Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Trochę pytań, trochę próśb on Pią Wrz 11, 2015 3:59 pm

Anachron

Earthling
Earthling
Witajcie userzy, na wstępie dodam, że byłem użytkownikiem forum 2 lata jednak zapomniany nick o mail zmusił mnie do założenia nowego konta :/ - Ale możecie z góry mnie lubić ;d

Moje pytanko brzmi: W czym zapisujecie swoje prace? Kiedyś zapisywałem je w np. EGA a potem poddawałem obróbce w windows movie maker i zapisywałem w najwyższej jakości HD i prace były super. Teraz natomiast już po zapisaniu pracy w EGA są piksele widoczne (format zapisu klatek .png). Doradzicie mi coś? :)

Drugie pytanko jest bezpośrednio do Yoh: Czy masz jakąś GIGANTYCZNĄ paczkę wszystkiego co masz na kompie odnośnie DB sprite? Chodzi mi o twoje efekty dźwiękowe, mapki, sprity i inne, które wychodzą z paczki spritów, efektów oraz backgroundów umieszczonych na forum?

Oraz trzecie, dość ważne pytanie :D: Czy ma ktoś jakieś takie legendarne sprity postaci jak np. Beerus lub Whis i innych których nie ma od tak na necie? 
p.s link do gifa z Beerusem: https://www.youtube.com/watch?v=RXRHD6RZ2Dc

2 Re: Trochę pytań, trochę próśb on Pią Wrz 11, 2015 8:01 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Czy masz jakąś GIGANTYCZNĄ paczkę wszystkiego co masz na kompie odnośnie DB sprite? Chodzi mi o twoje efekty dźwiękowe, mapki, sprity i inne, które wychodzą z paczki spritów, efektów oraz backgroundów umieszczonych na forum?
A co ja jestem? Jakaś ikona polskiego LSW? XDD
http://anrevosprites.forumpl.net/t3522-oficjalne-paczkonarium-ars#51068
Niewiele nowości pojawiło się od czasu stworzenia tej paczki. W sumie, praktycznie żadnych.
Oraz trzecie, dość ważne pytanie : Czy ma ktoś jakieś takie legendarne sprity postaci jak np. Beerus lub Whis i innych których nie ma od tak na necie? 
p.s link do gifa z Beerusem: https://www.youtube.com/watch?v=RXRHD6RZ2Dc
Legendarne to zdecydowanie za dużo powiedziane.
Nie posiadam jednak takich postaci. Może ktoś z forum będzie w stanie Ci pomóc.
Podobnie w kwestii EGA.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3 Re: Trochę pytań, trochę próśb on Pią Wrz 11, 2015 8:04 pm

Anachron

Earthling
Earthling
Yoh napisał:
A co ja jestem? Jakaś ikona polskiego LSW? XDD
http://anrevosprites.forumpl.net/t3522-oficjalne-paczkonarium-ars#51068
Niewiele nowości pojawiło się od czasu stworzenia tej paczki. W sumie, praktycznie żadnych.
Właśnie tą paczkę już mam świeżo pobraną, zaktualizowaną i wykopane nie cieniowane postacie xD. Ale myślałem, że masz jakieś większe zapasy na kompie :D

4 Re: Trochę pytań, trochę próśb on Pią Wrz 11, 2015 9:01 pm

Jataman

Moderator
Moderator
Niecieniowane postacie ftw! Powinniśmy przy nich zostać!
Nienawidzę cieniowania. Albo raczej - ono nienawidzi mnie.

Jeśli chcesz jakieś nowsze sprity DB do sprawdź konto Luki na DeviantArcie (ma tam nick chyba LukasAhl1) lub poszukaj na Vortexie - tam często pojawiają się nowe sheety różnych postaci (przynajmniej tak było jakiś czas temu). Nie zapomnij tylko o creditsach i zgodzie autora, jeśli tego wymaga.

Co do pytania o klatki - animator ze mnie żaden, ale gdy ostatnio robiłem jakiegoś gifa (a było to dość dawno) to robiłem jak Ty i nie było żadnego problemu. Nie wiem, może spróbuj ściągnąć inną wersję EGA.

Ciekawe kiedy tylko na to wpadną,
że prawda autorytetem jest, a nie autorytet prawdą?

5 Re: Trochę pytań, trochę próśb on Sob Wrz 12, 2015 9:07 am

Anachron

Earthling
Earthling
Jataman napisał:Niecieniowane postacie ftw! Powinniśmy przy nich zostać!
Nienawidzę cieniowania. Albo raczej - ono nienawidzi mnie.

Jeśli chcesz jakieś nowsze sprity DB do sprawdź konto Luki na DeviantArcie (ma tam nick chyba LukasAhl1) lub poszukaj na Vortexie - tam często pojawiają się nowe sheety różnych postaci (przynajmniej tak było jakiś czas temu). Nie zapomnij tylko o creditsach i zgodzie autora, jeśli tego wymaga.

Co do pytania o klatki - animator ze mnie żaden, ale gdy ostatnio robiłem jakiegoś gifa (a było to dość dawno) to robiłem jak Ty i nie było żadnego problemu. Nie wiem, może spróbuj ściągnąć inną wersję EGA.
Sprawdziłem LukasAhl1 jednak nic fajnego niestety nie ma :/ A co do Vortexu od 2 dni mi nie działa.
EGA próbowałem i 3.1 i 6.1 ale efekt taki sam, jaka przyczyna? Nie mam pojęcia ;p

6 Re: Trochę pytań, trochę próśb on Wto Wrz 15, 2015 10:25 am

Dean

Silver Saint
Silver Saint

7 Re: Trochę pytań, trochę próśb on Sro Wrz 16, 2015 9:55 am

Anachron

Earthling
Earthling
oo super, dziękuje.

8 Re: Trochę pytań, trochę próśb on Czw Wrz 08, 2016 9:42 am

Anachron

Earthling
Earthling
Macie namiary na kogoś kto się nadal zajmuje spritami i robi np. sprity nowych postaci w DBS?
I czy są gdzieś sprity Friezy 2,3,?

9 Re: Trochę pytań, trochę próśb on Czw Wrz 08, 2016 2:25 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Nie wiem czy Luka dalej tworzy, bo na razie też nie jestem na bieżąco:
lukasahl1.deviantart.com

Sprawdź na jego devie, może coś znajdziesz. Z tego co wiem, całe sprity nowych postaci z DBS to rzadkość - możesz poszukać po Googlach, ale nie wiem czy będzie tego dużo.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

10 Re: Trochę pytań, trochę próśb on Czw Wrz 08, 2016 10:34 pm

Dean

Silver Saint
Silver Saint
Tutaj jest trochę z DBS.

http://www.forum.dragonballvortex.com/viewtopic.php?f=5&t=2185

[y]O, Beerus ma credit między innymi dla mnie - miło, nawet jak człowiek już praktycznie nie siedzi przy Paintcie xd[/y]

11 Re: Trochę pytań, trochę próśb on Pon Wrz 12, 2016 5:50 pm

Anachron

Earthling
Earthling
dziekuje :)

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]