Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Hej Załoga! Empty Hej Załoga! Sob Gru 24, 2016 1:50 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Różne poglądy i różne nastroje, ale niezależnie od tego wszystkiego, życzę Wam udanych Świąt. Nawet jeśli nie świętujecie Bożego Narodzenia to niech te kilka dni będzie oddechem od codzienności i da Wam siłę na cały przyszły rok :)
Nie wstawiam fikuśnych grafik z choinkami i stajenkami, mam nadzieję że te kilka słów wystarczy :D
Wszystkiego dobrego w imieniu swoim oraz GTW!

2Hej Załoga! Empty Re: Hej Załoga! Sob Gru 24, 2016 2:17 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Wesołych świąt! Pachnącego karpia i smacznej choinki :D

3Hej Załoga! Empty Re: Hej Załoga! Sob Gru 24, 2016 5:22 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wesołych, spokojnych i udanych Świąt.

4Hej Załoga! Empty Re: Hej Załoga! Sob Gru 24, 2016 6:27 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
Wesołych świąt patałaszki. Życzę wam drogich prezentów, ładnych dziewczyn (lub chłopców, jak kto woli), długiego grania na pbf (jeżeli gracie of course), Viega na forum i jego sucharów, szczęścia, pomyślności, przyjemności oraz stanu nieważkości. Ah no i oczywiście dobrego picia na sylwka. Chciałbym byście następny rok spędzili w spokoju i radości, oraz żebyście znaleźli swoją drugą połówkę (jeżeli jeszcze jej nie macie, ja np. nie mam, więc bardzo sobie tego życzę bo mnie to czasami w chuj boli). Ogólnie to powodzenia.
Kocham, Maxiu. ;*

5Hej Załoga! Empty Re: Hej Załoga! Sob Gru 24, 2016 6:29 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Max napisał:Chciałbym byście następny rok spędzili w spokoju i radości, oraz żebyście znaleźli swoją drugą połówkę (jeżeli jeszcze jej nie macie, ja np. nie mam, więc bardzo sobie tego życzę bo mnie to czasami w chuj boli).
Ojej, ojej.
Ojej, ojej... Ojej, ojej... Ojej, ojej... Ojej, ojej... Ojej, ojej...

Wszystkiego dobrego robaczki <3

6Hej Załoga! Empty Re: Hej Załoga! Nie Sty 01, 2017 8:25 pm

SmokuXD

SmokuXD
Observer
Observer
Spóźnione, ale dalej kochane, wszystkiego dobrego z okazji świąt Bożego narodzenia! IMpreza sylwestrowa udana?

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Hej Załoga! vol. 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.