzeniem mógłbyś się podłapać do twórców indyków i trzepać kabonę. Jeśli chce ci się trzymać to forum przy życiu, to czemu nie zacząć zgarniać dolanów z fetyszu do pikseli?
Na razie pracuję nad odświeżeniem OCków, które mam zamiar wykorzystać w opowiadaniu, którego nikt tak czy siak nie czyta. Z drugiej strony, mam jakąś bazę pod design postaci, gdybym chciał skupić się na rysowaniu i kiedyś stworzyć internetowy komiks. Może później zacznę tworzyć coś mniej standardowego, chociaż jeszcze wcześniej wypadałoby zabrać się za sprity Yoha i Silvii.

181[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Maj 03, 2015 1:20 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Oc13

182[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Maj 03, 2015 4:14 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Kurde nie wiem czemu, ale ten "nowy, stary" styl mi się jakoś nie podoba. Chodzi mi bardziej o kontury i cienie twarzy. Tak jakbyśmy jednak cofali się w czasie tworząc tylko jeden profil twarzy :P No i jeszcze wydaje mi się, że jego tors powinien być nieco wyższy o jakieś 2 piksele, bo teraz wydaje mi się, że jest po prostu mały i gruby. Co do cieniowania nie mam zastrzeżeń. Jedynie jeszcze jedna uwaga przy tej zbroi od kobiety za bardzo piersi jej się rozeszły na boki :P A tak to jest git.

183[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 21, 2015 6:33 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zawsze mnie to zastanawia jak to jest, że facet wyższy o głowę ma krótszy ryj od kobiety?  Wygląda to naprawdę komicznie, podobnie jak kwadratowy tors. Wielka klata nie zawsze wygląda dobrze, szczególnie jeśli jest płaska i osadzona jest na niej maluteńka głowa.
To już Scooby jest bardziej proporcjonalnie zbudowany niż ten ziomek ( i wszyscy inni z olbrzymi piersiątkami)
[O-S-W] by Yoh - Page 8 41800_288216521411_3078028_n
Włosy ma załkiem całkiem, nogi też nienajgorzej wyglądają, ale ten tors absolutnie wszystko niszczy i w przeciwieństwie do tego co uważa Sezu nie jest za krótki.
Może i jestem dziwny, ale nie sądzisz, że coś w tym stylu prezentuje się ciut lepiej ?
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Y_OH_VAMP

184[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 21, 2015 7:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czemu podziwiasz panów z dziwnie wielkimi piersiątkami? :O
Dokładnie się przyjrzałem Twojej poprawce i powiem tak - nie wiem dlaczego, ale taki już mam styl tworzenia klatki piersiowej, więc jej nie zmienię. Podobnie, jak rozmieszczenia cieni na twarzy, dopóki nie przestanie mnie to wkurwiać xd
Przy Twoim wykonaniu głowa jest jakby za bardzo odchylona do tyłu, a właśnie takich efektów staram się uniknąć - niby mógłbym się przerzucić na nieco inne cieniowanie, ale jestem przyzwyczajony do swojego aktualnego stylu i doskonale widzę, że zaproponowany przez Ciebie styl mi nie podpasuje xd

185[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Maj 21, 2015 7:40 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Nie chciałem, żebyś zmieniał styl cieniowania, tylko robił nieco bardziej proporcjonalne postacie :P

[y]...i sprytnie ominąwszy temat podziwiania panów z wielkimi piersiątkami, miał nadzieję na to, że nikt nie zwróci uwagi na tak błahy szczegół.[/y]

Nie zapominajmy o Elliocie. Elliot zawsze na propsie
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Maxresdefault

[y]Happy Viego.[/y]



Ostatnio zmieniony przez Zbir dnia Pią Maj 22, 2015 9:39 am, w całości zmieniany 1 raz

186[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Maj 22, 2015 4:38 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Kurde Yoszu, Zbir dobrze prawi odnośnie Twojego oparka i chce abyś coraz lepiej je robił, a Twoja odpowiedź brzmi taki mam styl i koniec. To tak samo jak wypowiedź naszych polityków "Taki mamy klimat"... Przecież można poprawić nieco cieniowanie tutaj, lekko kontury tutaj i będzie jeszcze lepiej. Przecież chodzi tutaj o udoskonalenie Swojego stylu. To tyczy się też nowych ludzi co by zaczynali Swoje pracę wstawiać w "starym stylu". Ty oczywiście im wytkniesz błędy, że to nie to nie to brzydko, a oni odpiszą, "ale taki mam styl" i dalej będą robić tak samo nie poprawiając się. No coś jest nie halo nie uważasz?

187[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Maj 22, 2015 7:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Noooo dobra. W związku z tym, że legenda, a także najlepszy spriter na forum skomentowali mi graficzki, to spróbuję się dla odmiany dostosować do tego, co mi piszecie. Niestety, nowszych prac spodziewajcie się dopiero w czerwcu, po dniu dziecka.
Bo ja pierdolę, kurwa jego mać, nikomu nie życzę pracy w sklepach z zabawkami w okresie przed dniem dziecka, kurwa :/

188[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Maj 22, 2015 8:29 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoh napisał:W związku z tym, że legenda, a także najlepszy spriter na forum skomentowali mi graficzki.
Jeszcze ci nic nie skomentowałem. Poza tym, moje drugie konto ma bana, wiec skąd liczba mnoga? Hmmm... ciekawe.
Btw. Zbirus fajnie poprawił tors Gensaja.
A co do twoich oparów to tak jak zawsze. Aż nie wiem co pisać. Meh ;/
Btw2. Coraz bardziej podejrzewam, ze Zbir może naprawde lubić chłopców... Te wszystkie całuski po penisach itp. Bronił pedałów, gdy Roy chciał ich palić. A teraz jeszcze te zdjęcia. Ciekawe.

[kp]1[/kp]

189[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Maj 22, 2015 9:00 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Mr.Bercikovsky napisał:
Yoh napisał:W związku z tym, że legenda, a także najlepszy spriter na forum skomentowali mi graficzki.
Jeszcze ci nic nie skomentowałem. Poza tym, moje drugie konto ma bana, wiec skąd liczba mnoga? Hmmm... ciekawe.
Btw. Zbirus fajnie poprawił tors Gensaja.
A co do twoich oparów to tak jak zawsze. Aż nie wiem co pisać. Meh ;/
Btw2. Coraz bardziej podejrzewam, ze Zbir może naprawde lubić chłopców... Te wszystkie całuski po penisach itp. Bronił pedałów, gdy Roy chciał ich palić. A teraz jeszcze te zdjęcia. Ciekawe.
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Maxresdefault
Totally not gay.

190[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lip 21, 2015 4:51 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Oc10
Nad cieniowaniem aktualnie pracuję.
Za wzór posłużyła mi poza poprzedniej wersji tego OCka.
Tak, próbuję przywrócić swoją pieprzoną wenę, która ucieka co dwie minuty :v
Tak, stąd brak cieniowania XD

191[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lip 22, 2015 11:46 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Niestety, ale wygląda gorzej niż poprzednia wersja. Chłopak zdaje się mieć wodogłowie, Yoszku.
Tors jest zdecydowania zbyt masywny ( chodzi mi raczej o szerokość niż wysokość) względem rąk. Dodatkowo sytuacji nie poprawia bardzo wąska twarz, która jeszcze bardziej go pogrubia. Rączki wyglądają jak widełki, przy tym torsie, mimo, że niekoniecznie muszą być takie małe.Z bliska przez te włosy wygląda nieco jak Madara, co jest spoko, ale mimo tego chyba bym je troszkę przyciął.
Cóż praca jeszcze nieskończona, więc poczekajmy na efekt końcowy :P

192[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lip 22, 2015 5:42 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Oc11

193[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Paź 04, 2015 1:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Oc11
Najzwyklejszy revamp postaci, którą planowałem "zaktualizować" od przeszło dwóch miesięcy. Wczoraj coś we mnie pękło i otworzyłem Painta. Efekt być może nie jest powalający, ale i tak jestem zadowolony, że byłem w stanie narysować cokolwiek xd

194[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Paź 04, 2015 3:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Oozaru_by_yoh92-d9bwsyv
„W pogoni za odzyskaniem weny...”, ciąg dalszy.

Credits:
- Bonzai
- Son Goharotto

195[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Paź 06, 2015 12:13 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Oc14

196[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Paź 06, 2015 1:23 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Wygląda całkiem spoko, fajna poza, dosyć ciekawe wykonanie, jednakże jest kilka rzeczy, które mi się nie podobają.
Pierwszą z nich jest kolorystyka postaci, dobrałeś je tak, że mocno zlewają się ze sobą, a ciemniejsze odcienie nie różnią się tak bardzo od siebie; dodaj im trochę kontrastu i nasycenia, niech kolory przechodzą w zupełnie inne kolory, np. czerwony w fioletowy, zielony w cyjanowy, brązowy w ciemny fiolet, a biały w ciemny niebieski/zielonawy.
Druga rzecz to dziwny, nieproporcjonalny kontur głowy i lekka nadwaga postaci, co chyba nie było zamierzonym celem, nie? Głowa wygląda jak bańka/żarówka, chociaż podoba mi się, że pomniejszyłeś jego twarz, teraz wygląda normalnie.

[kp]2[/kp]

197[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Paź 06, 2015 1:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
np. czerwony w fioletowy, zielony w cyjanowy, brązowy w ciemny fiolet, a biały w ciemny niebieski/zielonawy.
Nie lubię takich manewrów, stąd takie, nie inne wykonanie. Może kiedyś sobie poeksperymentuję w ten sposób.

Druga rzecz to dziwny, nieproporcjonalny kontur głowy i lekka nadwaga postaci, co chyba nie było zamierzonym celem, nie? Głowa wygląda jak bańka/żarówka, chociaż podoba mi się, że pomniejszyłeś jego twarz, teraz wygląda normalnie.
"Nadwaga" - jak to ładnie określiłeś - to celowy efekt. Chciałem, żeby był znacznie masywniejszy niż wcześniej. Głowa... tutaj rzeczywiście mogę jeszcze popracować nad ciekawszym wynikiem.

Dzięki za komentarzyk ;)

198[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Paź 06, 2015 6:27 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Jak to bywa, tradycyjnie ujebało mi komentarz. Streszcze się tym razem.

Rożowa babeczka wzorowana na elfen lied wygląda nieco lepiej niż jej poprzedniczka, szczególnie na twarzy. Niezmiennie jednak odstrasza mnie Twój fetysz ogromnych, nieproporcjonalnych piersi, przez które wygląda na dmuchanę lalkę, do //co by tu nie mówić// ruchania.
Na pochwałe zasługują niewidzialne ręce, które są naprawdę dużym wyzwaniem do naspritowania. Brawo, że Ci się w ogóle chciało :).

Oozaru wygląda rzeczywiście zzdecydowanie lepiej niż jego oryginalny odpowiednik. Jest ładnie pocieniowany, widać mięśnie, dużo detali. Brakuje mi tu trochę czarnych konturów wewnątrz pracy. Paleta kolorów nienajgorsza aczkolwiek, można było ją dobrać nieco lepiej ( dyby tylko Ci się chciało oczywiście ;)).

Demon mrozu wygląda najlepiej z 3 ostatnio wrzuconych prac. Kolory rzeczywiście nieco się zlewają ( dokładniej niebieski kolor z białą skórą ). Poza tym zgodzę się z Royalem, że zamrażarka jest po prostu gruba. Dokładniej rzecz ujmując jest to wina zbyt szerokiej nogi. Co do głowy, to jej kształt jest raczej kwestią gustu. Mi specjalnie taka n ie przeszkadza, nie jest nadwymiar wykrzywiona, choć zdaje się, że rzeczywiście może mieć lekkie wodogłowie.
Na pochwałę zasługuje ciekawa //kobieca// poza, typowa dla ich //zgejowaconej// rodziny :).


PS Twój Cold, po zmniejszeniu nogi- już nie jest gruby, prawda?
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Friezor

[kp]3[/kp]

199[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Paź 14, 2015 7:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Poprawiłem Shiroge pod kątem wymienionych uwag, ale nie będę wrzucał go po raz kolejny xd
Dla odmiany coś niezbyt wymagającego, ale wystarczająco by nie stać w miejscu od weekendu do weekendu ;d


Ethari
[O-S-W] by Yoh - Page 8 Oc18

200[O-S-W] by Yoh - Page 8 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Paź 15, 2015 5:51 am

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Twarz wydaje mi się lepsza ta po lewej stronie, po prawej jest taka kanciata. Zaś cała reszta wygląda o niebo lepiej w tej nowej wersji, po prostu praca jest bardziej przejrzysta i niby nie jest za duża, ale wymagała zapewne więcej uwagi ;).

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 8 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.