Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Mein Kampf z Yoszakiem on Sro Mar 16, 2016 11:37 pm

Sołtys

Zasłużony
Zasłużony
Skoro ni stąd, ni zowąd zamknęliście mi wątek, który założyłem na walkę z Yohem to muszę napisać to tutaj:
Yoszaq, no zapomniałem na śmierć na życie o tym XXD
2 warny XXD
Wiedziałeś, że zapomnę o konkursie, o walce i że dostanę te warny i będziesz mógł się zemścić. Wiedziałeś. Dlatego mnie podpuściłeś.
Następnym razem Cię pokonam!
Zobaczysz!
Niech no tylko mi się zechce!

[j]To proste - temat został zamknięty, bo zbyt długo wstrzymywałeś się z oddaniem pracy ;)
Tak, musiałem[/j]

2 Re: Mein Kampf z Yoszakiem on Pon Mar 21, 2016 7:27 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Jatapon zamknął temat wypowiedzią w edycji Twojego posta - zawsze wiedziałem, że dobry z niego moderator! Widzę, że nie wstrzymywałeś się też przed założeniem tego tematu i wylaniem swoich smutków. (lub czegoś innego...)

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3 Re: Mein Kampf z Yoszakiem on Wto Mar 22, 2016 8:20 pm

Zbir

Battle Moderator
Battle Moderator
Coś ominąłem?

4 Re: Mein Kampf z Yoszakiem on Wto Mar 22, 2016 11:33 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Nie, nic, a nic. Sołtys jak zwykle wstrzymywał się przed założeniem tematu na jakiś konkretny temat.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]