Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dragon Ball Super #25 on Nie Gru 27, 2015 11:59 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Zapraszamy do obejrzenia dwudziestego piątego odcinka Dragon Ball Super!

Odcinek #25
„Walka na całego! Mściwy złoty Freeza!”

Jak wrażenia? Zachęcamy do komentarzy!

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: Dragon Ball Super #25 on Pon Gru 28, 2015 4:26 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Mocno zadowolony, to z tego odcinka nie jestem. Trochę lepiej jak poprzedni, ale dalej brak oczekiwanych akcji.

3 Re: Dragon Ball Super #25 on Pon Gru 28, 2015 5:00 pm

Raixo

Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Moim zdaniem jest trochę lepiej w końcu walki jakoś wyglądają choć szału nie ma dupy nie urywa ale to nadal jeszcze film jak ruszą dalej to będzie dobrze xd

4 Re: Dragon Ball Super #25 on Sob Sty 02, 2016 7:31 pm

Rizuke

Zasłużony
Zasłużony
nie ogarniam tego że dwadzieścia lat temu robili lepszą animacje walki, serio bardziej mnie jarała walka małego goku z tienem niż to co teraz oglądam

5 Re: Dragon Ball Super #25 on Nie Sty 03, 2016 10:31 am

Sezu

Shaman
Shaman
Rizuke napisał:nie ogarniam tego że dwadzieścia lat temu robili lepszą animacje walki, serio bardziej mnie jarała walka małego goku z tienem niż to co teraz oglądam

No to polecam przeczytać ten artykuł
http://gamerssphere.com/2015/08/13/low-quality-animations-in-dragon-ball-super-explained/ 
Więc wszystko i tak sprowadza się o kasę i jak najszybszą animacje tego :( Niestety przez to mamy takie animacje jak widać.

6 Re: Dragon Ball Super #25 on Wto Sty 05, 2016 2:50 am

Shine

Jounin
Jounin
Z tego co mi wiadomo, to cała animacje winny zostać poprawione wraz z edycja na Blu-ray, co nie zmienia faktu, że cholernie źle się ogląda takiego Goku. Przypomina mi to fanarty sprzed 5 lat jak się przeglądało dA... Odnosząc się do poprzedniego odcinku (wszystko leci na kinówce, która była jeszcze gorsza) to rozwaliła mnie z pizdy przemiana nagle w tego niebieskiego goda. xD Frieza też niby powalił treningiem, ale tym razem jest zapchaj dziurą(bo jak to nazwać, w Kai dłużej się bili, nie wspomnę o DBZ, gdzie ekipka była 150 odcinków na Namek, a Frieza z Goku bił się 90 odc(ale sami wiemy, jak te walki wyglądały :D)), która zniknie po paru odcinkach. Całą serię ratują dobrze wykreowani Whis i Beerus, lecz martwi mnie kolejna saga, czyli turniej między Bogami Zniszczenia z Wszechświata #7 i #6, patrząc po okładkach natrafimy na pseudo namka, saiyana(który de facto zwie się Frost i wygląda jak ten Frost z Dbzvortexa...). Dodajmy do tego jeszcze jednego z najsilniejszych wojowników z Wszechświata 6, który wygląda jak wyrośnięty Kubuś Puchatek...

Obecnie pod względem animacji walki to DBSuper ssie pałe(0 dynamiki, walki Friezy z Goku w niebie to te okręgi, które bardzo często były wykorzystywane w Gifach jeszcze bez tła xD). CHciałbym, żeby te walki choć w pierwiastku wyglądały jak te z One Punch Mana.

7 Re: Dragon Ball Super #25 on Wto Sty 05, 2016 8:05 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Obecnie pod względem animacji walki to DBSuper ssie pałe(0 dynamiki, walki Friezy z Goku w niebie to te okręgi, które bardzo często były wykorzystywane w Gifach jeszcze bez tła xD). CHciałbym, żeby te walki choć w pierwiastku wyglądały jak te z One Punch Mana.
Mam sentyment do DBZ ale nie ma opcji, by stworzyli animację na takim poziomie jak 12 odcinków One Punch Mana. Walki są słabe. Jeżeli chodzi o mnie, to tylko wspomniane sentymenty biorą górę. Mam cichą nadzieję, że to się zmieni po "filmowych sagach" i turniej uraczy Nas czymś ciekawszym.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

8 Re: Dragon Ball Super #25 on Pią Sty 08, 2016 9:34 am

Rizuke

Zasłużony
Zasłużony
taa może poprostu robią to na odpierdziel bo już widz to widział i wie co się stanie a teraz w tych nowych sagach wezmą się w garść mam taką nadzieje :D

9 Re: Dragon Ball Super #25 on Pią Sty 08, 2016 7:19 pm

Sezu

Shaman
Shaman
Panie i Panowie! Jest nadzieja w animacji, otóż wydali blu-ray'a
http://haruhichan.com/wpblog/58763/tv-vs-blu-ray-dragon-ball-super-episode-5/
Tutaj macie porównanie na 5 odcinku. Jak myślicie, jest lepiej?

10 Re: Dragon Ball Super #25 on Nie Sty 10, 2016 4:29 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
No dużo lepiej, ta twarz przypomina teraz Goku i dodanie tego rozmycia w poszczególnych klatkach też jest przyjemne :)

11 Re: Dragon Ball Super #25 on Nie Sty 10, 2016 7:27 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Co i tak nie zmienia faktu, że legendarny 5 odcinek DBS był całkowitą porażką pod względem animacji. Na Blu-Raya wydają lepszą wersję, ze względu na to, że z tego rzeczywiście będą mieli kasę. Fani połaszą się na zakup "poprawionej" wersji. Obejrzeliśmy za darmo wersję ch****ą, a za wydanie troszku gotówki będzie wersja znacznie lepsza. Jako dziwny fan niespecjalnie dbam o kreskę, ale są tacy, którzy chcieliby mieć doskonałą jakość za "dodatkowe opłaty".

"

12 Re: Dragon Ball Super #25 on Nie Sty 10, 2016 9:11 pm

Royalz

Shaman
Shaman
Shine napisał:patrząc po okładkach natrafimy na pseudo namka, saiyana(który de facto zwie się Frost i wygląda jak ten Frost z Dbzvortexa...). Dodajmy do tego jeszcze jednego z najsilniejszych wojowników z Wszechświata 6, który wygląda jak wyrośnięty Kubuś Puchatek...

Jaki saiyan? Frost to Changeling(frieza-alike) i jest niebieskim friezą z innej ziemi.
I jaki Frost z vortexa? :|

13 Re: Dragon Ball Super #25 on Nie Sty 10, 2016 9:33 pm

Rayem

KOX
KOX

Zostawię to tutaj, tak na wszelki wypadek...

14 Re: Dragon Ball Super #25 on Nie Sty 10, 2016 11:03 pm

Royalz

Shaman
Shaman
Rayem napisał:

Zostawię to tutaj, tak na wszelki wypadek...

"saiyana(który de facto zwie się Frost i wygląda jak ten Frost z Dbzvortexa...)"

Tak.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]