Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dragon Ball Super #26 on Pon Sty 11, 2016 8:19 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Zapraszamy do obejrzenia dwudziestego szóstego odcinka Dragon Ball Super!

Odcinek #26

Jak wrażenia? Zachęcamy do komentarzy!

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: Dragon Ball Super #26 on Pon Sty 11, 2016 9:34 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Nie oglądam... już od kilku odcinków. I wcale nie żałuje, może zacznę czytać mangę.
Znalazłem tylko coś takiego ostatnio:

i to mnie utrzymuje w przekonaniu, że nie mam za bardzo po co oglądać(przynajmniej do sagi po motywach z kinówki)

3 Re: Dragon Ball Super #26 on Sro Sty 13, 2016 8:57 pm

Maximus

Dragon Slayer
Dragon Slayer
Pomijając już wykonanie postaci w poszczególnych klatkach...
Walki mogłyby być trochę lepsze, ta ich walka mnie nudzi zamiast zachwycać. Powinienem nie móc się doczekać następnego odcinka, a chyba przestanę to oglądać...

4 Re: Dragon Ball Super #26 on Czw Sty 14, 2016 2:05 pm

Raixo

Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Te wykonanie postaci z odległości dalszej niż 3 metry jest fatalne... No i chyba nie tylko mnie irytowało co minutę zbliżenie na Kuririna i Gohana "Goku! Ojcze!" xd walki są takie... meh mają kilka dobrych przebłysków ale to tylko klatka czy dwie xd Goku dostał ki blastem a wszyscy "czy on umarł?" i nic... kiedyś było inaczej, wiele lepiej... i jak ktoś słusznie zauważył - dostał laserem z pierścienia i wielki ból, śmierć itd. a w pierwszym DB z dziurą w ramieniu kiedy walczył z Piccolo nic specjalnego się nie działo. Tyle niezgodności, że wszystkich zliczyć się nie da xd

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]