Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 4 z 10]

76[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pon Sty 20, 2014 7:52 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jak już się bierzesz za revampy, to chciałbym, żeby kojarzono mnie z tą postacią. =D
W chwili wolnej zabiorę się również za tą postać ; )

[O-S-W] by Yoh - Page 4 Newosw16

All sprites & credits!

77[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Sty 22, 2014 3:43 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Wszystkie opary trzymają bardzo wysoki poziom, proporcje są odpowiednie, a cieniowanie bezbłędne. Jedyne co mi nie pasuje to u kobiety, kształt prawej nogi. Wydaje mi się lekko za szeroka w biodrze i za bardzo przyklejona do drugiej nogi, jeśli wiesz o co mi chodzi. Więcej błędów nie dostrzegam, tak trzymaj!

78[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Sty 28, 2014 5:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 4 Newosw17

All sprites & credits!

79[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lut 01, 2014 5:49 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Taka "mała zapowiedź"... ;)

[O-S-W] by Yoh - Page 4 Prjct13

80[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lut 02, 2014 12:50 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Nie wiem zbytnio, co mogę powiedzieć o Twoich nowych oparkach... Joh jak Joh, Silvia jak Silvia. Podoba mi się wykonanie przewiązanej bluzy wokół pasa, no tak mi się wydaje, że to bluza.. to bluza, prawda? xd 
Za to niezbyt Ci wyszły te okulary u Silvii. Nigdy bym się nie domyślił, że to oksy, gdybym nie ściągnął i nie przybliżył w paintcie. Z daleka wyglądają one dość dziwnie i nie wiadomo, czy to jakaś mina czy coś ma na twarzy. Gdybyś szkła zrobił czarne zamiast żółtych, byłoby okej i każdy by wiedział o co chodzi, a tak to ta żółć zlewa się z karnacją i daje to efekt taki, jaki daje... 
A tak wgl to co to za projekt? :P Znowu bierzesz się za ficka czy może jednak sprite'y? :D



@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

81[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lut 02, 2014 1:30 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Za to niezbyt Ci wyszły te okulary u Silvii. Nigdy bym się nie domyślił, że to oksy, gdybym nie ściągnął i nie przybliżył w paintcie.
To będzie pojedynczy projekt stroju. Poza tym, żółte okulary i szal to odznaka epickości.
Tak, Silvia jest bardziej epicką postacią od Yoha, bo... dlaczego nie? xd
A tak wgl to co to za projekt? [O-S-W] by Yoh - Page 4 506850652 Znowu bierzesz się za ficka czy może jednak sprite'y? [O-S-W] by Yoh - Page 4 4257297559
Sprity - zarówno Yoh, jak i Silvia. Zapał Lancego kopnął mnie w dupę i doszedłem do wniosku, że zdecydowanie za dużo tego OPARowania. Muszę poczuć, że żyję, jeżeli chodzi o LSW. Póki co, mam gotowy niewielki zestaw facesetów, "overworldy" dla obydwu postaci i zestawy pięciu innych strojów, poza tymi, których moje postacie używają domyślnie. Jak ogarnę przynajmniej domyślne pozycje stojące dla obydwu postaci, wrzucę progress ;)

82[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lut 04, 2014 1:08 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yoh, Yoh, Yoh... dużo zajebistego gówna. Zresztą, jak zawsze. Jaram się większością postaci przedstawionych na tym grupowym revampie. Max wyszedł ci najlepiej - nie wiem czy już tego nie pisałem. Te nowe też są świetne, choć chyba robione tak trochę z przymusu bo wyglądają nieco gorzej.
Co do nowego Yoha i Silvii to też mi się podobają. Ta bluza przewiązana w pasie u Yoha, ten szalik i okularki u Silvii. Cud, miód malina, jednak to znowu oni... :< Za dużo ich już w twoim temacie.
Tak czy inaczej, czekam na więcej nowych pracek.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

83[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lut 06, 2014 12:17 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
O, nowe outfity. A przynajmniej podrasowane dotychczasowe. Całkiem fajne i niebanalne. Na początku, jak spojrzałem z daleko to myślałem, że Silvia robi minę w stylu "xD", a dopiero później dostrzegłem okularki :P"Zapowiedź"? Czyżbyś ich sprity miał zamiar robić w takich właśnie strojach?
Generalnie - pomysł dobry, wykonanie dobre, wszystko bardzo dobrze, 3-, siadaj.
Nie no, nieważne, to było nawiązanie do nauczycielki z mojego gimnazjum :POfc jest git malina.

@edit
Wait, what? Zrobiłeś Woogyego, Gabi i Mari xD

To jeszcze krótko o nich dodam.
Woogyemu b. fajne włosy zrobiłeś. Serio, podobają mi się. Zresztą, całość prezentuje się naprawdę fajnie. To kolejny, obok Zbira, revamp mojego OCka, który tak przypadł mi do gustu - dzięki!
Gabi ma z kolei odrobinę dziwne włosy, jakby postrzępione xd Mój zamiar był taki, że jej fryzura miała być trochę bardziej "ułożona". W sensie Woogy ma grzywkę git - sprawia wrażenie potarganej. A Gabi miała mieć właśnie taką "spokojniejszą". Kurde, nie umiem się wysłowić xd Ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi :P
Mari... Jedno słowo - fenomenalnie! Powaga, wyszła Ci ekstra! Z włosami uzyskałeś efekt, którego ja nie potrafiłem, a i nawet nie wiem jak go uzyskałeś w swoim revampie. Może nogi sprawiają wrażenie odrobinę za grubych, ale to nie psuje ogólnego efektu. Naprawdę super.
Dzięki!


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 3 KP

84[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Lut 07, 2014 1:27 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
"Zapowiedź"? Czyżbyś ich sprity miał zamiar robić w takich właśnie strojach?
Niezupełnie.
W chwili wolnej pracuję po prostu nad sprite sheetami Yoha oraz Silvii w starych strojach. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli i uda mi się skończyć te postacie, być może na ich podstawie opracuję własne "base". Ale to bardzo, bardzo odległe plany zważając na ilość moich projektów oraz pracę -_- Jeżeli chodzi natomiast o włosy Gabi... Początkowo chciałem zrobić jej trochę bardziej ułożoną fryzurę - taką, jaką prawdopodobnie planowałeś. Przyglądając się jednak tej postaci, doszedłem do wniosku, że takie włoski będą po prostu lepszym rozwiązaniem. Taka moja mała "inwencja twórcza" xd
Dzięki za komentarz :)

85[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lut 09, 2014 5:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 4 Newosw18

All sprites & credits!

86[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Lut 12, 2014 3:22 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Yoszu, pamiętasz, jak powiedziałem, że jak mi się skończy sesja, to skomentuję wszystkie opary, jakie wrzuciłeś od mojego ostatniego posta?

Let's get this shit done. Music start.
---- Kamen Rider Black RX main theme
Z posta 1047
> Super Saiyanka (chyba?) w pierwszym rzędzie wygląda w porządku. Myślałem, że ten #00FFFF (jak się ten kolor nazywa) pasek na twarzy będzie bardziej oczojebny (bo jestem specjalistą od oczojebności, nie?), ale jednak tak nie jest. Te usta, dopóki są w ciemniejszym odcieniu skóry, wygląda to w miarę w porządku, ale jak dodajesz jakąś szminkę czy whatever sprawia to wrażenie ciągłego zdziwienia, czy jakiegoś permanentnego dziubka.
> Arisa, w porządku.
> Max, trochę za bardzo odstaje ten czarny kontur rękawiczki.
---- The Beatles - Yellow Submarine
> jak jej tam było, ta obok Maxa (Max albo Bercik mnie pewnie zabije) - ta ręka jest za duża.
Uwaga, bo większości dokładnych imion postaci dalej nie będę pamiętał, albo znał. Plus chcę oszczędzić trochę czasu. Chcecie mnie zabić, ustawcie się w kolejce i weźcie numerek.
Trzeci rządek:
> 1: nie ma fajerwerków, nie ma też czego się czepić.
> 2: jeśli chciałeś uzyskać efekt jakby patrzyła gdzieś na bok, to się udało. Jeśli nie, to tęczówka powinna być przy prawej, nie lewej krawędzi oka.
---- Super Robot Taisen - Kotetsu no Beowulf (wersja z Original Generation)
> 3: ten uśmiech, praktycznie łączący się z tymi liniami ścięgien szyi (czy co to jest, ty pracujesz w szpitalu) sprawia wrażenie, jakby to wyglądało trochę jak Hatchhyack (ten z OVA, który ładował atak 15 sekund), a trochę jak :3.
> 4: Saiyans everybloodywhere. Nie mam się czego czepić.
>> Linked Horizon - Guren no Yumiya
> 5: Lubisz tę pozę, nie ma co. Nogi są w porządku, ale myślę, że ich kształt dałoby się usprawnić. A nawet jeśli nie, prawy bark i ramię.
> 6: nie mam się czego czepić, wyszło naprawdę nieźle.
> 7: dzięki rękawiczkom nie widać za bardzo problemu zbyt dużej ręki, ale well, on tu wciąż jest. Aczkolwiek rękawiczka to dobrze maskuje.
> 8: patrz: fragment o patrzeniu w bok i ustach. Chyba że to było zamierzone. Prawe ramię jest troszkę nieproporcjonalnie za szerokie przy barku i zbyt stożkowate. Mam mieszane uczucia co do tego, czy lewa stopa powinna mieć taki kształt.
> 9: chyba ok, za mało pikseli żebym się czegoś doszukał xd
> 10: tym razem jestem pewien, że z tą stopą jest coś nie tak. I znów to samo, co z twarzą #3.

Z posta 1052
---- Electric Light Orchestra - Rock And Roll Is King
> dzieci w drugim rzędzie - nie mam się czego czepić.
> Shigeru i zielonowłosy z ogonem - that's better.
> ostatni w trzecim rzędzie - that's better.
Drugi rząd:
> 4 od prawej: włosy przed twarzą są dziwnie spłaszczone
> Rayem i pozostała dwójka na prawo od niego: ok, ale drugi od prawej zakładam, że celowo patrzy w bok. I zakładam, że te ciemne piksele nie są uśmiechem. Ale ma rękę tak samo dużą, jak Rayem.

---- Trans-Siberian Orchestra - Wizards in Winter
Z posta 1053
> pierwszy w pierwszym rzędzie: w porządku, takiego typu włosy chyba ciężko pocieniować, bo to jest styl zupełnie niepasujący do LSW
> Silvia w białym fartuchu: te oczy jakoś przestają pasować do twarzy, im dłużej na to patrzę.
> Crimson Phoenix Viego Yurianon v2 wygląda w porządku. I przypieczętowałeś chyba to, że go nigdy nie zrevampuję.
---- Disturbed - Ten Thousand Fists
> na prawo od Yurianona: wygląda w porządku, ale nie przydałaby mu się może twarz?
> Wolverine Sołtys ma ciekawy dobór fryzury. Z tymi oczami jeszcze wygląda jak połączenie Wolverine'a i tego lidera Bount z Wybielacza. Jak mu było, Jin Kariya?
> na prawo od Sołterine'a: okay I guess, wow gigantyczny uśmiech.
> 3 rząd, 2 od prawej: w porządku, ale włosy z tyłu głowy wyglądają dziwnie. Plus odstająca rękawica.
> 3 rząd, ostatnia: nie mam się czego czepić (wow gigantyczny uśmiech).

---- Dire Straits - Water of Love
Z posta 1058
> Pucek nie ma twarzy!
> Woogy w porządku
> kolejna za Woogym: nie mam się czego czepić
> ruda: prawa ręka za gruba i za bardzo odchodzi na bok od barku.
> 3 od prawej: na pewno ręce mają tak wyglądać?
> 2 od prawej: twarze, tylko 2,50 sztuka!
> Samey: epicki płaszczyk
> Toshi ok
> obok Toshiego: wyszła fajnie
> Alister: jest Alisterem, 'nuff said.
> Aki: wyszedł nieźle.
> trzej na samym końcu: nie mam się czego czepić.

---- Yoko Takahashi - Zankoku na Tenshi no Thesis
Z posta 1060
> Mari: całkiem ok.
> Lisa: włosy ci wyszły super
> ta mała tam: not enough pixels for me to comment xd
> ta czwarta: wyszła fajnie.
> one of these things just doesn't belong here: okay I guess, nic niezwykłego jak na ciebie, ciekawe (jakby to nazwać...) odwrócone cieniowanie lewej nogawki. Tylko że i tak nie widać na nich cieni. Trust me, I know how to rape eyes with trousers.

Z posta 1061
---- Dire Straits - Industrial Disease
Wszyscy wyglądają całkiem nieźle, niektórzy nie mają twarzy, YAY SKRZYDŁA (czyżby z recyklingu?), nie mam pojęcia, co Shinigami robi z rękoma, środkowy ma dziwny ten kosmyk nad uchem.

Z posta 1062
Jedyne, czego mógłbym się jakoś czepić, to oczy Rebou. I takie tam standardowe braki w twarzach.

W tym momencie nacisnąłem Preview w razie gdyby się stało coś głupiego. I skopiowałem treść posta do notatnika.
 
Z posta 1063
---- Bee Gees - Stayin' Alive (nie, serio)
> chciałem powiedzieć, że pierwszy ma dziwny ten kosmyk na czole, ale sobie przypomniałem, co to za postać. A że Mephisto taki miał w oryginale, nie było sprawy.
Trzeci ma te spodnie troszkę dziwnie pocieniowane, do reszty nie jestem w stanie się czepić moimi zdolnościami.

Z posta 1067
> 1: nie jestem w stanie się czepić
> 2: epicki warkocz
> Hihori i Rizuke: yay, Hihori i Rizuke!
> 5: nie wiem, co ten niebieski miks po boku spodni ma przedstawiać, ale wygląda dziwnie.

Z posta 1069
---- AlmightyArceus - Cynthia Theme Remix
> holy shit Sezu
> 2: zakładam, że gdyby nie były takie w oryginale, nie zrobiłbyś takich włosów.
> 3: tutaj również, włosy na pierwszy rzut oka są zrobione nieźle, ale ta część na przodzie twarzy jest dziwna.
> 4 i 5: nie mam się czego czepić
> 6: ten chaos w kłakach na przodzie jest trochę dziwny, imho.

Z posta 1070
...jeśli to są okulary ochronne... to czy ty knujesz to, o czym myślę, że knujesz? +1 awesome za szalik.

Z posta 1076
---- Jun'ichi Masuda - Route 24/Route 25/Welcome to the world of Pokémon theme
Niewiele mam do czepienia się, ale te splecione ręce coraz mniej mi się podobają, im dłużej na nie patrzę. Trzecia wygląda epicko. Pierwsza ma niepokojące oczy i dziwne nieco włosy, czwarty ma te włosy strasznie płaskie.


...HYPER CLOCK OVER. Tak, to były kolejne utwory, które mi leciały. Możecie po tym wywnioskować, ile mi to zajęło. Niedługo... chyba. Nie wiem, nie liczyłem. Dla ścisłości: nie słuchałem 10h wersji Route 24, mam 5-minutową na kompie, skończyłem pisać po półtora minuty.

A najlepsze jest to, że i tak maksymalnie dostałbym 3kp, nawet jakbym był w stanie napisać coś więcej.


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 3 KP

87[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Czw Lut 13, 2014 8:58 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Whoa! Tak masywnego komentarza dawno nie czytałem. Dzięki!
A teraz przyszła pora na chwilową zmianę - odpoczynek od OCków innych użytkowników oraz powrót do własnych postaci, których także jest dość solidna ilość. Myślę, że zarówno o ich historii jak i rodzaju mocy jaką dysponują, będziecie mogli się dowiedzieć z opowiadania. A co do dwóch ostatnich panienek - cóż, niewiele się zmieniło. Ayuano pozostaje konkretnie walniętą yandere z cząstkowymi mocami Pana Koszmaru, zaś Gemmei... "Ludzki interfejs, mogący ostro czitować całą rzeczywistość" brzmi naprawdę fajnie xd

[O-S-W] by Yoh - Page 4 Newosw20

All sprites & credits!

88[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Pią Lut 14, 2014 2:16 am

Template

Template
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
No to jedziem:

Yoh Origin (nie wiem jak nazwać, miałeś tych wersji tyle co karabin M16 :D): 
Włosy świetnie się prezentują od cienie skończywszy na kształcie przednich kosmków. Próbuje od ciebie skopiować tę sztukę w robieniu włosów, ale mizernie mi to wychodzi na razie :D. Do ubrania nie mogę się w większości przyczepić (w sumie jak powiedział wcześniej Aki: Yoh to Yoh, ja dodam co nie jest Yohem to Hoyem :D)

Silva: no cóż tu przy włosach trochę tylko kolorystyki mogę się przyczepić, bo mam takie wrażenie na pierwszy rzut oka jakoby cieniowanie było dwutonowe. Mimo wszystko genialne :D. Buty mi się natomiast bardzo podobają i pasują idealnie do dżinów :D 

Ayano Morioka: Znowu włosy :DKucyk świetny, przy tym fajnie rozczochrany (nie wiem jak określić :D) Trochę dziwne tylko te rękawice prawie po łokcie, ale każda osoba ma swoje dziwactwa (ja mówię na chrupki chipsy :D)

Reszty postaci szczerze mówiąc nie znam lub nie zauważyłem jakoś tak wcześniej, ale też stoją na wysokim poziomie, a nie chce się powtarzać bo każdy detal jest bardzo dobrze oddany (punktują miesiące kombinowań, co nie ?)

Także: Yohu Atsuko, jeszcze Cię dogonie :D

89[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lut 16, 2014 9:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 4 Newosw21

All sprites & credits!

90[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lut 16, 2014 9:41 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Takie pytanie, czyje to są OC ?
Fajny jest ten płaszcz pierwszego gościa, aczkolwiek dosyć chaotycznie, a przez to brzydko pocieniowany.
Włosy pocieniowane na twój sposób, za którym prawdę mówiąc nie przepadam. Jak dla mnie zbyt małe użycie najjaśniejszego odcienia, a zbyt dużo tego średniego.
Kolejna sprawa, ręka. Ręce w każdej postaci są takie same, ciągle tak brzydko zawinięte do góry.
Następna rzecz, zbyt duże spodnie, które wyglądają jak worki treningowe albo jakieś butle z tlenem XD

91[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lut 16, 2014 9:54 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Mi z przedostatniej aktualizacji podoba się ta zielona pani - b. fajne wykonanie włosów. Wydaje mi się jednak, że po pierwsze - zacząłeś chyba lecieć na ilość, bo prace są bardzo schematyczne (prawie cały czas te same, base standy). Po drugie - kobitki robisz jakieś zbyt masywne. Przynajmniej w przypadku niektórych jakoś to widać. Ten gość z najnowszej dostawy z butlami z tlenem szerokimi spodniami miałby te spodnie fajne, ale gdybyś jakoś je konkretniej pocieniował (zrobił jakieś widoczne fałdy, przy takich szerokich spodniach powinno być ich sporo, chyba że są ostro wykrochmalone xd). Wiem, że trochę to utrudniają te dodatkowe paski na nich, ale nie takie cuda robiłeś :P

Ogólnie jest spoko loko, powodzenia dalej.

92[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lut 16, 2014 10:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Takie pytanie, czyje to są OC ?
Pierwsze trzy OPARy to moje OCki. Dwa kolejne to Sajren stworzona przez Sajren91 z deviantArta. Druga postać to Ian Hannock - bodajże OCek siostry Safari, stworzony właśnie przez nią. Nie jestem pewien jak tutaj wygląda sprawa.
Włosy pocieniowane na twój sposób, za którym prawdę mówiąc nie przepadam. Jak dla mnie zbyt małe użycie najjaśniejszego odcienia, a zbyt dużo tego średniego.
A ja właśnie nie przepadam za tym powszechnym stylem, gdzie przeważa ilość jasnego odcienia, zaś średniego i ciemnego jest za mało. Kwestia gustu, a o tych się podobno nie dyskutuje.
Kolejna sprawa, ręka. Ręce w każdej postaci są takie same, ciągle tak brzydko zawinięte do góry.
Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli poprzez "zawinięte do góry" xd
Następna rzecz, zbyt duże spodnie, które wyglądają jak worki treningowe albo jakieś butle z tlenem XD
Takie miały być w zamierzeniu, więc nie uznaję tego za błąd.
Wydaje mi się jednak, że po pierwsze - zacząłeś chyba lecieć na ilość, bo prace są bardzo schematyczne (prawie cały czas te same, base standy).
Niekoniecznie. Jeżeli mam chęć na stworzenie nowej pozy, pierw ogarniam ją do "base", a dopiero później tworzę na nim postać - póki co, zależy mi jednak na przedstawieniu ogólnego designu postaci, dlatego korzystam z tego co mam pod ręką.
Po drugie - kobitki robisz jakieś zbyt masywne. Przynajmniej w przypadku niektórych jakoś to widać. Ten gość z najnowszej dostawy z butlami z tlenem szerokimi spodniami miałby te spodnie fajne, ale gdybyś jakoś je konkretniej pocieniował (zrobił jakieś widoczne fałdy, przy takich szerokich spodniach powinno być ich sporo, chyba że są ostro wykrochmalone xd). Wiem, że trochę to utrudniają te dodatkowe paski na nich, ale nie takie cuda robiłeś
Jeżeli chodzi o kwestię kobiet... cóż, taki mam styl. Przynajmniej znacząco różni się od innych... xd
Druga sprawa, że ten gość z szerokimi spodniami właśnie miał mieć takie spodnie - może w przypadku OPARa tak tego nie widać, ale to podobny ubiór do tego, którego używał Mystogan. To Hao Yamashino, który oryginalnie pochodzi z jednego z alternatywnych uniwersów Fairy Tail.

93[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lut 16, 2014 10:09 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:
Kolejna sprawa, ręka. Ręce w każdej postaci są takie same, ciągle tak brzydko zawinięte do góry.
Nie bardzo rozumiem, co masz na myśli poprzez "zawinięte do góry" xd

Może to będzie lepsze:
[O-S-W] by Yoh - Page 4 242h6

1 to taka normalnie zaciśnięta pieść, taka na luzie, a druga to taka jakby zaciśnięta do góry, nie wiem jak to opisać. Wygląda to strasznie nienaturalnie.

94[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Lut 16, 2014 10:33 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Ah, o to Ci chodziło!
Szczerze powiedziawszy, przechodziłem już przez przykład, który wkleiłeś jako pierwszy. Później były łapki w których chciałem uwidocznić łokcie, ale ostatecznie przerzuciłem się właśnie na coś takiego. Jeżeli chodzi o mnie, to prace nie muszą mieć stricte naturalnych proporcji - to w końcu tylko sprity. Jasne, że od czasu pierwszych prac tego typu, bardzo dużo się zmieniło. Ale ja nie zamierzam się dostosowywać do powszechnych stylów innych spriterów ;3
Dziękować za komentarzyk, Roy~ xd

95[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lut 22, 2014 2:59 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
"Collab" z Safcią:
[O-S-W] by Yoh - Page 4 Super_saiyan_5__fandragonball_concept__by_yoh92-d77gir8
Nasza forumowa rysowniczka była odpowiedzialna za kontur i kolorową wersję, tudzież WIPa.
Nudziło mi się więc uznaliśmy, że można to dokończyć, żeby nie poszło na zmarnowanie - wprowadziłem kilka własnych poprawek, a następnie pocieniowałem postać. Można więc uznać, że wkład w pracę był stosunkowo niewielki ale... był, ot co! xd

http://yoh92.deviantart.com/art/Super-Saiyan-5-FanDragonBall-Concept-435791348
http://fandragonball.deviantart.com/art/SSJ5-sprite-435801534

96[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lut 22, 2014 4:03 am

LanceMaster

LanceMaster
Namekian
Namekian
Yeah! Nasza forumowa ry...ry...
...
shoryuken... ._.

you two did an amazing job, seriously, it looks freaking awesome
also dat background *bites lips*
the only thing I don't get is the position, why is he in a diagonal possition?
HOW YOU KNOW THAT I'M NOT! >.>


@Yoh:
„Oceniam Kreatywnie” - 1 KP

97[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sob Lut 22, 2014 4:50 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yeah! Nasza forumowa ry...ry...
Forum Tori-girl! ~( •o•)~

the only thing I don't get is the position, why is he in a diagonal possition?
This work was by inspired this:
http://fandragonball.deviantart.com/art/power-of-SSJ5-sketch-379635150

Thanks for the comment, anyway xd

98[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Wto Lut 25, 2014 7:02 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 4 Lsw_soltys_by_yoh92-d77ywdf
C4: JUS / JSS ; Sołtys

99[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Sro Mar 05, 2014 2:39 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[O-S-W] by Yoh - Page 4 Mew_by_yoh92-d78yhdy
Próba dostosowania stylu Pokemonowego pod LSW : P

100[O-S-W] by Yoh - Page 4 Empty Re: [O-S-W] by Yoh Nie Mar 09, 2014 12:55 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
HERO TIME!
[O-S-W] by Yoh - Page 4 It_s_h10
Na potrzeby forumowego projektu, rzecz jasna.



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pon Mar 10, 2014 2:31 am, w całości zmieniany 1 raz

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 4 z 10]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.