Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dragon Ball Super #9 on Nie Wrz 06, 2015 3:27 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Dziewiąty odcinek Dragon Ball Super!

Odcinek #9
„Wybacz zwłokę, wszechmocny Beerusie. Narodziny Super Saiyanina God!”

Napisałbym wcześniej, ale... cóż... szkoła.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: Dragon Ball Super #9 on Nie Wrz 06, 2015 5:01 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Wróciłeś do gimnazjum? ;3
A tak rly... co do odcinka.
Już na samym przypomnieniu poprzedniego odcinka przywitała mnie miła, miejscami dość znajoma muzyczka. Wcześniej nie zwracałem uwagi na soundtrack wcale. Ale po ostatnim odcinku i komentarzach Zbira i Heshera postanowiłem przyjrzeć się temu bliżej. Nie wiem, czy ten motyw pojawiał się wcześniej, ale jest fajny ;p Choć dalsze zupełnie nie w klimacie DB. Zwłaszcza podczas przemiany w SSJG.
Nie bede znowu przyczepiał się do kreski, bo krzywe mordy i wszystko krzywe cały czas... dlatego powiem, że w całym anime najlepiej wyglądają smocze kule XD
Brakowało mi przy próbie osiągnięcia SSJG wzmianki o bracie Vegety, smuteczek.
I Gohan chyba jednak znów umie ssj. A liczyłem, ze skoro(o ile dobrze pamiętam) rzucił sie na Beerusa bez przemiany, to zostali przy misticu ;/ Videl ssj :D Przez chwile myślałem, że to wina aury, ale gdy aura znikła nadal była dalej blond.
To tyle :P

3 Re: Dragon Ball Super #9 on Nie Wrz 06, 2015 6:54 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Wróciłeś do gimnazjum?
Nie, liceum xD

Nie bede znowu przyczepiał się do kreski, bo krzywe mordy i wszystko krzywe cały czas... dlatego powiem, że w całym anime najlepiej wyglądają smocze kule XD
Brakowało mi przy próbie osiągnięcia SSJG wzmianki o bracie Vegety, smuteczek.
Jak o tym wspomniałeś, to fakt. Z drugiej strony, to nie DBZ Abridged, żeby taki Goku teleportował się do brata Vegety z tekstem: "Ty, nie mamy jednego Saiyanina do SSJ Goda. Nie umiesz SSJ, ale przydasz się i w sumie, może go osiągniesz na chwilę." Skoro Videl była w stanie do zrobić, to i brat Vegety dałby radę, lol xd
I Gohan chyba jednak znów umie ssj. A liczyłem, ze skoro(o ile dobrze pamiętam) rzucił sie na Beerusa bez przemiany, to zostali przy misticu ;/ Videl ssj Przez chwile myślałem, że to wina aury, ale gdy aura znikła nadal była dalej blond.
Wyglądał nieźle. W sumie, olałem kwestię MSSJ. Blond-Videl zaćmiła mi wszystko inne, co się działo podczas przemiany XD

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4 Re: Dragon Ball Super #9 on Pią Wrz 11, 2015 4:42 pm

Anachron

Earthling
Earthling
Gohan ma moc mystic toteż nie musi się zamieniać w ssj a nawet nie jest to wskazane ze względu na moc, po prostu mając mystic ssj jest silniejszy ;) Co do Videl to byłą naładowana tą mocą stąd też ten efekt :)

5 Re: Dragon Ball Super #9 on Pią Wrz 11, 2015 6:46 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Anachron napisał:Gohan ma moc mystic toteż nie musi się zamieniać w ssj a nawet nie jest to wskazane ze względu na moc, po prostu mając mystic ssj jest silniejszy ;) Co do Videl to byłą naładowana tą mocą stąd też ten efekt :)
Co do Gohana - do tego dąże. Myślałem, że pozostanie na mysticu, niepotrzebnie pokazali go w ssj.

6 Re: Dragon Ball Super #9 on Pią Wrz 11, 2015 7:43 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Co do Gohana - do tego dąże. Myślałem, że pozostanie na mysticu, niepotrzebnie pokazali go w ssj.
MSSJ to nie kolejny poziom SSJ. Teoretycznie, Gohan mógł osiągać SSJ ale nie zwiększało to jego poziomu mocy w żaden sposób. Prawdopodobnie chodziło tutaj jedynie o efekt wizualny.

"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]