Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W] by Duundersztyc Empty [O-S-W] by Duundersztyc Nie Wrz 10, 2017 10:47 am

Duundersztyc

Duundersztyc
Earthling
Earthling
[O-S-W] by Duundersztyc Edb15c0d5ffc37b2de65615718a63ba1-dbmyoo8

Moja pierwsza praca w pixel-art. Staralem sie odrazu zrobic swoj wlasny base aby nie edytowac cudzych prac :D

2[O-S-W] by Duundersztyc Empty Re: [O-S-W] by Duundersztyc Nie Wrz 10, 2017 10:41 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Moja pierwsza praca w pixel-art.
Okeeeej, jasneee.
Poza oczywistym recolorem base masz za dobre "poczucie" innych elementów. Kid Buu nie wygląda źle, ale za cholerę nie uwierzę, że to Twoja pierwsza praca tego typu. Baza to jedno. Umieć coś z niej stworzyć to drugie.

3[O-S-W] by Duundersztyc Empty Re: [O-S-W] by Duundersztyc Pon Wrz 11, 2017 8:17 pm

Duundersztyc

Duundersztyc
Earthling
Earthling
Nie no serio pierwsza po prostu duzo czasu przy tym spedzilem, dlatego na kolejne prace zejdzie troche czasu bo chce sobie do tego base caly sprite sheet zrobic, poza tym Buu byl na innej pracy wzorowany od ktorej mam podobnie pasek i prawy rekaw narysowany u buu ;D

p.s. dzieki za komentarz tym bardziej ze woje prace sa naprawde super i zachecaja do dalszej pracy ;D

4[O-S-W] by Duundersztyc Empty Re: [O-S-W] by Duundersztyc Pon Wrz 11, 2017 11:56 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki. Od jakiegoś czasu nic już nie rysowałem, więc może się w końcu przemogę i coś wyskrobię.
Jeżeli to faktycznie Twoje początki, to nie bierz się za całego base sheeta. Znaczy... Możesz to robić, ale lepiej tworzyć pojedyncze grafiki. Nabierzesz troszkę wprawy i wtedy łatwiej zabrać się za większy projekt. Taka... mała rada ;)

5[O-S-W] by Duundersztyc Empty Re: [O-S-W] by Duundersztyc Wto Wrz 12, 2017 12:13 am

Duundersztyc

Duundersztyc
Earthling
Earthling
Dlatego wlasnie myslalem ze robienie calego base sheet bedzie dobrym pomyslem zeby opanowac rysowanie w roznych pozycjach. Wydaje mi sie ze lepiej opanowalbym rysowanie w pikselach ;D

Jednak te pojedyncze tworzenie grafik, edytowanie itd. sprawia wiecej frajdy wiec bede staral sie to mieszac razem z robieniem base sheeta ;D

Kiedys wspolpracowalem przy robieniu moda na Little Fighter 2 - Shinobi22 jednak tylko jako grafik ale dalej po tylu latach mam mega zafascynowanie do naszego prajektu (niestety upadl) ze chce zrobic cos swojego na silniku Unity w stylu wlasnie LF2. Z tego wlasnie powodu ucze sie teraz spritow i programowania a kto wie moze za pare lat cos mi wyjdzie ;D

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.