Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Kimura Force! Empty Kimura Force! on Nie Sie 09, 2015 4:29 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin

Aki Kimura
 Lisa Brown Kazuo TakedaUur Ur
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
  Poziom mocy: 85 000j  
Reputacja: 0
  Poziom mocy: 60 000j  
Reputacja: 0
  Poziom mocy: 45 000j  
Reputacja: 0
  Poziom mocy: 22 500j  
Reputacja: 0

Aki Kimura:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Imię: Aki
Nazwisko: Kimura
Wiek: 23
Rasa: Half Quincy/Half Human (Elementalist)
Pochodzenie: Densetta
Poziom mocy: 85 000j
 
Statystyki:
Atak: 150
Obrona: 100
Energia: 140
Szybkość: 160
Inteligencja: 110
Siła fizyczna: 90
Koncentracja: 100
 
Usposobienie:
Neutral Good

Osobowość:
Zazwyczaj miły, lecz jeśli zachowanie danej osoby mu przeszkadza, potrafi wygarnąć. Cechuje go spokój - zarówno podczas walki jak i życia codziennego. Nie potrafi opowiadać o swoich problemach, woli słuchać innych. Łatwo obdarza ludzi zaufaniem, co można uznać jednocześnie za zaletę jak i wadę. Stara się pomagać wszystkim w miarę swoich możliwości. Nie znosi wojowników, którzy atakują bezbronnych - uważa takie zachowanie za godne pogardy.
Podczas walki początkowo koncentruje się na wychwyceniu poziomu przeciwnika - wykonuje uniki, sporadycznie stara się kontratakować oraz używać swoich podstawowych technik. Dopiero po wykonaniu rekonesansu przechodzi do prawdziwej walki.

Cele:
- Chronić najbliższych oraz bezbronnych.
- Zostać pierwszym kapitanem w Soul Society, który jest Quincym.
- Ustatkować się.

Historia:
Przed fabułą PBF:
Rodzice Akiego zarówno przed jego narodzinami jak i po bronili planety. Jego matka była elemntalistką, kontrolującą ziemię, ojciec zaś Quincym. Od najmłodszych lat chłopiec trenował pod ich okiem. Pewnego razu Akemi i Sageri Kimura nie powrócili już jednak z misji… Dwa dni później dyrektor Akademii Żywiołów zabrał małego bruneta do ośrodka. Tak też, mając osiem lat, Aki rozpoczął swój trening na elementalistę. Postępy widoczne były zdumiewająco szybko – siedmioletni kurs Aki zdołał przejść w cztery lata. Był jednym z najmłodszych absolwentów szkoły i mimo że dyrektor prosił go by pozostał w Akademii jako jego pomocnik, ten postanowił opuścić szkołę. Jego podróż nie trwała długo, już na Guran poznał Sakurina – samotnika, który jak się okazało był również Quincym. Chłopak rozpoczął kolejny trening z nowym mistrzem. Jedyne czego chciał to bronić planety tak samo jak jego rodzice. Podczas swojego pobytu na wyspie wielokrotnie wyczuwał energie Obrońców Terry toczących walki z zagrażającymi światu postaciami, jednak Sakurin zawsze twierdził, że Aki w dalszym ciągu jest zbyt słaby, by ingerować w ich starcia i byłby jedynie obciążeniem dla samych bohaterów. Gdy Kimura miał 17 lat, sędziwy staruszek umarł. Wkrótce po tym chłopak zdecydował, że już czas, by zacząć ochraniać mieszkańców Terry.
Ważniejsze wydarzenia podczas fabuły PBF:
- Aki poznaje Hanako, Arisę oraz Sandrę w zgliszczach Eminy i wraz z nimi pomaga ratować ocalałych.
- Lisa zostaje ścigana przez nieznanych napastników. Poznanie rudowłosej.
- Kazuo podczas walki niszczy dom Kimury. Poznanie Takedy oraz jego wyleczenie.
- Konfrontacja z Shifterem.
- Wspólna podróż z Lisą i Kazuo.
- Roczny trening w Soul Society.
- Zamieszkanie wraz z Lisą i Kazuo w Setirps.

Ekwipunek:
- Telefon komórkowy.
- Bezdenny tobołek - woreczek, w który użytkownik może włożyć nieskończenie wiele rzeczy do środka, zaś ten nie zmieni ani swojej masy, ani objętości. Znane przedmioty znajdujące się w tobołku:
- Senzu Beans (x8) - magiczne fasolki leczące wszelkiego rodzaju obrażenia oraz odnawiające zapasy energii.
- Blue Scouter - urządzenie do pomiaru mocy danej osoby; wielkość mocy wyświetlana jest w jednostkach.
- Zwój z techniką: Kamehameha.
- Zwój z techniką: Kaio-ken.
- Mapa z zaznaczonem miejscem na niej symbolem "x".
- Ampułki Gintō (x?) - małe, srebrne pojemniki służące do przetrzymywania skompresowanej energii duchowej w postaci cieczy.
- Seele Schneider (x?) - broń, której ostrze zbudowane jest z Reishi obracającego się stale  wokoło 3 000 000 razy na sekundę. Miecz nie tylko służy do walki wręcz, ale również do absorbowania Reiatsu.
- Księga sekretów i technik Quincy - książka, a w zasadzie zbiór notatek na temat technik, a także ogólnych informacji o Quincych, spisanych przez dawnego mistrza Akiego - Sakurina.
- Rękojeść Zanpakutō - rękojeść miecza Shinigami, niegdyś dana jako prezent dla Sakurina, by ten mógł przemieszczać się pomiędzy światem ludzi a Soul Society za pomocą bramy Senkaimon. Posiada również drugą funkcję, jaką jest możliwość odsyłania dusz zmarłych do Społeczności Dusz. Od kiedy Aki posiada umiejętność otwierania Senkaimon bez użycia rękojeści, przedmiot ten stał się bardziej pamiątką po Sakurinie.
 
Umiejętności:
Absorpcja i manipulacja Reiryoku - Quincy przede wszystkim pochłaniają energię duchową z atmosfery i łączą ją z własną energią duchową w postaci broni. Łatwiej jest im gromadzić tą energię w środowiskach o wyższym stężeniu cząsteczek duchowych, w miejscach takich jak Soul Society lub Hueco Mundo.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Schwerz Rabe - po samotnym, rocznym treningu Aki przestaje potrzebować krzyża by skupić Reiryoku w formie broni, co więcej siła wygenerowanych strzał stała się większa, zwiększyła się również ich liczba, którą Aki może wystrzelić w jednym momencie. Nie tylko możliwości łuku się polepszyły, zmienił się również jego wygląd, stał się on materialny, czarny – w ​przeciwieństwie do swojej wcześniejszej wersji, którą tworzyła energia duchowa Quincy'ego.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Heilige Schwert – chłopak, wykorzystując swoje zdolności do manipulacji Reishi, jest w stanie stworzyć miecz średniej długość z łańcuchem na końcu rękojeści. Sama rękojeść jest koloru srebrnego, tak jak i tsuba, która wyglądem przypomina krzyż. Ostrze jest biało-czarne, trochę grubsze niż u zwykłej katany.
Hirenkyaku – jest techniką używaną przez Quincy do szybkiego poruszania się na średnim dystansie. Zasadniczo jest to odpowiednik Shunpo Shinigami lub Sonído Arrancarów. Możliwe, że jest nawet szybsze od Shunpo czy też Sonído.
Zmodyfikowany Senkaimon – chłopak potrafi się teraz poruszać zarówno pomiędzy światem żywch oraz Soul Society jak i lokacjami jednego wymiaru, otwierając Senkaimon (Podczas przebywania w formie Vizarda bądź Resurrection jest to Garganta).
Kontrola żywiołu wody – Aki sprawuje kontrolę nad wodą –  choć znacznie słabiej sobie radzi z innymi stanami skupienia niż ciekły. Chłopak nie tylko może tworzyć z niej najprzeróżniejsze kształty, ale również czerpać energię witalną.

Techniki:
Wykorzystujące Reriyoku użytkownika i Reishi zebrane z otoczenia:
Pfeilregen - Użytkownik wyskakuje wysoko nad przeciwnika, po czym zbiera dużą ilość Reiryoku przy swoim łuku, a następnie wystrzeliwuje do tysiąca strzał.
Lanze - użytkownik gromadzi w ręce energię duchową, tworząc lancę z Reiryoku z wyglądu przypominającą dużą strzałę, po czym wyrzuca ją w kierunku przeciwnika, po zetknięciu się z celem następuje eksplozja.
Heiligen Schneiden - na ostrzu Heilige Schwert gromadzi się energia, po zgromadzeniu wystarczającej jej ilości, użytkownik wyprowadza cięcie, a zgromadzona energia mknie w kierunku przeciwnika pod postacią fali przypominającej półksiężyc.
Vollmond - użytkownik chwyta za łańcuch Heilige Schwert i zaczyna rozkręcać miecz ponad głową, na ostrzu zbiera się energia, a po uzbieraniu jej wystarczającej ilości, użytkownik wyrzuca rozkręcone ostrze w kierunku przeciwnika - przypomina ono dysk. Aki może kontrolować miecz na odległość za pomocą ruchów ręką.
Heizen - po rzuceniu dwóch ampułek w przeciwnika, użytkownik wypowiada inkantację, po czym na wroga spada szary prostopadłościan.Inkantacja: Czuj gniew walki i zaakceptuj ten święty kielich - Heizen!(wymagania: dwie ampułki Gintō)
Gritz - po rzuceniu ampułeki w przeciwnika, użytkownik wypowiada inkantację, po czym wroga ogarnia szary "namiot" z wyrytym znakiem Krzyża Quincy, który unieruchamia go. Inkantacja: Srebrny pręt uderza pięć palców kamiennego łóżka - Grotz!(wymagania: jedna ampułka Gintō)
Wolke - po rzuceniu dwóch ampułek w ziemię, tworzy się eksplozja. Inkantacja: Plandekowy puchar na zachód - Wolke!(wymagania: dwie ampułki Gintō)
Sprenger - do użycia tej techniki jest potrzebne 5 Seele Schneiderów, aby utworzyć pieczęć w kształcie pięciokąta, która po aktywacji tworzy wybuch w zasięgu swojego pola. Jeśli osoba stoi w środku pieczęci, to zostaje ona unieruchomiona energią, emitującą z pięciu wbitych mieczy. Po wylaniu energii duchowej na jeden Seele Schneider, niebieska energia leci w stronę środka pieczęci z każdego miecza, po czym eksplozja zaczyna się od punktu środkowego, po czym rozszerza się, aż do swoich granic. Minusem techniki jest duża ilość czasu potrzebna do uformowania pięciokąta z Seele Schneiderów. (wymagania: pięć Seele Schneiderów; jedna ampułka Gintō)
Bakudantsuki -  użytkownik gromadzi energię duchową w złożonych rękach, po czym wypuszcza ją z wielką siłą.
Treatment - polega na zgromadzeniu Reietsu w ręce/rękach, a następnie przyłożenie jej/ich do rany pacjenta. Początkowo są uleczane rany, a następnie użytkownik uzupełnia energię rannego.
Self-treatment - samoleczenie, użytkownika spowija zielona aura a jego rany są uleczane.
Antipoison - technika służąca do pozbycia się trucizny z ciała poszkodowanego. Użytkownik kładzie ręce na klatce piersiowej otrutego i używa swojej energii, by trucizna została wydalona przez organizm w formie energetycznej pary, sama trucizna zostaje unieszkodliwiona i w formie pary jest niegroźna dla otoczenia.
Barrier - użytkownik wystawia ręce przed siebie, a następnie tworzy przed sobą, bądź przed inną osobą/obiektem barierę w kształcie trójkąta.
Cube of Protection - użytkownik tworzy sześcian, który chroni osoby będące w środku.
Cube of Treatment - połączenie Treatment i Cube of Protection. Użytkownik tworzy sześcian, który chroni i zarazem leczy będące w środku osoby. Technika zdolna odtworzyć nawet kończynę.
Ransōtengai - wysokopoziomowa technika, która pozwala użytkownikowi na kontrolowanie swoich części ciała przy użyciu ciągów energii duchowej kontrolowanej przez swój mózg.
Blut - technika posiadająca dwa warianty; sprawia ona, że do krwi użytkownika dostaje się Reishi, co daje mu albo nadludzką siłę, albo zwiększa wytrzymałość. Formy nie mogą być stosowane jednocześnie.
-Blut Vene - defensywna forma Blut; technika daje niesamowitą wytrzymałość użytkownikowi, jest on w stanie negować techniki na poziomie Bankai. Na ciele użytkownika pojawiają się małe wzorki.
-Blut Artiene - ofensywna forma Blut; technika daje niesamowitą siłę użytkownikowi, jest on w stanie zadać poważne obrażenia przeciwnikowi na poziomie Bankai.
Cubic Prison - użytkownik tworzy sześcian w środku, którego więzi oponenta. Technika ta pobiera jednorazowo energię od użytkownika, nie musi on więc cały czas podtrzymywać technikę. W zależności od tego, ile się włoży energii w stworzenie więzienia, tak mocne ono będzie.
Inertia - użytkownik tworzy sześć prętów, które lecą z każdej strony we wroga i związują go.
Żywiołu wody:
Water Fist - pięść chłopaka otacza wirująca woda, która zwiększa siłę zadanego ciosu.
Water Jet - użytkownik uwalnia strumień wody o dużym ciśnieniu ze swojej dłoni.
Whirlpool - użytkownik wyciąga przed siebie rękę, która napełnia się wodą. Następnie uderza przeciwnika, wirująca woda otacza cel, po czym odrzuca go z wielką siłą i prędkością.
Water Prison - użytkownik tworzy wielką kulę wodną, w której więzi przeciwnika.
Water Clon - chłopak tworzy klona z wody, który posiada taką samą siłę, wytrzymałość etc. jak użytkownik, ale może używać tylko technik polegających na kontrolowaniu wody, dostępnych w bazowej formie.
Water Healing - woda napływa do rany, co skutkuje jej niesamowicie szybkim zasklepieniem.
Water Slicer - dłoń użytkownika otacza woda, po czym szybkim ruchem ręki kieruje wodny pocisk pod postacią łuku o wielkim ciśnieniu we wroga.
Shark's Bite - wokół rąk użytkownika krążą strumienie wody, po czym złącza on ręce i łączy strumienie, które przyjmują wygląd paszczy rekina, mknącej na przeciwnika z wielką prędkością.
 
Transformacje:
Soul form
[You must be registered and logged in to see this image.]
Opis: 
Aki opuszcza swe ciało. Jako dusza nosi zmodyfikowany strój Shinigami z dodatkami symbolizującymi jego przynależność do Quincych.
Plusy:
- Lepsza kontrola nad Reiatsu i technikami z nią związanymi.
Minusy:
- Możliwość kontroli jedynie Reiatsu.
Techniki oraz umiejętności:
Kidō – technika, której używają Shinigami, by skupić swoją energię duchową do różnych zaklęć. Czary te mają takie zastosowania jak leczenie, obrona lub walka. Aki nauczył się zaklęć Kidō podczas pobytu na rocznym treningu w Soul Society.
Konsō –  proces, w którym Shinigami wysyła wędrującego Plusa (duszę) do odpowiedniego miejsca. Jeśli był za życia dobrym człowiekiem, jest to Soul Society, jeśli wręcz przeciwnie, było pełno grzechów typu morderstwa czy kradzież, trafia do Piekła. Standardowo Konsō odbywa się przy pomocy rękojeści Zanpakutō, jednak jako że Aki nie ma własnego, chłopak nauczył się wykonywać ceremonię za pomocą złączonych palców wskazującego i serdecznego.

Vizard
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Opis:
Forma nabyta poprzez eksperymenty na Pustych w celu stania się silniejszym. Transformacja polega na założeniu unikatowej maski – charakterystyczną cechą maski Akiego są rogi oraz dwa granatowe pasy przebiegające przez otwory na oczy. Tęczówki Visoreda zmieniają kolor na biały, a rogówki przybierają barwę czarną. Głos również ulega zmianie - staje się on zniekształcony - podczas mówienia słychać charakterystyczne echo.
Plusy:
- Poprawa siły i szybkości.
- Możliwość korzystania z innych typów energii (o ile chłopak nie przebywa w formie duszy).
- Po licznych treningach limit czasowy noszenia maski znacząco się zwiększa, nie sprawiając już kłopotu użytkownikowi.
- Forma spala niewielkie zasoby energii.
Minusy:
- Wzrasta chęć walki.
- Istnieje niewielka możliwość, że kontrolę nad ciałem przejmie Pusty.
- Limit czasowy.
Techniki oraz umiejętności:
Guadaña Infernal – po przywdzianiu maski przez Akiego jego Heilige Schwert przekształca się w kosę o dwóch przeciwnie skierowanych ostrzach – jednym podstawowym skierowanym do dołu oraz drugim mniejszym skierowanym w górę.
Cero - użytkownik kumuluje w wystawionej ręce energię, gdy zgromadzi jej już wystarczająco, wystrzela ją w formie granatowej fali Reiatsu.
Bala - technika polegająca na utwardzeniu trochę Reiatsu używającego i wystrzelaniu jej następnie w formie potężnego pocisku ze swojej dłoni. Nie jest ona tak potężna jak Cero, za to pocisk porusza się 20 razy szybciej od Cero.
Hierro - specjalna zdolność Vizardów oraz Arrancarów, dzięki której energia duchowa zgęszcza się na ciele użytkownika, tworząc twardą jak stal skórę.
Chōsoku Saisei - natychmiastowa regeneracja polegająca na zasklepianiu ran i odnawianiu utraconych kończyn białą substancją, tworzącą maskę pustych.

Resurrection
[You must be registered and logged in to see this image.]
Opis: 
Pełne odpieczętowanie umiejętności Hollowa, znajdującego się w podświadomości Kimury, aktywowane słowami „Rozprój, Guadaña”. Biała substancja otacza ręce, plecy, klatkę piersiową oraz nogi chłopaka, tworząc niesamowicie twardy pancerz, ponadto ta sama struktura tworzy kawałek maski na lewym oku, rogi oraz ogon, którym Aki może sprawnie poruszać. Jego włosy wydłużają się, a blizna na oku zmienia kolor na granatowy.
Plusy:
- Znaczna poprawa aspektów fizycznych.
- Niesamowity skok mocy.
- Forma spala niewielkie zasoby energii.
- Ataki oparte na Reiatsu stają się o wiele potężniejsze.
Minusy:
- Wzrasta Chęć walki, żądza mordu.
- Możliwość przejęcia kontroli przez pustego.
- Możliwość kontroli tylko Reiatsu.
- Transformacja możliwa jedynie, gdy Aki przebywa w formie duszy.
Techniki oraz umiejętności:
Guadaña Infernal – w formie Resurrection kosa dzieli się na dwie pomniejsze.
Cero Oscuras – czarne Cero z granatową poświatą; jest o wiele potężniejsze od zwykłego Cero. Chłopak zazwyczaj wystrzeliwuje je z pomiędzy rogów lub ze szpikulca, zamieszczonego na końcu Guadañy.
Soplo – czarna energia gromadzi się wokół ręki użytkownika, po czym oddaje niewiarygodnie silne uderzenie.

Lord of Oceans
[You must be registered and logged in to see this image.]
Opis: 
Aki zmienia się w istotę w pełni stworzoną z wody. Podczas transformacji włosy chłopaka się wydłużają i zmieniają kolor na niebieski oraz jego tęczówki przyjmują tę samą barwę co włosy, ponadto zmienia się również jego strój. W tej postaci chłopak jest mistrzem w kontrolowaniu wody oraz jej stanów skupienia.
Plusy:
- Ciało chłopaka w pełni składa się z wody, więc ataki fizyczne praktycznie nie mają możliwości zranić w jakimkolwiek stopniu użytkownika.
- Możliwość manipulowania kształtem swoich kończyn, a nawet wielkością.
- Przemiana nie zużywa energii.
- Użytkownik nie wydziela żadnej energii, co wiąże się z trudnością wyśledzenia go.
- Mistrzowska kontrola nad wodą i jej stanami skupienia.
Minusy:
- Brak jakiegokolwiek wzrostu poziomu mocy.
- Podatność na ataki oparte na żywiole pioruna.
- Brak możliwości korzystania z jakiejkolwiek energii.
Techniki oraz umiejętności:
Water Column - użytkownik uderza ręką o ziemię, a z wybranego miejsca wystrzeliwuje potężny słup wody.
Water Dragons - zza użytkownika wystrzeliwują dwa wielkie słupy wody, których kształt przypomina dwa ogromne smoki. Użytkownik może nimi kierować za pomocą swoich rąk.
Water Saw - użytkownik otoczony wodą pędzi na przeciwnika, po chwili zaczyna wirować, tworząc piłę wodną o niesamowitej sile i szybkości.
Dispersion - następuje rozrzut cząsteczek wody, z których składa się ciało użytkownika, może on przebywać przez jakiś czas w takiej postaci bądź od razu zmaterializować się w wybranym przez siebie miejscu.
Ice Rain - użytkownik wokół siebie tworzy wielką ilość płaskich, długich pocisków wodnych, przypominających szpikulce, następnie je zamraża i posyła w kierunku przeciwnika. Technika przypomina deszcz sopli.
Ice Dome - użytkownik tworzy wokół siebie oraz towarzyszy lodową kopułę, która ochrania osoby w niej będące.
Ice Spears - użytkownik uderza dłonią w podłoże, a z wybranego miejsca szybko wyrastają ostre, lodowe włócznie.
Mist of Confusion - użytkownik bierze wdech, a następnie wypuszcza z ust gęstą mgłę, która dodatkowo nie pozwala na wyczucie energii osób, które znajdą się w jej zasięgu, który może zawierać się nawet do kilkuset metrów.


Lisa Brown:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Imię: Lisa
Nazwisko: Brown
Wiek: 24
Rasa: Human (Fullbringer)
Pochodzenie: Nepis
Poziom mocy: 60 000

Statystyki:
Atak: 100
Obrona: 100
Energia: 60
Szybkość: 60
Inteligencja: 90
Siła fizyczna: 110
Koncentracja: 80
 
Usposobienie:
Neutral ze skłonnościami do Neutral Good

Osobowość:
Jest niesamowicie szczera nawet w trudnych sytuacjach, potrafi łamać tematy tabu, których inni by nie odważyli się poruszyć. Choć gdy wmiesza się w to jej uczucia, potrafi zamilknąć na długi czas... Czasami dogryza swoim przyjaciołom, lecz gdy znajdą się w trudnej sytuacji, martwi się i wspiera z całego serca, a gdyby zaszła taka potrzeba, potrafiłaby oddać za nich własne życie.

Cele:
- Zawsze dążyć do bycia silniejszą.
- Chronić swoich bliskich.
 
Historia:
Przed fabułą PBF:
Lisa, odkąd pamięta, przebywała w sierocińcu, jedyną pamiątką po jej matce był naszyjnik z krwawym diamentem w kształcie łzy. Dziewczyna w wieku trzynastu lat odkryła swoje umiejętności jako Fullbringer. Od tamtej pory cały swój wolny czas przeznaczała na treningi. Gdy miała lat piętnaście, sierociniec wykupili ludzie spod ciemnej gwiazdy. Na wszystkich dzieciach zaczęto przeprowadzać eksperymenty. Mimo swoich ciężkich treningów i ona została złapana. Większość dzieci szybko umierała, jednak na Lisie powiódł się eksperyment. Przyjęła wszczepioną jej energetyczną sferę, a pieczęć się ustabilizowała. Niedługo po tym zdarzeniu uciekła z sierocińca. Niestety, jej trudy na tym się nie zakończyły. O zapieczętowanej w niej mocy dowiedział się niewiadomo skąd Shifter i wysłał za nią trzech wojowników. Rozpoczął się pościg.
Ważniejsze wydarzenia podczas fabuły PBF:
- Ratunek przez Yoha.
- Shifter kradnie energetyczną sferę.
- Poznanie Akiego i reszty wojowników.
- Wspólna podróż z Akim i Kazuo.
- Poznanie Mari.
- Zamieszkanie wraz z Akim i Kazuo w Setirps.
- Trening z Mari i Hanako w RoSaT

Ekwipunek:
 - Zaawansowne technicznie urządzenie wielofunkcyjne – przypomina zwykłego smartfona i posiada również jego funkcje, co więcej po przeskanowaniu przedmiotu może go przeteleportować do swojego składziku w domu w Setirps, gdzie wbudowane zostało drugie urządzenie służące jako odbiornik.  Potrafi również skanować ludzi w celu sprawdzenia stanu zdrowia.
- Łańcuszek z krwawym diamentem w kształcie łzy - dawny prezent od mamy, aktualnie jest on przedmiotem skupienia Fullbringu dziewczyny. Dziewczyna nigdy go nie zdejmuje.

Umiejętności:
Fullbring: Bloody Tears of The God - matka każdego z Fullbringerów została zaatakowana przez Hollowa gdy była w ciąży. Ślady Hollowa "pozostawały" w organach ich matek, które zostały przekazane do nich, kiedy się urodzili. W ten sposób odziedziczają pewne zdolności tych Hollowów. W przypadku Lisy przedmiotem skupienia jest kamień z naszyjnika podarowanego przez matkę. Potrafi go zmienić w katanę bądź – w formie pełni odpieczętowanej – zbroję oraz długi miecz.
Manipulacja duszą - Fullbring może być wykorzystywany do różnych rzeczy. Użytkownicy mogą manipulować na tyle dokładnie, aby wyciągnąć duszę z wody i sprawić, aby sama płynęła do jamy ustnej. Wyciągnąć duszę asfaltu, aby sprawić, by był bardziej elastyczny, a nawet wyciągnąć duszę z dużej powierzchni wody, żeby się po niej poruszać.
- Latanie - wyciągając duszę z powietrza, umiejętność umożliwia poruszanie się w powietrzu.
Podmiana - pozwala na przyzywanie broni oraz zbrój ze specjalnego, własnego wymiaru.
Obróbka - Lisa potrafi łączyć zwykłe zbroje, nieposiadające żadnych dodatkowych efektów z Lacrimami wypełnionymi mocą; proces ten jest jednak dość czasochłonny i wymagający niezwykłego skupienia - tak samo jak napełnianie Lacrimy energią. 

Techniki:
Bringer Light - wokół nóg zaczyna emanować zielona energia, która zwiększa prędkość poruszania się.
Reiatsu Cannon - użytkownik wystawia jedną rękę i używając własnej energii duchowej, tworzy średniej mocy falę energii.
Spiritual Kick - wokół nogi bądź też nóg zaczyna wirować zielona energia duchowa, która zwiększa siłę zadanego kopniaka.
Spiritual Fist - wokół pięści użytkownika zaczyna wirować zielona energia duchowa, która zwiększa siłę zadanego ciosu.
Spiritual Impact - użytkownik otwiera dłoń, a w niej zaczyna się gromadzić niewielka kula stworzona z energii duchowej, gdy zgromadzi się jej wystarczająco, Lisa zaciska pięść i oddaje cios, który tworzy falę energii przypominającą pięść.
Barrier - użytkownik tworzy wokół siebie barierę z zielonego Reiatsu.
Treatment - użytkownik gromadzi energię duchową w dłoniach/dłoni, a następnie je/ją przykłada do rany, która zaczyna się goić w szybkim tempie.
Self-treatment - użytkownika spowija energia duchowa, która leczy jego obrażenia. Technika wymagająca dużego skupienia. 
 
Fullbring
Incomplete Form
[You must be registered and logged in to see this link.]
Opis:
W pierwszej fazie Fullbringu krwawy diament, znajdujący się w wisiorku dziewczyny zostaje przekształcony w katanę o rękojeści i tsubie w kolorze czarnym oraz krwawoczerwonym ostrzu. W tej formie Krwawe Łzy Boga są w stanie bezproblemu przeciąć głaz czy ścianę budynku. Ponadto Reiatsu dziewczyny zmienia kolor z zielonego na bordowy.
Techniki oraz umiejętności:
Deathly Wave - użytkownik łapie dwoma rękami za rękojeść Bloody Tears of The God, a na ostrzu kumuluje się ciemnoczerwona energia, gdy Lisa stwierdzi, że jest jej wystarczająco, posyła falę energii duchowej o kształcie półksiężyca w kierunku celu.

Complete Form
[You must be registered and logged in to see this link.]
Opis: 
Końcową formą Fullbringu Lisy jest niesamowicie wytrzymała zbroja składająca się z rękawic, butów i pancerza ochraniającego tors dziewczyny oraz obosiecznego miecza, dłuższego niż katana w poprzedniej fazie. Całość jest w kolorystyce podobnej, co w pierwszej formie - krwista czerwień oraz czerń. Mimo swojej wytrzymałości, zbroja wcale nie jest taka ciężka, jak wydawać by się mogło. Cały Fullbring zwiększa również aspekty fizyczne, takie jak siła ataku czy szybkość.
Plusy:
- Zwiększenie wytrzymałości, ataku oraz szybkości
Minusy:
brak
Techniki oraz umiejętności:
Last Tear - najpotężniejsza technika dziewczyny; pochłania ona całą energię, która pozostała dziewczynie, a po jej użyciu Bloody Tears of The God samoczynnie się dezaktywuje, a sama Lisa traci przytomność. Użytkowniczka techniki przelewa całą swoją energię na sam koniuszek ostrza, na którym tworzy się niewielka kula energii, gdy zostanie zgromadzona cała energia, zostaje ona wystrzelona w postaci wielkiej, czerwonej fali Reiatsu z wyglądu złudnie przypominającej Cero Pustych, jednak o wiele od niego potężniejszej.
 
Podmiana
Zbroja Rycerza
[You must be registered and logged in to see this link.]
Opis: 
Pierwsza zbroja, w której używaniu wyszkoliła się Lisa podczas treningu z Mari i Hanako w RoSaT. Zbroja mimo swojej stosunkowo dobrej wytrzymałości, nie jest ciężka. W komplecie do pancerza jest jeden miecz. W tej zbroi można spotkać Lisę najczęściej, przywdziewa ją zarówno do treningów jak i często na co dzień.
Plusy:
- Możliwość korzystania z podstawowych technik.
- Lekko zwiększa wytrzymałość.
Minusy:
brak
Techniki oraz umiejętności:
Możliwość kontrolowania miecza siłą woli
Nawałnica ostrzy – wokół miecza dziewczyny gromadzi się zielona energia, po czym ta wyprowadza niesamowicie wiele pchnięć.
Taniec Mieczy – wokół miecza dziewczyny gromadzi się zielona energia, po czym ta wyprowadza szybkie cięcia.
Fala Zniszczenia – użytkowniczka posyła w przeciwnika falę przypominającą półksiężyc.

Zbroja Płomiennego Skrzydła
[You must be registered and logged in to see this link.]
Opis: 
Jedna ze zbrój, którą Lisa opanowała podczas treningu z Marii Hanako. Zbroja zapenia częściową niewrażliwość na ogień oraz możliwość używania technik tego właśnie żywiołu. W komplecie do pancerza są dwa miecze.
Plusy:
- Częściowa ochrona przed atakami opartymi na elemencie ognia.
- Zwiększona szybkość podczas lotu dzięki skrzydłom.
Minusy:
- Lisa może korzystać jedynie z ataków opartych na elemencie ognia.
Techniki oraz umiejętności:
Ogniste Cięcie – użytkownik gromadzą płomienie wokół miecza, po czym atakuje przeciwnika.
Płomienny Wir – wokół skrzydeł oraz mieczy gromadzą się płomienie, po czym Lisa zaczyna wirować i z wielką szybkością pędzić na przeciwnika. Całość przypomina ognistą piłę.
Smoczy Pazur – użytkownik zapala swoją rękawice, po czym oddaje silny cios.
Ognisty Pocisk – użytkownik wystrzeliwuje pocisk ognia z rękawicy bądź z miecza.

Zbroja Żelaznego Golema
[You must be registered and logged in to see this link.]
Opis:
 Jedna ze zbrój, którą Lisa opanowała podczas treningu z Mari i Hanako. Zbroja jest niesamowicie ciężka, lecz również strasznie wytrzymała. W komplecie do pancerza nie ma żadnej broni.
Plusy:
- Możliwość posługiwania się podstawowymi technikami.
- Radykalny wzrost wytrzymałości oraz siły.
Minusy:
- Znaczny spadek szybkości.

Strój Bezgwiezdnej Nocy
[You must be registered and logged in to see this link.]
Opis: 
Jedna ze zbrój, którą Lisa opanowała podczas treningu z Mari i Hanako. Mimo że zbroja ta nie jest pancerzem, również ma wpływ na aspekty fizyczne dziewczyny – znacząco zwiększa się jej szybkość. Strój składa się z czarnej Hakamy – standardowych samurajskich spodni – oraz białego krótkiego topu. W komplecie do stroju nie ma żadnej broni (zazwyczaj Lisa przy tej podmianie używa Bloody Tears of The God).
Plusy:
- Możliwość posługiwania się podstawowymi technikami oraz używanie niekompletnej formy Fullbringu.
- Znaczny wzrost szybkości.
Minusy:
brak

Ciekawostki:
- Pomimo że wyuczyła się szermierki obiema rękami, jej dominującą stroną jest lewa. 
- W sierocińcu była często zaganiana do kuchni, stąd jej niezwykłe umiejętności kulinarne. Między innymi to dzięki jej ciasteczkom, udało się oswoić Uura. 


Kazuo Takeda:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Przybrane imię: Kazuo
Prawdziwe imię: Kazuhiko
Nazwisko: Takeda
Wiek: 16
Rasa: Human (Jinchūriki)
Pochodzenie: Gentoppa
Poziom mocy: 45 000j

Statystyki:
Atak: 85
Obrona: 60
Energia: 70
Szybkość: 60
Inteligencja: 50
Siła fizyczna: 75
Koncentracja: 50
 
Usposobienie:
Neutral Good

Osobowość:
Początkowo wydawał się być trochę sceptyczny, jednak z biegiem lat i wpływem Akiego się to zmieniło. Chłopak stara się nikogo nie oceniać na pierwszy rzut oka i ufać innym. Zazwyczaj uśmiechnięty, roztacza aurę szczęścia i radości wokół siebie. Jest strasznie oddany przyjaciołom i potrafiłby bez wahania poświęcić za nich życie, zresztą nie tylko za nich - w obronie niewinnych jest w stanie zaryzykować własne zdrowie. Czasami bywa niepewny siebie i swoich umiejętności, nie przekłada się to jednak na postawę podczas pojedynków - walczy do końca i nie poddaje się.

Cele:
- Chronić niewinnych.
- Nigdy nie stać bezczynnie, gdy ktoś krzywdzi jego bliskich.
- Zaprzyjaźnić się z Nibim oraz zapanować w pełni nad jego mocą.
- Zwyciężyć w pojedynku z jednym z obrońców Terry.
- Zreformować ród Takeda.
 
Historia:
Przed fabułą PBF:
Chłopak urodził się w jednej z najmożniejszych rodzin szlacheckich na kontynencie Gentoppa. Przez chore ambicje ojca - dotychczasowej głowy rodu - postanowiono, że Kazuhiko zastąpi go w przyszłości w obowiązkach i to on będzie kiedyś patriarchą. Matka jego ciągle się sprzeczała z ojcem o przyszłość dziecka - twierdziła, że ono samo kiedyś ją wybierze. Kobieta ta była kobietą troskliwą, chłopak zawsze miał w niej oparcie, jednak była również chorowita. Gdy młody Takeda skończył rok, ojciec zaczął popadać w coraz to większą paranoję. Zauważając, że dziecko nie dysponuje jakąś większą energią, godną głowy rodziny, zaczął szukać sposobu, jak ją zwiększyć. Wkrótce odpowiedź spadła jak grom z jasnego nieba, pobliskie wioski zaczął atakować dwuogoniasty demon - Nibi. Mężczyzna zarządził zapieczętowanie demona w ciele rocznego chłopczyka. Jego żona, która była całkowicie przeciwna całej akcji, nie miała nic do powiedzenia w tej sprawie. Gdy zaczęła stawiać opór i postanowiła zbiec wraz z małym, została przyłapana i zamknięta w lochu na czas operacji. Oddziały stworzone z wojowników rodu przystąpiły do ataku na bestię. Nie wszystko jednak poszło tak gładko - Nibi okazał się niesamowicie silny, dziesiątki przedstawicieli rodu zginęły, jeszcze więcej było rannych. Najważniejsze jednak zadanie się powiodło. Nibi został zapieczętowany, a na rodzinę za pokonanie bestii spadła jeszcze większa chwała, niż się spodziewano. Matka została wypuszczona z lochów, postanowiła pozostać w rodzinie, zrozumiała, że ucieczka nie ma sensu. Była zbyt słaba na takie rzeczy, jednak zaczęła szkolić już kilkuletniego Kazuhiko. Sam chłopiec był jeszcze za mały na toczenie sparingów, a matka wiedziała, że nie pozostało jej wiele czasu, więc trenowała swoje dziecko przez napieranie swoją energią na jego. Początkowo nie było zbyt wielkich osiągnięć, jednak gdy chłopiec zaczął się starać dla matki, a treningi były coraz to systematyczniejsze i częstsze, jego aura powoli się zwiększała. Gdy chłopiec miał lat siedem matka zmarła na nieuleczalną chorobę. Po jej śmierci Kazuhiko nie miał już praktycznie żadnego wsparcia w rodzinie, a jedynie w pojedynczych osobach z służby, która dla niej pracowała. Chłopak starał się, by zostać coraz to silniejszym, jednak już jako malec miał wiele obowiązków związanych z rodem.
W wieku jedenastu lat atmosfera w domu zaczynała być coraz to bardziej napięta, nie tylko jego chciano za głowę rodu. Coraz częstszym zjawiskiem były zamachy na chłopaka, zapewniono mu więc ochronę w postaci doświadczonego wojownika, przez co jego prywatność została ograniczona prawie, że do zera. Jednak w swoim pokoju mógł przebywać sam, a ochroniarz zostawał przy drzwiach. Podczas nocy, gdy Takeda miał skończyć dwanaście lat, postanowił uciec. Jego plan się powiódł, jednak wysłano za nim pościg. Wraz z ucieczką porzuca swoje stare imię, przyjmując nowe - Kazuo. Chłopak był zmuszony do ciągłego zmieniania swojego miejsca pobytu, aż w końcu znalazł się na Guran - wyspie należącej już do kontynentu Palan. Tam odnalazł pewien domek, który jak się wkrótce okazało należał do Akiego Kimury. Na jego trop wpadł jeden z wojowników i szybko doszło do spotkania pomiędzy nim a Takedą. Białowłosy chłopiec nie miał najmniejszego zamiaru wracać do domu. Rozpoczęła się walka.
Ważniejsze wydarzenia podczas fabuły PBF:
- Poznanie Akiego.
- Postanowienie rozpoczęcia treningu pod okiem Kimury.
- Wspólna podróż z Akim i Lisą.
- Zamieszkanie wraz z Akim i Lisą w Setirps.
- Konfrontacja z Hioku oraz osiągnięcie Ancient Form.
- Wygrana w Tenka’ichi Budokai w sekcji młodzików.
- Walka z Uurem oraz przygarnięcie go.

Ekwipunek:
 - Telefon komórkowy.

Umiejętności:
Optymalna kontrola Ki - młodzieniec kontroluje Ki całkiem sprawnie, dzięki czemu bez większych trudności może wytworzyć pokaźniej siły fale energetyczną.

Techniki:
KI Cannon - podstawowy atak KI, użytkownik wystawia jedną rękę i tworzy średniej mocy falę energii.
Masenko - użytkownik kładzie jedną dłoń na drugą i podnosi je na wysokość czoła, po skumulowaniu energii wystawia je przed siebie i wystrzeliwuje falę KI o dość dużej sile.
Kamehameha - użytkownik odchyla ręce do tyłu i zaczyna ładować w nich energię, po czym wystrzeliwuje w przeciwnika falę energii o niebieskiej barwie; siła techniki zależy od czasu ładowania techniki oraz włożonej w niej mocy.
Kienzan - użytkownik unosi rękę z otwartą dłonią wysoko nad głowę, po czym tworzy tarczę enegi, po rzuceniu tarcza przecina wszystko, co stanie jej na drodze.
Renzoku Energy Dan - użytkownik niczym karabin wystrzeliwuje z wielką prędkością dużą ilość pocisków ze swoich rąk.
Bing Bang Attack - użytkownik prostuje rękę i skupia energię KI w postaci wielkiego pocisku, po czym ją wystrzeliwuje.
Soul Attack - użytkownik kumuluje energię w postaci małej kuli w dłoni, po czym uderza nią przeciwnika, mimo swojej wielkości technika jest jedną z potężniejszych.
Barrier - użytkownik tworzy wokół siebie barierę.
Treatment - użytkownik gromadzi energię w dłoniach/dłoni, a następnie je/ją przykłada do rany, która zaczyna się goić w szybkim tempie.

Transformacje:
One-Tailed Form
[You must be registered and logged in to see this image.]
Opis: 
Nibi użycza chłopakowi małej cząstki swojej energii. Kazuo otacza energia, z której wykształca się ogon oraz uszy. Siła oraz szybkość chłopaka ulegają poprawie, zaś ataki energetyczne stają się o wiele silniejsze.
Plusy:
- Poprawa aspektów fizycznych, takich jak siła oraz szybkość.
- Ki chłopaka miesza się z energią Nibiego, przez co ataki energetyczne stają się potężniejsze.
Minusy:
- Niewielkie prawdopodobieństwo przejęcia kontroli nad ciałem przez Nibiego.
- Wzrasta chęć walki.
Techniki oraz umiejętności:
Nezumi Kedama - użytkownik ‘wypluwa’ mnóstwo pocisków ognia.
Nekozume - użytkownik tworzy długie, ostre pazury z energii Nibiego, po czym zadaje cięcie.
Great Fireball - użytkownik bierze wdech, gromadzi ogień w ustach i wydmuchuje wielki pocisk ognia.

Two-Tailed Form
[You must be registered and logged in to see this image.]
Opis: 
Przemiana wyglądem przypomina pierwszą formę z tym wyjątkiem, że z energii demona wykształca się drugi ogon. Użytkownik staje się bardziej agresywny oraz brutalny. Jego aspekty fizyczne ulegają znacznej poprawie, a chłopak słabiej postrzega ból.
Plusy:
- Znaczna poprawa aspektów fizycznych, takich jak siła oraz szybkość.
- Ki chłopaka miesza się z energią Nibiego, przez co ataki energetyczne stają się potężniejsze.
- Słabsze odczuwanie bólu.
Minusy:
- Prawdopodobieństwo przejęcia kontroli nad ciałem przez Nibiego.
- Wzrasta chęć walki oraz agresja.
Techniki oraz umiejętności:
Fire Beast’s Roar - użytkownik najpierw wciąga powietrze, zbierając ogień w ustach, a następnie zionie nim, tworząc wielki snop ognia.

Humanoid Beast Form
[You must be registered and logged in to see this image.]
Opis:
Przemiana znacząco różni się od poprzednich. Kazuo zmienia się w mniejszą wersję Dwuogoniastej bestii - tęczówki oraz źrenice chłopaka zanikają, na twarzy pojawia się bestialski uśmiech ukazujący ostro zakończone zęby, całe ciało ściśle pokrywa energia Nibiego, co wygląda, jakby chłopak nie miał skóry, a jedynie mięśnie. Wykształcają się również dwa ogony oraz kocie uszy. Moc tej transformacji jest nieporównywalnie większa od wcześniejszych stadiów. Niestety chłopak traci kontrolę nad sobą, przestaje zwracać uwagę na to, kto jest jego wrogiem, a kto przyjacielem - zaczyna niszczyć wszystko wokół.
Plusy:
- Znaczna poprawa wszelkich aspektów fizycznych.
- Przez pogrążenie w szaleństwie, chłopak nie zwraca uwagi na ból.
Minusy:
- Brak kontroli nad sobą – atakuje wszystkich, którzy staną mu na drodze.
Techniki oraz umiejętności:
Bijūdama - najpotężniejsza technika Ognistych Bestii, użytkownik w pysku tworzy wielką kulę, którą po zgromadzeniu energii, wysyła w kierunku obranego celu.
Tailed Beast Schockwave - użytkownik używa potężnych rezerw energii Ognistej Bestii, by zmienić ryk w destrukcyjną falę uderzeniową.

Unknown
[You must be registered and logged in to see this image.]
Opis:
???
Plusy:
???
Minusy:
???

Ancient Form
[You must be registered and logged in to see this image.]
Opis:
Przemiana możliwa dzięki przynależności do rodziny Takeda. Teoretycznie jest ona możliwa do osiągnięcia dla każdego osobnika z genami tego rodu, w praktyce jednak mogą ją osiągnąć jedynie osoby o czystym sercu. Formę cechuje ogromny wzrost mocy oraz masy mięśniowej, brak tęczówek i źrenic, dwa szmaragdowe pasy przechodzące przez oczy, a także nieskazitelnie dobra aura i wyładowania elektryczne wokół użytkownika.
Plusy:
- Niesamowity skok mocy.
- Znaczna poprawa ataku, obrony, szybkości oraz siły.
Minusy:
- Forma spala niezwykle wiele energii.


Uur Ur:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Imię: Uur Ur
Wiek: nieznany
Rasa: Demon, Majin
Pochodzenie: nieznane
Poziom mocy: 22 500

Statystyki:
Atak: 40
Obrona: 30
Energia: 50
Szybkość: 35
Inteligencja: 10
Siła fizyczna: 40
Koncentracja: 20

Usposobienie:
Chaotic Neutral ze skłonnościami Chaotic Evil

Osobowość:
Pełen energii demon, który prawie nigdy nic nie bierze na poważnie, uwielbia robić żarty. Mało rozgarnięty, nie potrafi układać pełnych zdań, posługuje się jedynie krótkimi frazami. Jedynie w przypadku prawdziwego zagrożenia przestaje dowcipkować i przechodzi do poważnej walki. Gdyby mógł, z chęcią przemieniałby wszystkich w ciastka.

Cele:
- Ochrona Kazuo.
- Skosztowanie wszystkich słodyczy na świecie.
- Przemienienie Woogyego w ciastko i zjedzenie go.

Historia:
Przed fabułą PBF:
Historia demona jest dość krótka. Pierwsze, co pamięta, to obudzenie się w zniszczonym laboratorium. W pomieszczeniu nikogo nie było, a ono samo wyglądało na już dawno opuszczone. Początkowo tylko przemieszczał się z miejsca na miejsce, jednak wkrótce poczuł głód. Zaczął niszczyć wioski jedną po drugiej i przemieniać mieszkających w nich ludzi w słodycze. Mijały dni, odkąd rozpętał się chaos, jednak w końcu na jego drodze stanął srebrnowłosy wojownik.
Ważniejsze wydarzenia podczas fabuły PBF:
- Poznanie Kazuo.
- Zamieszkanie wraz z Kazuo, Akim i Lisą na Heavenly Street.

Ekwipunek:
brak

Umiejętności:
Absorbcja – umiejętność pochłaniania przeciwnika poprzez zjedzenie go bądź też pochłonienie go swoim ciałem w celu zwiększenia zarówno swojej mocy, aspektów fizycznych jak i inteligencji.
Manipulacja ciałem oraz regeneracja – Uur posiada pełną władzę nad całym ciałem, dzięki czemu może całkowicie je przekształcać – od wysokości po wygląd. Potrafi również się szybko regenerować – choć jest to również zależne od wielkości obrażeń.
Telekineza – umiejętność przemieszczania przedmiotów, a nawet ludzi za pomocą siły woli

Techniki:
Ki Blast – podstawowy atak Ki, polega na wyciągnięci ręki bądź rąk przed siebie i wystrzelenie kuli energii.
Renzoku Energy Dan - użytkownik niczym karabin wystrzeliwuje z wielką prędkością dużą ilość pocisków ze swoich rąk.
Cookie Beam – użytkownik wystrzeliwuje z palca bądź z czułka promień, przemieniający przeciwnika w ciastko.
Healing Beam – użytkownik wystrzeliwuje leczący promień z dwóch bocznych czułek.
Vanishing Beam – Majin wyciąga jedną rękę i zbiera w niej energię, gdy zbierze jej już wystarczająco, wystrzeliwuje ją w formie promienia.
Bubblebeam - użytkownik nabiera powietrza, po czym wypuszcza z ust niesamowicie wiele bąbelków w postaci promienia, które po zetknięciu się z powierzchnią wywołują eksplozję
Gack! – demon zbiera Ki w swojej paszczy, by następnie wystrzelić z niej destrukcyjną falę energii.
Potbelly Attack – demon wyrywa część swojego brzucha, który natychmiast się regeneruje, po czym rozciąga wyrwane ciało i rzuca z niezwykłą siłą w przeciwnika, by go splątać.
Hyper Ball Attack – użytkownik skula się i zaczyna się kręcić z niesamowitą prędkością, w postaci przypominającej piłkę naciera na wroga.  
Division – demon się dzieli na dwa, trzy, cztery itd. identyczne organizmy – zarówno wyglądem jak i energią.
Uur Bomb – prawdopodobnie najsilniejsza technika demona; użytkownika zaczyna otaczać fioletowawa aura, a z jego otworów na głowie buchać gorąca para, gdy zbierze wystarczająco mocy, zachodzi niesamowita eksplozja. Mimo że nie jest to technika śmiertelna, to jednak dużo czasu zajmuje Uurowi zregenerowanie się.

Transformacje:
Let’s play!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Opis:
Demona otacza różowo-fioletowa energia.
Plusy:
- Zwiększenie siły oraz szybkości.
- Moc technik energetycznych ulega znacznej poprawie.
Minusy:
- Spala stosunkowo szybko energię.Ostatnio zmieniony przez Aki dnia Wto Wrz 25, 2018 10:29 am, w całości zmieniany 6 razy

2Kimura Force! Empty Re: Kimura Force! on Pią Sie 14, 2015 7:03 am

NPC

NPC
NPC
NPC
Cube of Treatment - połączenie Treatment i Cube of Protection. Użytkownik tworzy sześcian, który chroni i zarazem leczy będące w środku osoby. Technika zdolna odtworzyć nawet kończynę.
Okej, jednak na odnowienie kończyny będzie trzeba poświęcić chwilkę. Dodatkowo, jak odnawiasz kończynę, a nie leczysz zwykłych ran, ściany ochraniającego Cię sześcianu będą osłabione. Jak bardzo? W zależności od sytuacji, Twojej energii, obrażeń i tym podobnych.
Jak idziesz na ten układ, to nie mam innych zastrzeżeń i akceptuję kartę postaci.

3Kimura Force! Empty Re: Kimura Force! on Pon Sie 17, 2015 10:27 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Niech będzie.

4Kimura Force! Empty Re: Kimura Force! on Nie Gru 18, 2016 9:39 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
W przypadku braku zainteresowania kartą postaci do 21.12.2016r, zostanie ona przeniesiona do archiwum.

[j]Karta odzyskana via KP[/j]

5Kimura Force! Empty Re: Kimura Force! on Pią Gru 30, 2016 9:55 pm

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Reupload obrazków

6Kimura Force! Empty Re: Kimura Force! on Nie Lut 25, 2018 6:28 pm

NPC

NPC
NPC
NPC
Punkt 14. regulaminu wewnętrznego PBF.
Zamykam, przenoszę do archiwum.

7Kimura Force! Empty Re: Kimura Force! on Sro Wrz 12, 2018 6:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[You must be registered and logged in to see this link.]
Zgodnie z prośbą Adriana, przesuwam kartę postaci Adriana po uiszczeniu odpowiedniej ilości KP przez Adriana z powrotem do działu "Karty Postaci", aby to Adrian mógł rozpocząć ponownie przygodę swoimi bohaterami.

Powodzenia, Adrianie![You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

8Kimura Force! Empty Re: Kimura Force! on Pią Wrz 21, 2018 11:19 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Karta w trakcie poprawek stylistycznych.

9Kimura Force! Empty Re: Kimura Force! on Wto Wrz 25, 2018 10:37 am

Aki

Aki
Jounin
Jounin
Edytowano kartę Lisy:
-Dodano nowe obrazki.
-Dodano umiejętności: Manipulacja duszą oraz Latanie.
-Dodano techniki: Bringer Light oraz Self-Treatment.
-Dodano Ciekawostki.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.