Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dragon Ball Super #11 on Pon Wrz 21, 2015 9:25 am

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Zapraszamy do obejrzenia jedenastego odcinka Dragon Ball Super!

Odcinek #11
Dragon Ball Super Odc. 11

Jak wrażenia? Zachęcamy do komentarzy!

2 Re: Dragon Ball Super #11 on Pon Wrz 21, 2015 8:15 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Ubiegłeś mnie z postem.
Szczerze to odcinek przeciętny. Nie mam czego chwalić ani do czego się przyczepić. Przyznam się też, że odcinek tak mnie znudził, że od połowy w sumie sobie przewijałem. Taki bezpłciowy troszkę.
Czytałem gdzieś(na jakiejś stronce z animcami) komentarz, że w końcu fajna kreska i animacja. Szczerze jakoś tego nie zauważyłem. Fakt nie ma błędów jak przy pierwszej walce Goku i Beerusa, ale do fajności temu daleko. Takie moje skromne zdanie.

3 Re: Dragon Ball Super #11 on Wto Wrz 22, 2015 10:14 am

Royalz

Shaman
Shaman
Mr.Bercikovsky napisał: Fakt nie ma błędów jak przy pierwszej walce Goku i Beerusa, ale do fajności temu daleko. Takie moje skromne zdanie.

Kappa!

Odcinek gorszy niż lepszy, jak to DBS. Była tylko jedna fajna scena na cały odcinek, chodzi mi tu o zatrzymanie kuli Billsa gdzieś na początku odcinka, potem to już równia pochyła. Dalej podtrzymuję słowo, że Toei to gówno i nie nadaje się na animowanie tego shonena, bo zawsze spierdoli sprawę animacji i każde pierwsze lepsze studio zrobiłoby to wszystko lepiej.

4 Re: Dragon Ball Super #11 on Pią Paź 02, 2015 5:58 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
A jak dla mnie, nie było źle. Brak jakiegoś większego pierdolnięcia, ale ogólnie rzecz biorąc, odcinek całkiem, całkiem. Walka wyglądała dobrze, a przypierdzielanie się do perspektywy konkretnych kadrów jest bez sensu.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]