Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#15 DADS Empty #15 DADS Pią Paź 10, 2014 3:16 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#15 Draw Awards

Temat prac:
„Xiaolin - Pojedynek Mistrzów”

Termin zgłaszania prac:
20 Października, 2014

Do kogo zgłaszać pracę:
Yoh

Temat wiadomośći (nazwa tematu przy wysyłaniu): (zły tytuł = praca odrzucona)
#15 DADS

Uwagi:
• rysunek powinien przedstawiać jednego z bohaterów kreskówki „Xiaolin - Pojedynek Mistrzów”,
• styl kreski nie musi, aczkolwiek może być zgodny z oryginałem - decyzja twórcy,
• rysunek może być wykonany zarówno tradycyjnie (kartka A4, ołówek, gumka), jak i komputerowo (tablet).



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Sro Paź 15, 2014 6:46 am, w całości zmieniany 1 raz

2#15 DADS Empty Re: #15 DADS Wto Paź 14, 2014 9:20 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Mr.Bercikovsky Olsztyn 14.10.14


    Wnioskuję o przedłużenie terminu oddawania prac do 20 października bieżącego roku. Powodem jest brak dogodnych warunków na stancji do wykonania pracy i jej podesłania. Nie posiadam zarówno przyzwoitego biurka z krzesłem jak i skanera, gdyby praca miała zostać wykonana na kartce. Liczę na pozytywne rozpatrzenie wniosku.
Mr.Bercikovsky

3#15 DADS Empty Re: #15 DADS Sro Paź 15, 2014 6:47 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
ARS Group Sp. Z O.O. N.N., Warszawa, 15.10.2014

Pański wniosek został rozpatrzony pozytywnie.
Administracja.

[v]Nieograniczoną Nieodpowiedzialnością, Yoszu. Bądźmy poważni.[/v]

4#15 DADS Empty Re: #15 DADS Pon Paź 20, 2014 7:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca #1
#15 DADS Dads10

Praca #2
#15 DADS Dads_110

Praca #3
#15 DADS Dads_210



1. [0]
2. [0]
3. [0]

Zapraszam do głosowania!

5#15 DADS Empty Re: #15 DADS Pon Paź 20, 2014 12:02 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [0] - ciekawy styl, fajnie byłoby zobaczyć całą postać wykonaną w ten sposób.
2. [1] - Tutaj zaczyna się problem, bo widać, że w prackę zostało włożone dużo wysiłku i serca, na dodatek lubię postać Chase'a, jednak sposób pokolorowania pracy pozostawia wiele do życzenia. Może gdyby pozostawiony został sam szkic, to zagłosowałbym na tą pracę bez żadnych wątpliwości, niestety to cieniowanie strasznie krzywdzi rysunek. Muszę jednak nadmienić, że dłoń wygląda świetnie ;p
3. [0] - praca trzyma oryginalny design i kreskę - szkoda bo myślałem, że wszyscy wrzucą coś od siebie. Samo jednak wykonanie ( mimo, że bez kolorów i cieniowania ) jest zdecydowanie bardziej przyjemne niż w pracy nr 2. Dlatego też wybór jest tak ciężki ... wygrywa jendak chyba praca 2

6#15 DADS Empty Re: #15 DADS Pon Paź 20, 2014 12:31 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
1. [0] - poziom maximus
2. [1] - strasznie nie lubię tego typu cieniowania, praca całkowicie nie przypadła mi do gustu
3. [1]

7#15 DADS Empty Re: #15 DADS Pon Paź 20, 2014 5:09 pm

Erik

Erik
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
1. [0]-Fajnie wygląda szkoda że nie ma reszty ciała i dodanych barw, gdyby nie kolejna praca ta byłaby dla Mnie faworytem
2. [2]-Ten jaszczurkosmokogadoniewiadomoktolubco najbardziej przypadł mi do gustu z tych 3. Co prawda nałożona duża ilość odcieni daje efekt urealnienia co nie koniecznie przypada do gustu każdemu, ale nie oszukujmy się że w porównaniu z pozostałymi 2 pracami jest to kilka stopni zaawansowania więcej przez co jestem niemal pewien któż to mógł narysować.
3. [1]-Oprócz dodania płomieni i hełmu aka skyrim, postać niczym się nie wyróżnia ot taki zbrojocosiek.

8#15 DADS Empty Re: #15 DADS Wto Paź 21, 2014 5:55 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
1. [0]
2. [3] - też nie przepadam za takim cieniowaniem, ale zdecydowania praca jest na najwyższym poziomie i chyba nie ma wątpliwości, że powinna wygrać.
3. [1]

9#15 DADS Empty Re: #15 DADS Czw Paź 30, 2014 10:18 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
13. Okres głosowania na pracę wynosi 7 dni.
+ OADS

10#15 DADS Empty Re: #15 DADS Pią Paź 31, 2014 5:04 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Cóż, przy takiej aktywności kładziemy nieco mniejszy nacisk akurat na ten punkt. Ale mniejsza...
Zamykam.

Do wieczora powinienem ogłosić zwycięzców.
Wyniki:
https://anrevosprites.forumpl.net/t4541-15-dads#68614

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» #8 DADS
» #18 DADS
» #8 DADS
» #2 DADS
» #9 DADS

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.