Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Dragon Ball Super #53 on Sro Sie 03, 2016 7:14 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Zapraszamy do obejrzenia pięćdziesiątego trzeciego odcinka Dragon Ball Super!

Odcinek #53
„Odkryć prawdziwą tożsamość Blacka! Wyruszamy do Królestwa Bogów z 10 wszechświata!”

Jak wrażenia? Zachęcamy do komentarzy!

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

2 Re: Dragon Ball Super #53 on Czw Sie 04, 2016 2:09 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Eh... przecież to jest tak proste. Black to ten Kaioshin tylko, że w przyszłości. Tak myślę, to by było najbardziej logiczne chyba. Widać tą jego niechęć do ludzi, którą przejawia też Black. Z biegiem czasu frustracja wzrosła i tyle. Po 'porażce' z Goku stwierdził, że jego moc jest duża, że jego ciało to żywa broń i je sobie zawłaszczył/sfuzjował się z nim. Dlatego ich KI nie były identyczne jak to Kakarotto zaznaczył. A że Goku był martwy to nie jest to pure fusion i dlatego nie ma zmian w wyglądzie i KI. Ewentualnie kontroluje ciało tym jednym kolczykiem. No nie wiem. Moge to rozrysować w paincie XD
- Przy czym zakładam, ze Future Trunks również pochodzi z universum 7 tylko z przyszłosci i nie jest to rozdzielone na inne universa.
- I 'przyszłość' w universum 10 nie musi być aż tak odległa.

I tak - wiem, w DB działa kilka linii czasowych. I być może teraźniejszy Zamasu nie zrobi tego co jego odpowiednik w przyszłości. I w sumie może to coś innego niż porażka z Goku spowodowała, że aż tak bardzo znienawidził ludzi. Tylko skąd miałby w takim wypadku Goku znać. No nic, niebawem się dowiemy.

Poza tym, myślałem, ze Kaioshiny są wyzej niż Kaio. Kaio mieli przydzielone galaktyki i wgl. A tu jeden pieprzony Kaioshin przyczepia sie do ludzi, jakby to była jedyna rasa tak postępująca i jakby tylko nimi miał się przejmować. To samo ten stary - że Kaioshiny są po to by opiekowac się ludźmi. Halooo! A cała reszta universum?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]