Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#42 OADS Empty #42 OADS Pią Paź 10, 2014 3:14 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#42 OPAR Awards

Temat prac:
„Avengers”

Termin zgłaszania prac:
19 Października, 2014

Do kogo zgłaszać pracę:
Yoh

Temat wiadomośći (nazwa tematu przy wysyłaniu): (zły tytuł = praca odrzucona)
#42 OADS

Uwagi:
• OPAR powinien przedstawiać jednego z tytułowych "Mścicieli" z filmu: Hawkeye, Hulk, Iron Man, Captain America, Thor, bądź Black Widow - inni bohaterowie nie będą dopuszczeni do konkursu.
• grafika powinna być wykonana stylem LSW - prace wykonane innym stylem nie zostaną dopuszczone do konkursu. Poprzez "LSW" rozumiem prace o bliżej określonych proporcjach, które dla "humanoidów" zostały w przypadku tego stylu dość dokładnie określone. OPARy, przy których "LSW" będzie rozumiane tylko jako "głowa postaci", nie zostaną dopuszczone do konkursu.
• pamiętajcie o ewentualnych creditach.



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sob Paź 18, 2014 8:18 am, w całości zmieniany 2 razy

2#42 OADS Empty Re: #42 OADS Pią Paź 10, 2014 5:07 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Muh, trochę słaby temat. W sensie, tematyka powinna być chyba sprecyzowana do konkretnej postaci bo według mojej opinii łatwiej by było zrobić Black Widow niż nie wiem, Thora?

3#42 OADS Empty Re: #42 OADS Sob Paź 11, 2014 2:11 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
za to decydujac sie na ciezsza postac, ktora de facto pewnie bedzie bardziej efektowna zyskasz sobie aprobate licznych glosujacych(xd)

4#42 OADS Empty Re: #42 OADS Sob Paź 11, 2014 3:27 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Muh, trochę słaby temat. W sensie, tematyka powinna być chyba sprecyzowana do konkretnej postaci bo według mojej opinii łatwiej by było zrobić Black Widow niż nie wiem, Thora?
Cóż, najlepszą odpowiedzią będzie po prostu post Shine'a:
za to decydujac sie na ciezsza postac, ktora de facto pewnie bedzie bardziej efektowna zyskasz sobie aprobate licznych glosujacych(xd)
Ogólnie rzecz biorąc, masz naprawdę ogromne pole do popisu jeżeli chodzi o wykonanie Mścicieli. To tylko Twoja decyzja, czy chcesz iść na łatwiznę, czy jednak wolisz wykonać coś z konkretnym pierdolnięciem. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie zawiodę się zarówno na użytkownikach, którzy podeślą mi jakieś grafiki, jak i na głosujących.

5#42 OADS Empty Re: #42 OADS Pią Paź 17, 2014 10:13 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Przedłuż do 18/10/2014 do godziny nie wiem, 18:00, ale raczej bym się wyrobił wcześniej.

6#42 OADS Empty Re: #42 OADS Sob Paź 18, 2014 8:14 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie ma problemu. Odpisując jednak dzisiaj, przedłużę termin do jutra, tj. 19/10/2014.

7#42 OADS Empty Re: #42 OADS Pon Paź 20, 2014 7:25 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca #1
#42 OADS Oads10

Praca #2
#42 OADS Oads_210

Praca #3
#42 OADS Oads_110


1. [0]
2. [0]
3. [0]

Zapraszam do głosowania!

8#42 OADS Empty Re: #42 OADS Pon Paź 20, 2014 7:33 am

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Zbir rozjebał.

1. [0]
2. [1]
3. [0]

9#42 OADS Empty Re: #42 OADS Pon Paź 20, 2014 10:44 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
1. [0] chylę honory dla przytoczenie designu Iron Mana z lat 70 czy coś
2. [1] śliczna zieleń, zaznaczenie mięśni
tylko morda ciutka za mało "kwadratowa" i wkurwiona
3. [1] tu oddaje głos
sporo detali, klasyczna poza
w ogóle znacznie lepiej wygląda niż pierwszy
w ogóle najnowsza zbroja Iron Mana niszczy system xD
minus taki, że przykrótkie ma nogi ten opar ale to drobiazg

10#42 OADS Empty Re: #42 OADS Pon Paź 20, 2014 4:11 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Nie lubię avungersów :< ale oh well...

 Ironman, wydaje mi się albo jeden z tych trudniejszych Avengersów do zrobienia. Jak zauważyłem tematykę od razu spodziewałem się ironmanów, thorów ewentualnie hulków i może Captain Murica. Ci trzej Avengersi mają najlepszy potencjał na dobrą prackę konkursową. Ale oczywiście nie wykluczam reszty, to moje zdanie. Tak czy siak wracając do pracki. Skafander(?) ironmana posiada wiele szczegółów w postaci linii na pancerzu czy to może są płytki, watevah. Co oczywiście uniemożliwia danie ich wszystkich na tak małą skalę, co w pełni nie oddaje zajebistości tej zbroi. Drugim faktem jest to, że to jakiś tam metal czy z czego to tam nie jest zrobione, powinno mieć połysk czego ani pracka nr.1 ani pracka nr.3 nie odzwierciedliła. Wiem, że trudno jest to odwzorować ale próba byłaby mile widziana. Anyway... wracając, pracka nr 1 nie jest tragiczna, ale osobiście uważam, że 2 i 3 są lepsze. Szkoda że nie ma za wiele cieni poza tymi co miałyby odwzorować te krawędzie "płyt". Ale mogło by to popsuć ogólny efekt. + nie mam najmniejszego pojęcia który z was ją zrobił.
Pracka numer 2, definitywnie głos leci na nią z 2 powodów:
1) Hulk miażdżyć! - Tak lubię hulka, najfajniejszy Avunger.
2) Wykonanie! - Oh sweet Mega Arceus! Pracka jest "osom"!  Wykonanie mięśni, poza i nałożenie cieni współgra bardzo dobrze. It's just Perfect!. Pracka jest bajeczna ale nie za bardzo mi się chce już to pisać więc kończę na tym. 

1.[0]
2.[2]
3.[1]

Drodzy admini co wy na jakieś kp za tak długi post i w ogóle? -.^

11#42 OADS Empty Re: #42 OADS Pon Paź 20, 2014 5:17 pm

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
1.[1]-Bo najbardziej przypomina zwyczajne, stare lsw
2.[2]-Naprawdę fajny Hulk i jestem pewien że wygra ten konkurs ale zagłosowałem na 1 aby wyrównać póki co rywalizację.
3.[1]-Pewnie nie mam racji, ale uważam (sugerując się tym jak wyglądałaby w standardowej pozie) że ta praca raczej nie zalicza się do lsw ale co ja tam wiem.

12#42 OADS Empty Re: #42 OADS Wto Paź 21, 2014 12:58 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
1.[1]- Nogi są przykrótkie niestety
2.[3]- Strasznie podoba mi się cieniowanie. Choć przyznam, że twarz mogłaby być bardziej "złowieszcza", jednak przypuszczam, że w LSW ciężko o coś takiego.
3.[1]- #Ból_Dupy. Odnoszę podobne wrażenie co Erik. Ta praca nie wydaje mi się LSW, ale co ja tam się znam. Jakby się wyprostował byłby większy od pracy nr.2, która de facto nie jest człowiekiem. Więc... albo mamy przerośniętego irnomana, albo megazord spierdolił Zordonowi. W przeciwieństwie do Safari, która uważa, że opar ma za krótkie nogi, ja uważam, że cały jest za duży :P

13#42 OADS Empty Re: #42 OADS Wto Paź 21, 2014 5:54 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
1. [1]
2. [4] - wszyscy mają ból dupy o to, że trójka nie jest LSW, a ta mi na taką też nie wygląda. Biorąc pod uwagę to kryterium to wygrać powinna jedynka. No ale ta praca jest naprawdę epicka. Trójka jest b. dobra, ale ta wymiata.
3. [1]

14#42 OADS Empty Re: #42 OADS Sob Paź 25, 2014 1:29 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
[1]
[5] < chlopak juz dawno zostawil za soba polskie lsw
[1]

[j]lolz, nie wierzę[/j]

15#42 OADS Empty Re: #42 OADS Pią Paź 31, 2014 5:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż, przy takiej aktywności kładziemy nieco mniejszy nacisk akurat na ten punkt. Ale mniejsza...
Zamykam.

Do wieczora powinienem ogłosić zwycięzców.
Wyniki:
https://anrevosprites.forumpl.net/t4540-42-oads

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #3 OADS
» #47 OADS
» #19 OADS
» #30 OADS
» #39 OADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.