Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dragon Ball Super #46 on Nie Cze 05, 2016 3:17 pm

Yoh

avatar
Site Admin
Site Admin
Zapraszamy do obejrzenia czterdziestego szóstego odcinka Dragon Ball Super!

Odcinek #46
„Goku kontra kopia Vegety! Który zwycięży?!”

Jak wrażenia? Zachęcamy do komentarzy!

Dodatkowo, garstka niusów!

Na japońskiej stronie internetowej anime Dragon Ball Super zamieszczono grafikę promocyjną zapowiadającą wyczekiwaną od jakiegoś czasu sagę Trunksa z przyszłości wraz z opisem 47 odcinka serii, czyli rozpoczynającego nową historię.


"SOS z przyszłości! Pojawia się nowy, mroczny wróg!!"
Po uporaniu się z cyborgami świat przyszłości nęka nowe zagrożenie! Tajemnicza postać pojawia się i w swoim szaleństwie stawia ludzkość na skraju wyginięcia. Trunks z przyszłości próbuje stawić mu czoła, ale nawet moc Super Saiyanina nie może równać się z siłą tajemniczego przybysza, który nazywa się Black. Bulma postanawia poprosić o pomoc Goku i Vegetę z przeszłości. Po tym, jak przez pół roku gromadziła paliwo do wehikułu czasu potrzebne do odbycia podróży w jedną stronę, groźny Black staje im na drodze!
Opublikowano również komentarz Osamu Nozakiego, producenta Fuji TV:
Saga Trunksa z przyszłości, która niebawem wystartuje, będzie czymś innym niż to, co było dotychczas w Dragon Ball Super – ostra walka wykraczająca poza czas i przestrzeń, w obliczu której wszechświat jest zagrożony! Po Majin Buu i Freezie kolejnym przeciwnikiem Goku i spółki będzie... Goku?

Grafika promocyjna jest dosyć zagadkowa, ale uchylę rąbka tajemnicy i zdradzę, że osoba, która stoi obok Trunksa, to Mai. W ciągu tej nieprzerwanej serii rozpaczliwych chwil i ciężkich walk toczonych przez Goku i Vegetę spodziewajcie się zobaczyć Mai odgrywającą zaskakująco ważną rolę przy boku Trunksa z przyszłości!
Omawiany odcinek zostanie wyemitowany w japońskiej telewizji już za tydzień, 12 czerwca 2016."To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.