Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Umi comeback! Empty Umi comeback! Pon Gru 21, 2015 3:47 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Boje się to pisac, ale wróciłam. Dla tych, którzy mnie nie znajo - jestem Malwina, niedługo stuknie mi 20 lat, no i jestem jedną z niewielu dziewczyn, które zagościły na ARS. Mam nadzieję na atmosferę taką, jak wtedy ;).

2Umi comeback! Empty Re: Umi comeback! Pon Gru 21, 2015 7:05 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
Witajo ponownie! :) Atmosfera nieco trochę ucichła, ale mam nadzieję, że uda się ją odbudować :)

3Umi comeback! Empty Re: Umi comeback! Pon Gru 21, 2015 8:04 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Nie jestem pewny co znaczy tamta atmosfera, ale liczę że aktualna przypadnie Ci do gustu i że w obliczu pojawienia się kolejnej rozpoznawalnej na Anrevo osoby, reszta użytkowników wyjdzie ze stealth mode :)
Have fun n bless!

4Umi comeback! Empty Re: Umi comeback! Pon Gru 21, 2015 10:00 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Żaden stealth mode. Po prostu ciche przeglądanie :D
Ale forum to ty szanuj Umisiu! Heejo ;)

5Umi comeback! Empty Re: Umi comeback! Pon Gru 21, 2015 10:06 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Żaden stealth mode. Po prostu ciche przeglądanie Umi comeback! 4257297559
Ale forum to ty szanuj Umisiu! Heejo Umi comeback! 2879099665
Dalej cicho je przeglądaj - pisząc, aż tak dużego hałasu nie zrobisz XD
Welcome back, Umi!

6Umi comeback! Empty Re: Umi comeback! Pon Gru 21, 2015 11:33 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Umi 2015 napisał:Mam nadzieję na atmosferę taką, jak wtedy Umi comeback! 2879099665.
Jaką atmosferę?
Masz namyśli ten moment, gdy odchodziłaś drugi już raz? Fakt, atmosfera była wtedy naprawdę nieziemska i super :D
Umi 2011 napisał:Większość odsunęła się ode mnie, bo nie wchodziłam - nie mam do tej pory swojego kompa, a część nie oszukujmy się - bo zaczęłam chodzić z Szunem.

No ale, może bedzie lepiej. Zwłaszcza, że ja już mało kiedy wchodzę na forum, a jeszcze mniej pisze. Może inni będą milsi ;p Ale jak sama stwierdziłaś kiedyś przy twoim pierwszym odchodzeniu z forum - ja jestem niemiły z natury.

7Umi comeback! Empty Re: Umi comeback! Wto Gru 22, 2015 3:07 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Lol Bercik. My też mamy wyciągać Twoje odpały sprzed paru lat? Nie pokażę palcem kto tu został zbanowany.

No ale co ja tam się znam, przecież uderzyła mi władza do głowy.

Nie, nie bronię jej. Nie znam jej. Jestem wcięty z natury.

8Umi comeback! Empty Re: Umi comeback! Wto Gru 22, 2015 5:35 pm

Maximus

avatar
Dragon Slayer
Dragon Slayer
Cześć

[j]Maximusowe posty c.d. xD[/j]

9Umi comeback! Empty Re: Umi comeback! Wto Gru 22, 2015 9:40 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Jataman napisał:Lol Bercik. My też mamy wyciągać Twoje odpały sprzed paru lat? Nie pokażę palcem kto tu został zbanowany.
Ja zostałem zbanowany, mogę pokazać palcem. O tak wielki problem. Skoro jesteś wcięty z natury(za co cie kocham <3) to czemu nie pokazałeś?
Nie chciałem, żeby wyszło, że sie czepiam, tylko naprawde nie rozumiem o jaką atmosferę jej chodzi. Sam post wyżej stwierdziłeś, że nie wiesz. Ehhh ;/
Poza tym, to część tamtej atmosfery :P Wtedy byłem jeszcze bardziej wkurwiający, tak? Bana za darmo nie wyrwałem, choć prosiłem XD Taki powrót do starej atmosfery. Ale skończę offtop :P

[j]Tak naprawdę pokazałem palcem, ale w poście nie było tego widać ;/
No bo nie wiem o jaką, ale wydaje mi się że niekoniecznie miała na myśli dziwne odpały różnych osób. No chyba, że miała. A to byłby dziwny odpał. RAM PAM PAM PAM
P.S. Ja Ciebie też ;*[/j]

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.