Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Hej Załoga! on Sob Gru 24, 2016 1:50 pm

Jataman

Moderator
Moderator
Różne poglądy i różne nastroje, ale niezależnie od tego wszystkiego, życzę Wam udanych Świąt. Nawet jeśli nie świętujecie Bożego Narodzenia to niech te kilka dni będzie oddechem od codzienności i da Wam siłę na cały przyszły rok :)
Nie wstawiam fikuśnych grafik z choinkami i stajenkami, mam nadzieję że te kilka słów wystarczy :D
Wszystkiego dobrego w imieniu swoim oraz GTW!

Ciekawe kiedy tylko na to wpadną,
że prawda autorytetem jest, a nie autorytet prawdą?

2 Re: Hej Załoga! on Sob Gru 24, 2016 2:17 pm

Rayem

Spiral King
Spiral King
Wesołych świąt! Pachnącego karpia i smacznej choinki :D

3 Re: Hej Załoga! on Sob Gru 24, 2016 5:22 pm

Yoh

Site Admin
Site Admin
Wesołych, spokojnych i udanych Świąt.

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

4 Re: Hej Załoga! on Sob Gru 24, 2016 6:27 pm

Max

Time Traveler
Time Traveler
Wesołych świąt patałaszki. Życzę wam drogich prezentów, ładnych dziewczyn (lub chłopców, jak kto woli), długiego grania na pbf (jeżeli gracie of course), Viega na forum i jego sucharów, szczęścia, pomyślności, przyjemności oraz stanu nieważkości. Ah no i oczywiście dobrego picia na sylwka. Chciałbym byście następny rok spędzili w spokoju i radości, oraz żebyście znaleźli swoją drugą połówkę (jeżeli jeszcze jej nie macie, ja np. nie mam, więc bardzo sobie tego życzę bo mnie to czasami w chuj boli). Ogólnie to powodzenia.
Kocham, Maxiu. ;*

5 Re: Hej Załoga! on Sob Gru 24, 2016 6:29 pm

Mr.Bercikovsky

Shifter
Shifter
Max napisał:Chciałbym byście następny rok spędzili w spokoju i radości, oraz żebyście znaleźli swoją drugą połówkę (jeżeli jeszcze jej nie macie, ja np. nie mam, więc bardzo sobie tego życzę bo mnie to czasami w chuj boli).
Ojej, ojej.
Ojej, ojej... Ojej, ojej... Ojej, ojej... Ojej, ojej... Ojej, ojej...

Wszystkiego dobrego robaczki <3

6 Re: Hej Załoga! on Nie Sty 01, 2017 8:25 pm

SmokuXD

Vampire
Vampire
Spóźnione, ale dalej kochane, wszystkiego dobrego z okazji świąt Bożego narodzenia! IMpreza sylwestrowa udana?

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]