Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Yoh

avatar
Site Admin
Site Admin
Yo!
Dzisiejszy news będzie stosunkowo krótki - streszczę jedynie "zmiany", które do tej pory zostały wprowadzone w życie. Przede wszystkim - portal. Zmiany zaszły głównie pod kątem wizualnym. Naszym zamierzeniem było stworzenie takiego portalu, na którym użytkownicy będą mieli podział na poszczególne sekcje. Niektóre artykuły wymagają drobnych aktualizacji, niektóre trzeba dopiero napisać - macie jednak podgląd na to, co na pewno jeszcze powstanie. Sądzę, że po zakończeniu wszystkich prac nad portalem, nikt nie będzie zawiedziony. Poza tym, nowa kadra moderatorów! Z naprawdę niewielkiej ilości zgłoszeń jaka pojawiła się w tym niusie, wybraliśmy poszczególnych użytkowników:
» Zbir (Battle Moderator)
» Jataman (Moderator)
» Samey (Moderator)
Nawet, jeżeli aktywność na forum jest stosunkowo niewielka to liczymy na owocną współpracę i wiele ciekawych pomysłów!
O czym jeszcze warto wspomnieć? Mamy dwie nowe zaprzyjaźnione strony, a pierwszą z nich jest Twierdza RPG Makera.


Udało nam się nawiązać współpracę - miejmy nadzieję, że okaże się bardzo owocna dla obydwu stron.
Twierdza RPG Maker - jak nazwa wskazuje - jest serwisem poświęconym programowi umożliwiającemu tworzenie gier, o którym na pewno większość użytkowników słyszała. Obszerna baza artykułów pomoże w rozpoczęciu swojej przygody nawet osobie, która wcześniej nie miała styczności RPG Makerem. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia serwisu!


Dragon Ball Alternate World to PBF osadzony w uniwersum „Dragon Ball”.
Wymiana zaszła oczywiście na ustalonych wcześniej warunkach - jeżeli nie macie chęci do tego, by rozpocząć rozgrywkę na forum, nie zostaniecie pozbawieni możliwości zaprezentowania swoich prac graficznych w odpowiednim dziale.
Ciekawe rozwiązania pewnych kwestii, duża ilość dostępnych ras, przyjemna atmosfera. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia również owego forum!

Jeżeli macie jakieś propozycje serwisów, portali, bądź for z którymi możemy się "zaprzyjaźnić", zapraszam do umieszczania ich pod newsem. Zachęcamy również do udziału w aktualnie organizowanych konkursach i klikaniu w toplisty - nie kosztuje to dużo czasu, a być może trochę nam pomoże.

Wkrótce kolejna garstka nowości - możecie być pewni, że niusy będą pisane teraz odrobinę częściej, niż poprzednio."To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.