Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Nagłówek - wizja artystyczna!

67% 67% [ 4 ]
17% 17% [ 1 ]
16% 16% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 #27 - Nagłówek - wizja artystyczna! on Sob Lip 26, 2014 11:25 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Sonda #26 - Nagłówek - wizja artystyczna!

W najbliższym czasie planujemy wprowadzić kilka zauważalnych zmian - padło między innymi na nagłówek forum!
Pytamy Was więc, czy podoba Wam się nasza wizja nowego wyglądu ogłoszeń, czy wolicie jednak pozostać przy starej wersji?

Ankieta potrwa 7 dni.
Sonda zostanie zamknięta po upływie 7 dni.

Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sob Lip 26, 2014 11:28 pm, w całości zmieniany 2 razy

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: #27 - Nagłówek - wizja artystyczna! on Sob Lip 26, 2014 11:27 pm

Royalz

Shaman
Shaman
A gdzie opcja #3 - jest mi to obojętne ?

3 Re: #27 - Nagłówek - wizja artystyczna! on Sob Lip 26, 2014 11:31 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
A gdzie opcja #3 - jest mi to obojętne ?
Właśnie ją dodawałem, gdy jakiś troll wparował do tematu FUUUUU
Ostatecznie i tak liczą się przecież wypowiedzi użytkowników.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4 Re: #27 - Nagłówek - wizja artystyczna! on Sob Lip 26, 2014 11:51 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Zastanawiałem się nad jedynką, a trójką... bo to co pokazałeś na screenie zupełnie mi sie nie podoba i wręcz mnie odpycha. Po pierwsze zwęzi forum, będzie niewygodne do czytania i będzie mnie zwyczajnie wkurzać xD
Rozważając wiec nad odpowiedzią 1 a odpowiedzią 3 wszedłem na forum i doszedłem do wniosku, że to co jest obecnie nie jest wcale złe, a wręcz jest dobre. Dlatego oddaje głos na: Nie chcę zmian, podoba mi się aktualny nagłówek.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]