Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 ARS na Defias Brotherhood! on Pon Sie 29, 2016 5:20 am

Jata

Moderator
Moderator
Cóż, forum może nie tętni życiem, ale kontakt ze sobą wciąż mamy. Na ten przykład dwóch takich zgadało się na realmie Defias Brotherhood w World of Warcraft :> Cyknęliśmy sobie nawet pamiątkowe selfie moim pro-elo-uber toyem xD
Ta-daa:
(nie mam pojęcia dlaczego nie usunęło interfejsu dla lepszej widoczności, wcześniej działało cacy)
...i tak, naramiennik wlazł mi w twarz :P

Wrzucam to ot tak, żeby pokazać że wciąż żyjemy i mamy się dobrze. No i jeśli znajduje się tu ktoś, kto miałby ochotę posiekać demony ze starymi ziomkami to jak najbardziej zapraszamy :D

For the Horde!
(Maxiu nie chciał grać hordą ;/)
For Azeroth!

2 Re: ARS na Defias Brotherhood! on Pon Sie 29, 2016 7:31 am

Yoh

Site Admin
Site Admin
Raczej sobie odpuszczę xd
Ale poczekam na prywatne, gotowe serwery DBO to może tam się coś ruszy xd

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

3 Re: ARS na Defias Brotherhood! on Pon Sie 29, 2016 9:03 am

Rayem

KOX
KOX
WoW też sobie raczej odpuszczę :P
A co do DBO, to trochę sobie poczekamy na prywatne serwery, Yoszu. Ale z tego co wiem, "DBO Global" udostępniło tzw. pre-open betę. Spory kontent jest jeszcze niedostępny, pojawia się wiele bugów, ale ponoć grywalne. I nie, nie wiem, czy ewentualne postacie przetrwają do oficjalnej premiery, czy jednak konta czeka reset.

4 Re: ARS na Defias Brotherhood! on Pon Sie 29, 2016 2:40 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
A co do DBO, to trochę sobie poczekamy na prywatne serwery, Yoszu. Ale z tego co wiem, "DBO Global" udostępniło tzw. pre-open betę. Spory kontent jest jeszcze niedostępny, pojawia się wiele bugów, ale ponoć grywalne. I nie, nie wiem, czy ewentualne postacie przetrwają do oficjalnej premiery, czy jednak konta czeka reset.
Wiem, wiem. Gram co jakiś czas na pre-open becie, którą udostępnili. Szczerze powiedziawszy, naprawiają bugi dość szybko i podczas gry - przynajmniej na początku - nie zauważasz już tak dużych błędów, jak we wcześniejszych testach. Ostatnio wprowadzili również większy update, w którym - uwaga - dodali TLQ, Master Class Quest czy Adult Quest, więc dużo już ogarnęli. Rzecz jasna, zanim wyjdzie oficjalnie to jeszcze poczekamy ale jak na razie, zapowiada się nieźle.

Jak chodzi o reset to gdzieś czytałem, że podczas trwania pre-open beta i open beta nie będą usuwane postacie, które do tej pory powstały. Natomiast oczywistym jest, że te postacie nie zostaną dopuszczone do oficjalnego startu prywatnego serwera i raczej każdy się z tym liczy :d

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

5 Re: ARS na Defias Brotherhood! on Pon Sie 29, 2016 4:29 pm

Jata

Moderator
Moderator
W DBO nigdy nie grałem, ale jeśli przypomina Xenoverse to też raczej nie spróbuję :P
Zresztą co za dużo MMO to nie zdrowo, a moje serce od dawna już należy do WoWa :P

6 Re: ARS na Defias Brotherhood! on Pon Sie 29, 2016 8:32 pm

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Jak już wrzucasz zdjęcia z Nivaritem... to nie bede gorszy. Bo my też wciąż żyjemy i sie zgadujemy :P
Spoiler:

[j]Maxiu taki rozchwytywany :P[/j]

7 Re: ARS na Defias Brotherhood! on Nie Wrz 11, 2016 3:41 pm

Mimie

Second Child
Second Child
Damn... pograłbym na globalu, ale za studia nie płacą :|
Tak czy siak powodzenia tam :d

8 Re: ARS na Defias Brotherhood! on Nie Wrz 11, 2016 11:24 pm

Jata

Moderator
Moderator
Przypomniałeś mi tym samym Mimie, że miałem wrzucić kolejne screeny :P
Jeden ze specjalną dedykacją dla Rayema. W sumie nie wiem dlaczego, to chyba jakiś easter egg. Ale Max twierdził, że będziesz wiedział ocb xd
Spoiler:

A drugi to trochę lepsza wersja sweetfoci z początku tematu xd
Spoiler:

Może później wrzucimy jeszcze coś z naszymi Fullmetal Tauren Moto Delta Commando Force... czy jakoś tak. Żeby nie było, że tylko w ally siedzimy :P
Hm, wrzucajcie swoje jak macie. Może zrobimy sobie taki gejmingowy wątek, żeby co nieco odkurzyć forum?

9 Re: ARS na Defias Brotherhood! on Sro Gru 28, 2016 3:36 am

Mr.Bercikovsky

KOX
KOX
Spoiler:

Dziś, przypadkiem podczas rozgrywki w CS'a z Maxiem trafiliśmy na Hanako. Była w przeciwnej drużynie i była zajęta tym co potrafi najlepiej - umieraniem.

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]