Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Ryu Ikagawashii on Sro Sty 27, 2016 11:02 am

SmokuXD

avatar
Observer
Observer
Imię: Ryu
Pseudonim: Smoku
Nazwisko: Ikagawashii
Wiek: 22
Rasa: Elementalista
Pochodzenie: Planeta C-13, W#12 (w# -wymiar)

Poziom mocy: 75.000j
Sprite / rysunek:

Statystyki: (750 punktów do rozdzielenia)
Atak: 100
Obrona: 115
Energia: 110
Szybkość: 135
Inteligencja: 100
Siła fizyczna: 80
Koncentracja: 110
Usposobienie: Lawful Good
Osobowość:  Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalny wobec przyjaciół... Zagorzale broni tych, na których mu zależy. Może wydawać się grzeczny i dowcipny. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczego. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jego poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy Ryu jest w stresie, może stać się wymagający, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Domaga się od innych, aby inni mówili mu to co chce sam usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sam jest nieodpowiedzialny. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. 
Cele:  - Stać się najpotężniejszym elementalisą.
         - Chce odbudować swój klan.
           - Skopiować najpotężniejsze techniki.
Historia: *zapraszam do komiksu*
Techniki:
Sutairu no Shubi:

Styl walki, który jest pasywną i defensywną formą walki. Wymaga od Ryu całkowitego skupienia się na obronie przed atakami, przez co daje to mały wachlarz ciosów. Styl polega na "bronieniu się bez końca", czekając aż przeciwnik zmęczy się oraz zacznie popełniać błędy. Wyprowadzenie wówczas szybkiego kontrataku zazwyczaj kończy walkę. Styl ten ma na celu zregenerowania energii Ryu. 
Sutairu no kōgeki:

W tym stylu Ryu wspomaga swoje ataki energią Kage no kigen, przez co zyskuje na brutalnej sile, która ma na celu przełamać obronę przeciwnika, czystą agresją swoich ciosów. Wojownik stosując ten styl chce jak najszybciej zdominować i powalić swojego przeciwnika.
Sutairu no Kōsoku:

Kōsoku polega na przejęciu inicjatywy poprzez ciągły ruch i akrobacje, które umożliwiają atakowanie przeciwnika z wielu, czasem niespodziewanych kierunków. Styl ten wymaga od Ryu nadawaniu walki bardzo szybkiego tępa, świetnie sprawdza się przeciwko jednemu jak i wielu przeciwnikom.
Sutairu no Baunsu:


Styl walki zbliżony do Shubi, Ryu opracował go by efektywniej odbijać ataki energetyczne przeciwnika i wykorzystywać je przeciw niemu dzięki Kage no kigen, wojownik przejmuje siłę ciosów wroga do nadania większej mocy jego własnym kontratakom.
Kage no kigen: Shirudo;

Technika, która polega na blokowaniu wszystkich ataków wyprowadzonych przez wroga z całkowitym wykorzystaniem Kage no kigen. Ryu wytwarza wokół siebie barierę pochłaniającą obrażenia zadane przez przeciwnika.
Kage no kigen: Go keisei;

Technika defensywna świetnie sprawdza się ze stylem Sutairu no Shubi. Go keisei działa w podobny sposób jak piasek Gaary (postać z Anime Naruto) z tą różnicą, że ataki tej techniki przybierają konkretne kształty - patrz rys. wyżej. 
Kage no kigen: Ryuma;

Umiejętność, która wymaga bardzo bliskiego zbliżenia się do przeciwnika. Technika porażająca organy wewnętrzne, wywatowująca paraliż układu nerwowego oraz blokująca przepływ energii wroga w jego organizmie na określony czas - w zależności od siły przeciwnika.
Kage no kigen: Yami no Entei;

Czasochłonna oraz energochłonna zdolność Ryu. Chłopak wytwarza czarną osobliwość ogromnych rozmiarów - w zależności od czasu gromadzenia mocy - wygląd techniki od 00:13 do 00:23
Kage no kigen: Bunshin;

Technika, która pozwala Ryu stworzyć klona na bazie elementu cienia. Im większa ilość replik, tym większe zużycie energii oraz tym krótszy czas materializacji. Umiejętność ta posiada jeszcze jedną ciekawą cechę. Oryginał może jednorazowo zamienić się z wybraną kopią miejscami.
Obecna maksymalna ilość wytworzonych klonów: 7.
Obecna ilość podmian: 1.

Kage no Kigen: Gaikan;

Gaikan pozwala na zmianę wyglądu w dowolną osobę, którą dotknął, bądź został dotknięty. Technika, nie kopiuje umiejętności osoby, której wygląd został skradziony.
Obecna ilość utrzymania techniki: 10 dni.
Kage no Kigen: Bōei no pawā;


Jak dotąd, najpotężniejsza technika defensywna, pożera ogromne pokłady energii Ryu, ale dzięki czemu jest w stanie utworzyć ścianę cienia, która obroni go przed prawe każdym atakiem energetycznym.
Obecna ilość utraty energii: 65%
Techniki c.d w poście niżej.Ostatnio zmieniony przez SmokuXD dnia Pią Sty 20, 2017 7:34 am, w całości zmieniany 7 razy

2 Re: Ryu Ikagawashii on Czw Sty 28, 2016 10:55 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
Akceptuję i życzę miłej gry :)

3 Re: Ryu Ikagawashii on Nie Gru 18, 2016 9:39 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
W przypadku braku zainteresowania kartą postaci do 18.01.2017r, zostanie ona przeniesiona do archiwum.

4 Re: Ryu Ikagawashii on Nie Sty 01, 2017 10:57 pm

SmokuXD

avatar
Observer
Observer
Techniki c.d.
Kage no Kigen: Handō;

Wyskakuje w górę wokół siebie tworząc pasma cienia, które tną oraz wyrzucają przeciwników jak najdalej od Ryu, technika doskonale sprawdza się z Sutairu no Shubi.
Kage no Kigen: Tokui-ten;

Ryu posiada własny mały wymiar, w którym może transportować/przechowywać przedmioty i osoby.
Obecne maksimum transportowanych osób (wyłączając Ryu): 2

PRZEDMIOTY:
Dysk Pamięci Ikagawashii - służą do zapisywania danych wspomnień z życia osoby, która go trzyma. Historię ogląda się oczyma osoby, która wspomnienie zostawiła.

Dysk graficzny Ikagawashii - służy do przedstawiania danych kształtów wystarczy je sobie po prostu wyobrazić.

Szaty Ikagawashii - są odporne na większość ataków ciętych, obuchowych i energetycznych - o słabszej sile. Działają podobnie jak Impact Diale z anime "One Piece". By oddać uderzenie przeciwnikowi, wystarczy skierować wewnętrzną część dłoni lub śródstopie w stronę wroga. Im silniejszy atak, tym bardziej oberwie przeciwnik jak i Ryu. Właściwości "Impactów" posiadają tylko rękawice oraz buty.

5 Re: Ryu Ikagawashii on Czw Sty 19, 2017 4:30 pm

SmokuXD

avatar
Observer
Observer
@Aktualizacja
- techniki
- przedmioty

6 Re: Ryu Ikagawashii on Nie Lut 25, 2018 6:28 pm

NPC

avatar
NPC
NPC
Punkt 14. regulaminu wewnętrznego PBF.
Zamykam, przenoszę do archiwum.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.