Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Trochę pytań, trochę próśb Empty Trochę pytań, trochę próśb Pią Wrz 11, 2015 3:59 pm

Anachron

Anachron
Earthling
Earthling
Witajcie userzy, na wstępie dodam, że byłem użytkownikiem forum 2 lata jednak zapomniany nick o mail zmusił mnie do założenia nowego konta :/ - Ale możecie z góry mnie lubić ;d

Moje pytanko brzmi: W czym zapisujecie swoje prace? Kiedyś zapisywałem je w np. EGA a potem poddawałem obróbce w windows movie maker i zapisywałem w najwyższej jakości HD i prace były super. Teraz natomiast już po zapisaniu pracy w EGA są piksele widoczne (format zapisu klatek .png). Doradzicie mi coś? :)

Drugie pytanko jest bezpośrednio do Yoh: Czy masz jakąś GIGANTYCZNĄ paczkę wszystkiego co masz na kompie odnośnie DB sprite? Chodzi mi o twoje efekty dźwiękowe, mapki, sprity i inne, które wychodzą z paczki spritów, efektów oraz backgroundów umieszczonych na forum?

Oraz trzecie, dość ważne pytanie :D: Czy ma ktoś jakieś takie legendarne sprity postaci jak np. Beerus lub Whis i innych których nie ma od tak na necie? 
p.s link do gifa z Beerusem: https://www.youtube.com/watch?v=RXRHD6RZ2Dc

2Trochę pytań, trochę próśb Empty Re: Trochę pytań, trochę próśb Pią Wrz 11, 2015 8:01 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Czy masz jakąś GIGANTYCZNĄ paczkę wszystkiego co masz na kompie odnośnie DB sprite? Chodzi mi o twoje efekty dźwiękowe, mapki, sprity i inne, które wychodzą z paczki spritów, efektów oraz backgroundów umieszczonych na forum?
A co ja jestem? Jakaś ikona polskiego LSW? XDD
https://anrevosprites.forumpl.net/t3522-oficjalne-paczkonarium-ars#51068
Niewiele nowości pojawiło się od czasu stworzenia tej paczki. W sumie, praktycznie żadnych.
Oraz trzecie, dość ważne pytanie Trochę pytań, trochę próśb 4257297559: Czy ma ktoś jakieś takie legendarne sprity postaci jak np. Beerus lub Whis i innych których nie ma od tak na necie? 
p.s link do gifa z Beerusem: https://www.youtube.com/watch?v=RXRHD6RZ2Dc
Legendarne to zdecydowanie za dużo powiedziane.
Nie posiadam jednak takich postaci. Może ktoś z forum będzie w stanie Ci pomóc.
Podobnie w kwestii EGA.

3Trochę pytań, trochę próśb Empty Re: Trochę pytań, trochę próśb Pią Wrz 11, 2015 8:04 pm

Anachron

Anachron
Earthling
Earthling
Yoh napisał:
A co ja jestem? Jakaś ikona polskiego LSW? XDD
https://anrevosprites.forumpl.net/t3522-oficjalne-paczkonarium-ars#51068
Niewiele nowości pojawiło się od czasu stworzenia tej paczki. W sumie, praktycznie żadnych.
Właśnie tą paczkę już mam świeżo pobraną, zaktualizowaną i wykopane nie cieniowane postacie xD. Ale myślałem, że masz jakieś większe zapasy na kompie :D

4Trochę pytań, trochę próśb Empty Re: Trochę pytań, trochę próśb Pią Wrz 11, 2015 9:01 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Niecieniowane postacie ftw! Powinniśmy przy nich zostać!
Nienawidzę cieniowania. Albo raczej - ono nienawidzi mnie.

Jeśli chcesz jakieś nowsze sprity DB do sprawdź konto Luki na DeviantArcie (ma tam nick chyba LukasAhl1) lub poszukaj na Vortexie - tam często pojawiają się nowe sheety różnych postaci (przynajmniej tak było jakiś czas temu). Nie zapomnij tylko o creditsach i zgodzie autora, jeśli tego wymaga.

Co do pytania o klatki - animator ze mnie żaden, ale gdy ostatnio robiłem jakiegoś gifa (a było to dość dawno) to robiłem jak Ty i nie było żadnego problemu. Nie wiem, może spróbuj ściągnąć inną wersję EGA.

5Trochę pytań, trochę próśb Empty Re: Trochę pytań, trochę próśb Sob Wrz 12, 2015 9:07 am

Anachron

Anachron
Earthling
Earthling
Jataman napisał:Niecieniowane postacie ftw! Powinniśmy przy nich zostać!
Nienawidzę cieniowania. Albo raczej - ono nienawidzi mnie.

Jeśli chcesz jakieś nowsze sprity DB do sprawdź konto Luki na DeviantArcie (ma tam nick chyba LukasAhl1) lub poszukaj na Vortexie - tam często pojawiają się nowe sheety różnych postaci (przynajmniej tak było jakiś czas temu). Nie zapomnij tylko o creditsach i zgodzie autora, jeśli tego wymaga.

Co do pytania o klatki - animator ze mnie żaden, ale gdy ostatnio robiłem jakiegoś gifa (a było to dość dawno) to robiłem jak Ty i nie było żadnego problemu. Nie wiem, może spróbuj ściągnąć inną wersję EGA.
Sprawdziłem LukasAhl1 jednak nic fajnego niestety nie ma :/ A co do Vortexu od 2 dni mi nie działa.
EGA próbowałem i 3.1 i 6.1 ale efekt taki sam, jaka przyczyna? Nie mam pojęcia ;p

6Trochę pytań, trochę próśb Empty Re: Trochę pytań, trochę próśb Wto Wrz 15, 2015 10:25 am

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Trochę pytań, trochę próśb 2gu9z80

7Trochę pytań, trochę próśb Empty Re: Trochę pytań, trochę próśb Sro Wrz 16, 2015 9:55 am

Anachron

Anachron
Earthling
Earthling
oo super, dziękuje.

8Trochę pytań, trochę próśb Empty Re: Trochę pytań, trochę próśb Czw Wrz 08, 2016 9:42 am

Anachron

Anachron
Earthling
Earthling
Macie namiary na kogoś kto się nadal zajmuje spritami i robi np. sprity nowych postaci w DBS?
I czy są gdzieś sprity Friezy 2,3,?

9Trochę pytań, trochę próśb Empty Re: Trochę pytań, trochę próśb Czw Wrz 08, 2016 2:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie wiem czy Luka dalej tworzy, bo na razie też nie jestem na bieżąco:
lukasahl1.deviantart.com

Sprawdź na jego devie, może coś znajdziesz. Z tego co wiem, całe sprity nowych postaci z DBS to rzadkość - możesz poszukać po Googlach, ale nie wiem czy będzie tego dużo.

10Trochę pytań, trochę próśb Empty Re: Trochę pytań, trochę próśb Czw Wrz 08, 2016 10:34 pm

Dean

Dean
Silver Saint
Silver Saint
Tutaj jest trochę z DBS.

http://www.forum.dragonballvortex.com/viewtopic.php?f=5&t=2185

[y]O, Beerus ma credit między innymi dla mnie - miło, nawet jak człowiek już praktycznie nie siedzi przy Paintcie xd[/y]

11Trochę pytań, trochę próśb Empty Re: Trochę pytań, trochę próśb Pon Wrz 12, 2016 5:50 pm

Anachron

Anachron
Earthling
Earthling
dziekuje :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.