Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Prace z downem Empty Prace z downem Pią Paź 02, 2015 8:38 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Prace z downem HyOzOF4
Prace z downem RtI115m
Prace z downem LS53iEg
Prace z downem TCTlT98 - //wzorowane

2Prace z downem Empty Re: Prace z downem Sob Paź 03, 2015 1:00 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Na dwóch pierwszych "artach" nawet nie wiadomo, co tak naprawdę jest. Niby to szkice jakichś postaci, ale ciężko dostrzec w tym cokolwiek konkretniejszego. Trzecia praca jest natomiast wyraźniejsza, aczkolwiek wykonanie również pozostawia wiele do życzenia. Czwóreczka wypada najlepiej, jednak tutaj przyznałeś się do tego, iż była wzorowana na istniejącej już postaci. Ogólnie rzecz biorąc, szkice to szkice - nie mam najmniejszego zamiaru przypierdzielać się do rysunku w tak wstępnej fazie.

3Prace z downem Empty Re: Prace z downem Nie Paź 04, 2015 6:59 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Yoh napisał:Na dwóch pierwszych "artach" nawet nie wiadomo, co tak naprawdę jest. Niby to szkice jakichś postaci, ale ciężko dostrzec w tym cokolwiek konkretniejszego. Trzecia praca jest natomiast wyraźniejsza, aczkolwiek wykonanie również pozostawia wiele do życzenia. Czwóreczka wypada najlepiej, jednak tutaj przyznałeś się do tego, iż była wzorowana na istniejącej już postaci. Ogólnie rzecz biorąc, szkice to szkice - nie mam najmniejszego zamiaru przypierdzielać się do rysunku w tak wstępnej fazie.

Pierwsze dwa szkice to designy tej samej postaci, jeden z płaszczem, drugi bez.
Spoiler:
Trzeci natomiast to szkic Czerwonowłosego Viktora, a czwarty, no cóż, szkic Mako z Kill la Kill.

4Prace z downem Empty Re: Prace z downem Wto Paź 06, 2015 12:23 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Prace z downem KDEaOcD

Nowy szkic, tym razem trochę dłużej posiedziałem nad tym.

5Prace z downem Empty Re: Prace z downem Wto Paź 06, 2015 7:44 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Widzę, że udzieliły Ci się ciągoty do dredów, które tak zawsze podziwiałeś u Afro :D. Fakt- tego typu prace zdecydowanie wyróżniają się w universum DB. Stają się naprawdę oryginalne.
Co do rysunków- brakuje im realizmu. Rysujesz je specjalnie w LSW'owym stylu, czy tak wychodzi przez przypadek? Szkice zdają się być nieco sztywne, a postacie "puszyste". Brakuje mi w nich szyi. Ręce są przykrótkie- staraj się rysować nadgarstki na linii krocza, dłonie poniżej. Brakuje mi oczywiście również nóg :D
Podziwiam Cię, że chce Ci się to rysować w paincie, bo ja bym szybciej osiwiał ;).
Pracuj dalej, każdy kolejny rysunek zdaje się być odrobinę lepszy, Ro :)

PS Kilka chwil w painice i zrobiłem mu Tarica na twarzy XD
Prace z downem Image

[kp]3[/kp]

6Prace z downem Empty Re: Prace z downem Wto Paź 06, 2015 9:19 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Zbir napisał:Widzę, że udzieliły Ci się ciągoty do dredów, które tak zawsze podziwiałeś u Afro :D. Fakt- tego typu prace zdecydowanie wyróżniają się w universum DB. Stają się naprawdę oryginalne.
Co do rysunków- brakuje im realizmu. Rysujesz je specjalnie w LSW'owym stylu, czy tak wychodzi przez przypadek? Szkice zdają się być nieco sztywne, a postacie "puszyste". Brakuje mi w nich szyi. Ręce są przykrótkie- staraj się rysować nadgarstki na linii krocza, dłonie poniżej. Brakuje mi oczywiście również nóg :D
Podziwiam Cię, że chce Ci się to rysować w paincie, bo ja bym szybciej osiwiał ;).
Pracuj dalej, każdy kolejny rysunek zdaje się być odrobinę lepszy, Ro :)

PS Kilka chwil w painice i zrobiłem mu Tarica na twarzy XD
Prace z downem Image

Rysowanie w stylu LSW, o ile można to nazwać stylem LSW, za każdym razem wychodzi przez przypadek i nie mogę się tego oduczyć. Poza tym, to są tylko pierwsze szkice, nigdy wcześniej nie rysowałem ołówkiem czy chociażby w paintcie/photoshopie (tutaj chodzi o większe rzeczy, jak szkice wyżej)
No i też nie mam doświadczenia w rysowaniu większości części ciała, jak dłoni czy stóp, czy chociażby tej yeahbunny'ej twarzy.

Zbir napisał:Podziwiam Cię, że chce Ci się to rysować w paincie, bo ja bym szybciej osiwiał ;).
Pracuj dalej, każdy kolejny rysunek zdaje się być odrobinę lepszy, Ro :)
Ja używałem, używam i będę używał Photoshopa, nigdy wcześniej nie pracowałem w paintcie i nie zamierzam.

PS. Twarz wyszła Ci bombowo, wzorowane czy może sam próbowałeś?

7Prace z downem Empty Re: Prace z downem Sro Paź 07, 2015 8:12 am

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Royalz napisał:

Zbir napisał:Podziwiam Cię, że chce Ci się to rysować w paincie, bo ja bym szybciej osiwiał ;).
Pracuj dalej, każdy kolejny rysunek zdaje się być odrobinę lepszy, Ro :)
Ja używałem, używam i będę używał Photoshopa, nigdy wcześniej nie pracowałem w paintcie i nie zamierzam.

PS. Twarz wyszła Ci bombowo, wzorowane czy może sam próbowałeś?
Dzięki, sam sobie nakreśliłem z główki :P

8Prace z downem Empty Re: Prace z downem Wto Lut 02, 2016 7:31 pm

Royalz

Royalz
Shaman
Shaman
Prace z downem NsexE3W
Szkic z fotoszopa:
Prace z downem ERIbVrO

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.