Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Cze 15, 2015 11:58 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Druga próba pierwszego w historii Battle Royale o smoczą kulę. Ostatnio wymiękł Maxiu. Mam apetyt na smocze kulę. Bo chcę sobie rangę kupić.

Kategoria: Zostawiam do wyboru Zbirowi. Tylko niech będzie coś wyrównanego.
Temat prac: Znowu liczę na Zbira. Tylko niech będzie coś lepszego niż ostatnio ;p
Do kiedy oddajemy prace: Zaszalejmy 20.07.15. W sumie nie wiem co za kategoria będzie.
Komu oddajemy prace: Zbirkowi i Muchomorkowi
Uwagi: Walka jest o Smocze Kule. Więcej uwag chyba nie mam. No może taką, że moglibyście mi je oddać bez walki. Byłoby naprawdę miło. Bo wy i tak już macie specjalne rangi.

2 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Cze 15, 2015 5:45 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Zależy jak będę stał z czasem.
Na razie nie chce mi się jej oddawać ot tak xd

3 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Cze 15, 2015 5:57 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
A więc znowu mam się wszystkim zająć? Well, dajcie mi kilka dni bo nie mam w tym momencie do tego głowy. Za dużo rzeczy mam do zrobienia.

[y]Sponio. Nikomu się tutaj nie śpieszy, Zbirku xd[/y]

4 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Wto Cze 16, 2015 8:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Na razie odrzucam, nie mam teraz czasu. Maybe next time.

5 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Wto Cze 16, 2015 9:07 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Miszcz Bercikowy napisał:Do kiedy oddajemy prace: Zaszalejmy 20.07.15
Dałem kurwa ponad miesiąc terminu, przy czym jest możliwość przedłużenia(niekoniecznie o dwa dni). W odpowiedzi otrzymuję...

Yoh napisał:Zależy jak będę stał z czasem.
Zbir napisał: Well, dajcie mi kilka dni bo nie mam w tym momencie do tego głowy. Za dużo rzeczy mam do zrobienia.
Jataman napisał:Na razie odrzucam, nie mam teraz czasu. Maybe next time.

Pomijając Zbira(który nie wiem czym się przejmował), bo termin wyznaczyłem na oddawanie prac, a nie wyznaczenie tematyki... dałem wam ponad miesiąc. Nie macie teraz czasu? Spoko. Sesja... poza Yohem. Dlatego właśnie dałem tyle czasu. Poza tym, chyba naprawdę nie chcecie historycznego Battle Royale.
Mniejsza... Yoshi daj jasną odpowiedź, czy przyjmujesz czy nie. Bo jeśli nie to po prostu temat do zamknięcia.

[z] Chodzi o to, że ostatnim razem jak nie odpisywałem przez jeden dzień ,to było zbiorowe oburzenie, że olałem temat[/z]
[j]Nie sraj napalmem, Berciu ;*[/j]

6 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Sro Cze 17, 2015 5:10 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Sponio. Może to mnie zmusi do ruszenia tyłka z tworzeniem czegokolwiek, bo jak na razie stoję w miejscu.

7 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Cze 22, 2015 4:39 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Ekhem, ekhem. I jak tam Zbirku? Cokolwiek?

8 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Cze 22, 2015 9:15 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Będzie zemsta za brak prac na OADS ( i brak głosow ).
Juggernaut OPAR (postac MARVELa)

9 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Cze 22, 2015 10:06 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Wiedziałem XDDD Przewidziałem to tydzień temu w środę.
 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh 94156076542421087958
http://iv.pl/images/94156076542421087958.png

A tu link pojawiający się w rozmowie:
KLIK!


[z] Haha, a to peszek :D. Nie martw się Bercik, masz jeszcze 2 smocze jądra.[/z]
[y]Roz***ałeś, Zbirku XD[/y]

10 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Wto Cze 23, 2015 7:10 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Termin pozostaje bez zmian, tak?
Rozumiem, że mamy duuuuużo czasu na wykonanie tego OPARka, bo praktycznie jeszcze cały miesiąc.
A temat mi się podoba - pora delikatnie rozruszać te leniwe kości.

11 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Lip 13, 2015 9:33 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Halo, halo.
Pisze o przedłużenie. Czuję, że Yoh i tak by pewnie napisał xd
Nie było mnie dwa tygodnie w Polsce, nie miałem dostępu do painta. Wena uleciała. A został tydzień. Który i tak będę miał zawalony. Dałoby rade jakoś do 31.07?

12 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Lip 13, 2015 11:30 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Tak.

13 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Sie 03, 2015 2:40 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Znając życie, Zbir nie dostał żadnej pracy, lol xd
Jestem za tym, by poczekać, aż spróbujemy odzyskać trochę weny i przystąpić do normalnego pojedynku, a nie Battle Royale z dwiema osobami. Oczywiście, jeżeli B. Moderator chce, może przyznać ostrzeżenie za nieoddanie prac, pomimo zaakceptowania i rzucenia wyzwania :P

14 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Sie 03, 2015 3:03 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Yup, jestem za tym by temat zamknąć XD
Złoży się kolejne podanie gdy będzie sie miało wenę. Tutaj kilka moich podejść, które kończyły się na tym, ze robiłem sobie jaja.
 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh KP75DSk
[y]Drugim mnie roz****łeś xD[/y]
Drugi to moja wersja ant mana :D A pierwszy to Happy Dżagernałt

15 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Sie 03, 2015 6:18 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
A ja jestem za tym, żeby przyznać im po ostrzeżeniu! Nie ma takiego cwaniakowania, mi walkę o smocze jądro wypominacie do dzisiaj ;/

16 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Sie 03, 2015 6:51 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Bercik gdzieś na forum napisał:Btw. Pssst, pst, jesteśmy gorsi od Woogy'ego. Przedłużyłem walke o tyle czasu a i tak nie oddałem pracy Zbirowi(jak przypuszczam ty też) Ale zachowajmy to w tajemnicy Yoshi. Niech nikt nie wie. Bo jeszcze Jatapon bedzie się śmiał jak ja z niego.
Takim drobnym drukiem gdzieś na forum sie znalazło xD Btw. to wcale nie była próba uniknięcia ostrzeżenia

17 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Pon Sie 03, 2015 9:19 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Dobra, ale jutro Jata :D

[j]Jataman lubi to.
I jeszcze niech stracą po smoczej kuli, a co! [/mistrzzła][/j]

18 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Sro Sie 12, 2015 7:16 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Z zawrotną prędkością śpieszę zawiadomić, że Yoh wykochał wszystkich ( a w szczególności Bercika ) w kakao, bo nie mogę mu przyznać ostrzeżenia. Wygląda na to, że Bercik pozostaje sam na polu bitwy...  "niech ryczy z bólu ranny łoś..."

19 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Sro Sie 12, 2015 7:25 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Skoro zostałem sam na polu bitwy... to znaczy, ze wygrałem? Dziękuję, dziękuję.
Poza tym zastosowałbym się tutaj do jakiejś łagodniejszej kary - upomnienie słowne - albo do braku kary. Chodzi mi o to, że skoro jednomyślnie stwierdziliśmy, że należy walkę przełożyć na kiedyś indziej, nie powinno być problemu. Bo z tego co rozumiem, to warn był karą za to, ze jeden zrobił pracę, a drugi nie. Skoro obaj nie zrobiliśmy... to nie ma problemu. Nikt nikogo nie wydymał. A i żaden forumowy regulamin nie przewiduje takiej sytuacji, więc nie przewiduje się także kary dla tej sytuacji.

Najlepiej poczekajmy na decyzje Head admina :D

[z]"Znając życie, Zbir nie dostał żadnej pracy, lol xd
Jestem za tym, by poczekać, aż spróbujemy odzyskać trochę weny i przystąpić do normalnego pojedynku, a nie Battle Royale z dwiema osobami. Oczywiście, jeżeli B. Moderator chce,
może przyznać ostrzeżenie za nieoddanie prac, pomimo zaakceptowania i rzucenia wyzwania  Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh 506850652"
To jest w zasadzie jego odpowiedź XD. Gdyby to był konkurs to nie byłoby problemu, bo nikt się oficjalnie nie deklaruje, ale skoro to pojedynek, który sa,i zorganizowaliście, to
nieoddanie pracy w terminie ( przypominam, że mocno rozciągniętym :P) musi skutkować warnem. Zdaje mi się, że to ma sens,  a jak nie to jutro nad tym pomyśle. Idę spać ... [/z]

Yoh jest Head Adminem? Ciekawe. Minuta ciszy dla Viega.
...
...
...
...
...
...
Enough.
Rób jak uważasz w sumie, ja tylko przedstawiłem swój punkt widzenia ;/

20 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Sro Sie 12, 2015 10:20 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Nie kombinuj, Bercik. Jeszcze warn dla Yoha i temat do zamknięcia.

21 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Czw Sie 13, 2015 3:52 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Nie mogę napisać w kartotece warnów... co za niesprawiedliwość. The Fate z Keijim na czele, będzie musiało się tym zająć.
Wracając jednak do powodu, dla którego tu piszę.
2. Kiedy wyzywający rozpocznie pojedynek, wyzwany ją przyjmie, zaś ten który wyzywał, nie odda pracy – otrzymuje dwa ostrzeżenia.
One more please w takim razie :P

22 Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Empty Re: Mr.Bercikovsky vs Jataman vs Yoh Czw Sie 13, 2015 6:08 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Najpierw nie chciał, a teraz nagle się wyrywa, żeby go dostać XD. Dobrze dobrze Berciku, jak sobie życzysz. TYemat zamykam. Jeżeli będziecie chcieli się pojedynkować raz jeszcze to zróbcie to w nowym temacie. Ten jest już wystarczająco zaśmiecony :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.