Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1The Week of Pokémon! Empty The Week of Pokémon! Pon Sty 25, 2016 10:05 am

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Witam was, użytkownicy ARS.
Z dniem dzisiejszym rozpoczynam event "The Week of Pokémon!", bedzie on trwał tydzień od dnia dzisiejszego do godziny 23:59 przyszłego poniedziałku.
(25.01.2016 - 01.02.2016)
Co do samego eventu, większość z was powinna być z tematyką dobrze zaznajomiona, ale tak na wszelki wypadek. Tematyka tego eventu to "Pokémon" - Jest to nazwa gier konsolowych na Nintendo.

Na czym będzie polegał cały event? Bardzo proste! Wystarczy zrobić jakąś prackę związaną z pokemonami, bądź to pixel art czy rysunek a może inna forma sztuki, która będzie przedstawiać postać związaną z tematem eventu. Jeśli zrobicie jakaś prackę, możecie ją wrzucać tutaj do tematu, albo do swojego tematu gdzie zazwyczaj wrzucacie swoją twórczość, tylko pracki poza tym tematem prosiłbym o jakąś notkę na pw, żebym czasem nie ominął, ale postaram się sam śledzić wszystko na bieżąco.

Po zakończeniu eventu dla każdego uczestnika będzie czekała nagroda w postaci kp i może nawet coś więcej.
Każda praca będzie nagrodzona Kreatywnymi punktami z mojej puli więc nie powstrzymujcie się tylko do jednej, ilość KP które przydzielę konkretnej pracy będzie działała mniej więcej jak nasze GTW nagradza kp za ocenianie/komentowanie prac innych, tyle że ja będę zwracał uwagę między innymi:


- Trudność postaci/pokemona (Voltorb =/=Mega Rayquaza)
- Oryginalność (Zwykła poza a może jednak coś dynamiczniejszego?!)
- Kreatywność (Inne metody sztuki. Być może odkryto nową ewolucję/mega ewolucję istniejących pokemonów?!)
- Indywidualne umiejętności użytkownika w danej dziedzinie bądź to Pixelart/Rysunek lub coś innego.

2The Week of Pokémon! Empty Re: The Week of Pokémon! Pon Lut 01, 2016 11:24 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
The Week of Pokémon uważam za zakończony.

Prace wykonane na event w tym tygodniu:
Prace użytkownika "Samey":
The Week of Pokémon! KcxDd1C
Domyślnie 0 kp, za bycie organizatorem.

Praca użytkownika "Shine":
The Week of Pokémon! WdWbFza
Symboliczne 20 kp, praca wydaje się nie dokończona.



Kogoś z GTW proszę o przekazanie użytkownikowi Shine 20 kreatywnych punktów z mojej puli.





Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział, do następnego razu!

[y]Przekazane.[/y]

3The Week of Pokémon! Empty Re: The Week of Pokémon! Wto Lut 02, 2016 2:31 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
dzieki wielkie ale podeslalem Ci ta prace, żebyś cośz niej ustrugał bo do pewnego czasu widziałem tylko samych trenerów. no coz, moze zlapie mnie wena i zrobie to co powinienem i skoncze tego bydlaka

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.