Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Bezzar - Temat ogólny on Pią Lip 04, 2014 9:29 pm

Max

avatar
Human Interface
Human Interface
//Ogólnie rzecz biorąc, miasto. Przestrzeń nie należąca do żadnej z konkretniejszych lokacji. Jak wchodzicie/wlatujecie do miasta, to najpierw tutaj, potem gdzieś konkretniej. W przypadku jedynie przelotu nad miastem, piszemy że przelatujemy, nic nie zwiedzając etc..//

Isaac i Aoi wylądowali mniej więcej po środku miasta.
Nivarit rozejrzał się dookoła. Była to całkiem ładna mieścina, chociaż nie tak ładna jak Galea. Przynajmniej Isaac'owi tak się wydawało. Prawdopodobnie było to związane z tym, że do swojego miasta jest bardziej przywiązany.
Isaac nie wiedział od czego zacząć. Najprostszym sposobem będzie pytanie przypadkowych mieszkańców miasta o dwugłowego psa oraz zleceniodawcę. Nivarit nawet nie wiedział czy Shihama żyje. Na ulotkach ze zleceniami powinny być wypisane dokładne adresy zleceniodawców. Ułatwiło by to sprawę. //for realsies//
Zwrócił się do Aoi:
-Wypytajmy ludzi o psa i Shihamę. Ktoś musi coś wiedzieć. Nie zgub się. Mam zamiar szukać zmutowanego psa, a nie ciebie.
Po tych słowach Isaac ruszył w stronę jednego z przechodniów. Jeśli ten nic nie będzie wiedział na temat psa i zleceniodawcy, Nivarit podchodzi do następnego. Ktoś musi coś wiedzieć. W końcu według opisu zadania, ktoś zginął z łap tego zwierzęcia. Musiało być o tym głośno.

2 Re: Bezzar - Temat ogólny on Sro Lip 09, 2014 3:52 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
Już podczas lotu, Aoi i Isaac dostrzegli uciekających w popłochu mieszkańców Bezzar.
Nie było nawet konieczności wypytywania kogokolwiek o zadanie – gdy para wojowników zamierzała lądować mniej więcej w centrum miasta, jeden z budynków został zniszczony przez dwugłową bestię przypominającą psa. Potwór był około czterech razy większy od Nivarita oraz jego towarzyszki. Sierść widoczna była jedynie w okolicach karku, na łbach oraz wzdłuż łap, zaś skóra kreatury miała zielonofioletowy kolor i w kilku miejscach wydzielała niezwykle jasną, zieloną substancję. Ta sama ciecz była widoczna w dwóch, odrażających pyskach.
Kiedy bestia dostrzegła unoszących się nad ziemią wojowników, momentalnie ruszyła w ich kierunku – gdy biegła w stronę Isaaca i Aoi, Ci bez problemu dostrzegli, że ciecz wylatująca z pyska zwierzęcia działa jak niezwykle mocny kwas -  z czymkolwiek się nie zetknęła, rozpuszczała to…

Niebieskowłosa kobieta wzleciała kilkadziesiąt metrów wyżej, by wykonać unik przed nadchodzącym atakiem.
Co natomiast zrobi Nivarit?

3 Re: Bezzar - Temat ogólny on Nie Wrz 28, 2014 9:16 pm

Max

avatar
Human Interface
Human Interface
Isaac i Aoi obniżyli wysokość lotu gdy byli mniej więcej w centrum miasta. Pod nimi, ulicami miasta, uciekali w popłochu jego mieszkańcy. Nivarit zastanawiał się jak długo już bestia pustoszyła miasto. Rozejrzał się trochę po okolicy by ocenić straty. Nagle, w odległości jakichś kilkunastu metrów od Isaaca i Aoi, przewrócił się budynek. Przez unoszący się kurz można było dostrzec ogromne cielsko, dwugłowego psa. Po chwili bestia całkowicie się wyłoniła i zaczęła rozglądać po okolicy by znaleźć kolejne ofiary. Nivarit bacznie obserwował monstrum. Pies wyglądał na prawdę niebezpiecznie, a zarazem dość ohydnie. Zielona ciecz wylewająca mu się z pysków tylko dodawał uroku całemu obrazkowi. Isaac poświęcił kilka sekund skupienia by mniej więcej ocenić różnicę poziomów mocy pomiędzy nim a bestią. W końcu każda żywa istota posiadała choć namiastkę mocy. Mężczyzna doskonale o tym wiedział, gdyż wiele godzin spędzał na medytacji. Często wtedy właśnie, potrafił wyczuć energię wydzielaną nawet przez najmniejsze istoty żyjące na tym świecie.
W pewnym momencie bestia dostrzegła unoszących się nad ziemią towarzyszy i natychmiastowo ruszyła w ich kierunku. Isaac zauważył kątem oka, że Aoi wznosi się wyżej w powietrze. On też nie zamierzał stać bezczynnie. Wyjął ręce z kieszeni i zaczął w nich koncentrować energię. W jego dłoniach pojawiły się dwie półprzezroczyste, niebieskawe kule. Mężczyzna cierpliwie czekał aż bestia podbiegnie bliżej. Gdy pies znajdował się w odległości jakichś pięciu metrów, Isaac wyciągnął ręce przed siebie i uwolnił zebraną energię w postaci fali. Była to technika Esperra Wave. Przeciwnik powinien zostać odrzucony na sporą odległość, a dodatkowo nieźle ogłuszony. Jeżeli wszystko się powiedzie, Isaac, za pomocą telekinezy, łapie dwie, spore części jednego ze zniszczonych budynków i kilkakrotnie uderza nimi przeciwnika. Liczy na to, że obrażenia, które wywoła będą na tyle mocne i sprawią, że pies będzie miał problemy z poruszaniem się. Była to też idealna okazja by sprawdzić jak wytrzymała jest ta bestia.

4 Re: Bezzar - Temat ogólny on Pon Wrz 29, 2014 11:33 am

NPC

avatar
NPC
NPC
[mg]Na chwilę się skupiłeś, próbując określić jak wysokim poziomem mocy dysponuje zmutowany pies. Po około trzech sekundach otworzyłeś szeroko oczy, zaciskając mocno pięści – potwór posiadał przynajmniej czterokrotnie wyższy poziom mocy do Ciebie, nie wspominając już o Aoi. Szczęście w nieszczęściu, kreatura nie grzeszyła rozumem. Bezmyślnie do Ciebie podbiegła, narażając się tym samym na otrzymanie pewnych obrażeń. Wystrzeloną przez Ciebie falę energii przyjął na pysk – dosłownie. Bardziej przeraził Cię jednak fakt, że Esperra Wave przesunęła go jedynie nieznacznie do tyłu – mutant był najwyraźniej cholernie wytrzymały. Nie zdążyłeś zrealizować swojego dalszego planu – potwór najzwyczajniej plunął w Ciebie żrązym kwasem, całkowicie ignorując Aoi. Bez problemu wykonałeś unik, lecz nie mogłeś w żaden sposób zareagować.

Muerte natomiast skupiła w dłoniach energię, formując średniej wielkości kulę przed sobą. Gdy pies wystrzelił kwas w kierunku Isaaca, kobieta odpłaciła mu pięknym za nadobne. Gdy kula trafiła w cel, nastąpiła eksplozja o całkiem pokaźnej wielkości. Z powstałej na jej skutek góry dymu, w niebieskowłosą nagle pomknęła zielona ciecz. Będąc w powietrzu, wykonała unik znacznie sprawniej. Nie zamierzała jednak ryzykować i zbliżyć się bardziej do ziemi.

Bestia była lekko podrapana, ale widząc jej ogólny stan, obydwoje doszliście do takich samych wniosków – wykonanie tego zadania będzie cholernie ciężkie. Isaac zdołał również dostrzec, że pomimo swojej wielkości, mutant porusza się wyjątkowo sprawnie i szybko.[/mg]

5 Re: Bezzar - Temat ogólny on Sro Gru 03, 2014 5:22 pm

Max

avatar
Human Interface
Human Interface
Isaac był trochę zaskoczony jak wielkim poziomem mocy dysponował jego przeciwnik. Nie było jednak sensu się teraz wycofywać. Większym zaskoczeniem był dla niego fakt, że Esperra Wave nie wyrządziła trzygłowemu psu najmniejszych szkód. W następnym momencie pies plunął w stronę Isaac'a kwasem. Nivarit nie miał problemu z uniknięciem ataku. Nie miał czasu jednak na kontratak. Natychmiastowo wzbił się wyżej w powietrze, przy okazji chwytając też, za pomocą telekinezy, kwas wypluty przez psa. W tym czasie Aoi wystrzeliła kulę energii w przeciwnika co wzbiło w powietrze dość dużą ilość dymu co nieco ograniczyło widoczność. Kiedy kolejna kula kwasu pomknęła w stronę niebieskowłosej, Isaac ponownie ją złapał. Nie robił jednak tego bo chciał bronić Aoi.
Isaac cisnął obiema kulami kwasu w potwora. Miał nadzieję, że ten będzie na tyle zainteresowany Muerte, że nie zauważy lecących w jego stronę kul. Nivarit chciał sprawdzić jak bardzo ich przeciwnik jest odporny na swój własny kwas. Okolice pyska najwyraźniej były najbardziej odporne, nie wiadomo jednak jak jest z plecami i karkiem. Do brzucha nie było na razie tak dobrego dostępu. Dla pewności, by kule trafiły, spróbował przytrzymać psa w miejscu, za pomocą telekinezy. Pomimo dużej różnicy poziomów nie powinno sprawić to dużego problemu.

6 Re: Bezzar - Temat ogólny on Sob Gru 06, 2014 5:00 am

NPC

avatar
NPC
NPC
[mg]Przechwyciwszy zarówno "swoją" kulę kwasu, jak i tą, która leciała w kierunku Aoi za pomocą telekinezy, cisnąłeś nimi w potwora. Monstrum rzeczywiście było przez moment bardziej skupione na niebieskowłosej. Z przetrzymaniem kreatury miałbyś jednak odrobinę większy problem - zmutowany przeciwnik był znacznie lepiej przygotowany na takie sytuacje, niż można byłoby początkowo zakładać. Gdy żrący kwas zetknął się z plecami oraz karkiem, ogromne psisko zaczęło jedyne cicho popiskiwać. Kwas po krótkiej chwili... zwyczajnie się wchłonął. Tego można było się spodziewać. Jego własne "techniki" nie wyrządzały mu najwidoczniej żadnych krzywd.
- Hej, Isaac! Mogę go przez chwilę zająć, jeżeli posiadasz jakiś cholernie silny atak, który dość skutecznie by go osłabił. - oznajmiła z uśmiechem, obserwując poczynania bestii.
- A jeżeli nie masz, to daj mi chwilę. Mam pewną ciekawą technikę w swoim arsenale, ale potrzebuję paru minut na skumulowanie odpowiedniej ilości energii. - dodała po krótkiej chwili.

Mutant wystawił jedną głowę do góry, wystrzeliwując stosunkowo duże ilości żrącego kwasu w niebo. Druga morda natomiast... obserwowała. Po chwili "zaczął padać" zielony deszcz - żrący kwas został rozproszony głównie nad Nivaritem, który znacznie bardziej naraził się potworowi.[/mg]

7 Re: Bezzar - Temat ogólny on Nie Gru 07, 2014 2:42 am

Max

avatar
Human Interface
Human Interface
Wynik eksperymentu był taki jakiego Isaac się spodziewał. Dlatego też wcale nie był zaskoczony tym co zaobserwował. Był jednak trochę niezadowolony z trudności jakie maił z utrzymaniem bestii w miejscu. Mógł przysiąc, że dawniej mu to dużo lepiej wychodziło. Być może był to wynik ciągłego siedzenia w domu lub w sklepie za ladą.
Spojrzał na Aoi gdy tak się do niego odezwała. Miała dość ciekawą propozycję. Co ciekawe Isaac sam miał to jej zaproponować, lecz trochę później, gdy nic innego nie będzie przynosiło efektu. Miał nadzieję pokonać przeciwnika bez używania żadnych technik "masowego rażenia".
W tym też momencie zmutowany pies wywołał opady zielonego deszczu, którego celem było najwyraźniej stopienie Isaac'a.
-Psychic Shield - mruknął pod nosem, a następnie pstryknął palcami prawej ręki. Nad jego głową oraz głową Aoi pojawiły się niebieskawe, półprzezroczyste kopułki. Technika tarczy powinna bez problemu ochronić ich przed śmiercionośnymi opadami. Isaac lubił deszcz... ale nie w takiej formie.
-Ja się nim zajmę, a ty zbierz potrzebną energię. Powinienem być w stanie również go chwilę przytrzymać w miejscu, jeśli sytuacja będzie tego wymagać. Pamiętaj tylko by dać mi znak.
Nivarit oczywiście posiadał pewną "uber" technikę, jednak postanowił wykorzystać tę sytuację by poznać jedną ze sztuczek niebieskowłosej. Isaac strzelił palcem wskazującym, po czym przemieścił się kilka metrów od Aoi. Następnie uniósł kilka leżących na ziemi kawałków budynków i zaczął nimi ciskać w mutanta. Nie miało to oczywiście na celu zranienia przeciwnika. Miało tylko odwrócić uwagę od Aoi. Kiedy wyrzucił wszystkie odłamki, które podniósł, zaczął teleportować się dookoła psa i od czasu do czasu strzelać w niego niewielkimi kulami energii. W razie potrzeby wykonywał unik lub używał techniki Psychic Shield by zablokować atak.

8 Re: Bezzar - Temat ogólny on Wto Gru 09, 2014 2:12 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
Na całe szczęście, technika tarczy zadziała jak należy i uchroniła oboje przed kwasowym deszczem. Gdy tylko niebezpieczeństwo minęło, można była dezaktywować technikę.

Aoi kiwnęła głową z lekkim uśmiechem, gdy Isaac postanowił zająć bestię na jakiś czas, by ona mogła zebrać energię do swojej techniki. Wzbiła się jeszcze wyżej, by oddalić się od dwugłowej bestii, po czym skrzyżował ręce na wysokości piersi i zamknęła oczy. Otoczyła ją spokojna, falująca aura o fioletowej barwie. Wyglądała spokojnie nucąc sobie cicho pewną melodię, choć wyraźnie czuć było wzrost jej energii.

Nivarit postanowił w tym czasie zająć wielkie bydle, które nie miało najmniejszego zamiaru odpuścić swoim celom, a w szczególności właśnie jemu. Skutecznie udało mu się cisnąć paroma kawałkami budynków, które znajdowały się w pobliżu, jednak nie sprawiło to bestii szczególnych problemów - prawie zignorowała kruche ściany, które rozpadały się po zderzeniu. Isaacowi jednak udało się rozjuszyć potwora. Plan z teleportacją przez jakiś czas wypalał, jednak niedługo musiał czekać, gdy monstrum głośno ryknęło, a we wszystkie strony rozeszła się potężna fala uderzeniowa, która nie tylko zburzyła kilka ledwo już stojących budynków w pobliżu, ale odrzuciła na sporą odległość także Isaaca - na szczęście nie sięgnęła Aoi, która była w sporej odległości od tego miejsca. Nim kowal zdążył zapanować nad lotem i zorientować się w sytuacji - bestia już na niego biegła i z wielkim impetem wleciała na niego całą swoją masą. Nie trudno się domyślić jaki był skutek zderzenia się człowieka z kilkunastotonowym potworem. Kowal wylądował na ziemi kilkanaście metrów dalej, a zmutowany pies poleciał jeszcze kawałek dalej - nie utrzymał równowagi przy lądowaniu i również się wywrócił, choć trudno w tym przypadku mówić o jakichkolwiek obrażeniach. Isaac natomiast był cały potłuczony, na szczęście nic nie połamał, ale bolała go praktycznie każda część ciała. Bestia zaczęła kumulować energię w obu paszczach celując w Nivarita.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2014 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.