Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Aragami^

avatar
Saiyan
Saiyan
Opis Świata^^


Świat Forgotten Bleeding jest bardzo duży.Niema żadnych większych wojen jednak zawsze spotkanie jakiejś rasy kończy się albo śmiercią albo gościnnością.Magia jest bardzo silnie działająca np każdy dzień w niewolnictwie wydaje się być najlepszym dniem za pomocą iluzji.W świecie jest dużo wojska każda rasa liczy conajmniej 5 tysięcy wojowników.
Rasy:

Elfy - Są to stworzenia które przypominają ludzi różnią ich tylko uszy i ciemniejszy kolor skóry.Są 2 rodzaje elfów.Mroczne elfy które charakteryzują się fioletowym kolorem skóry i Leśne elfy o niebiesko błekitnej skórze.Elfy są jedną z najsilniejszych ras z powodu dobrej znajomości magii.Stworzenia te założyły organizację ,która obecnie jest najsilniejszą ze wszystkich jej nazwa brzmi "Chaotic".Elfy żyją w południowej części Shanion w lasach Albionu.Nienawidzą one ludzi na sam widok człowieka większość elfów atakuje bezpodstawnie.Jest to bardzo mądra rasa która pierwsza nauczył obsługiwać się Magią co dało jej przewagę nad innymi Rasami.

Wiedźmini - Na świecie jest ich bardzo mało.Mają biały kolor skóry i najlepiej posługują się bronią białą.Wiedźmini są dobrze rozwiniętymi alchemikami i wspaniałymi Amulletarami.Ich wspaniałe eliksiry pozwalają uleczyć nawet zmarłego.Przez niektórych nazywani są sektą.Zostali oni stworzeni genetycznie.Jednak po paruset lat są już "stworzeniami" którymi można nazwać rasą. Żyją w Zamku Pevett i w jego okolicach.Są neutralną rasą i mogą być najemnikami.

Ludzie - Najliczniejsza rasa.Dobrze posługuje się wszystkimi rodzajami walki są bardzo inteligentni i zastanawiają się dlaczego elfy atakują tylko ich.Żyją praktycznie na całym świecie.

Minotaury - Wredne stworzenia które mają sojusz z Orcami nienawidzą elfów za wytępienie ich w dawnych czasach.Są głupie ale mają dobre instynkty waleczne.Ich główną wadą jest to ,że nie umieją posługiwać się magią .Żyją w górach wulkanicznych lub w podziemiach na całym świecie.Ich plan to Zniszczyć wszystkie rasy z pomocą orków i panować nad światem

Orc -Stworzenia które myślą ale nie za dobrze im to wychodzi są liczni ponieważ przeciętna kobieta rodzi dziesięć dzieci.Orci dzieli się na:

Abradanty(Szlachcice)
/\
Guhenrowie (Magicy)
/\
Fragaci(Wojownicy)

Są to wspaniali wojownicy walczący do ostatniego tchu.Żyją w Rythuandii.

Krasnoludy -Nerwowi mistrzowie Topora.Żyją w górach Ovenlight.

Krzatowie - Są to małe stworzenia które chowają się w górach ponieważ są słabe w razie ataku wszyscy skrzatowie biorą kusze lub łuki.i atakują z nieziemską prędkością.Wyglądają jak krasnoludy ale nie mają brody.

Hobbici -Silniejsza rasa Krzatów są dobrze wyszkoleni i trenuje się ich od dziecka.Niszczą orki i minotaury ponieważ jest to szlachecka rasa.Nie znają magii.Żyją w Uthorion.Wyglądają jak ludzkie dzieci ale są bardzo potężni.

Gollemy -Golemy są potężnymi i dużymi potworami o bardzo dobrej znajomości Magii Lodowej.Żyją w mroźnej krainie Mazvardu.Są w 80% zbudowane z Magii więc są na nią odporne.

Trellowie - Podobne do orków brązowe stworzenia które są niepokonane ani w magii ani w walce wręcz jedna z najpotężniejszychych ras.Żyją na bagnach Veurthionu.Każde spotkanie z ich wyczulonym węchem kończy się śmiercią.

Tiste Andi - Bardzo podobne stworzenia do elfów jednak zamiast dużych uszów oni mają raczej skrzydła.Występują w skąpym ubraniu lub bez charakteryzują się niebiesko żółtą skórą sa mistrzami magii jednak w broni białej są słabi.Żyją w lasie Rivendell.Są przyjaźni chyba ,że się ich zdenerwuje.

Edur - Edur czasami nazywani są pól elfami pół człowiekiem.Z powodu tego że wyglądają prawie jak człowiek dzieli ich tylko pomarańczowy kolor skóry.Co ciekawe rasa ta żyje na całym świecie.Ich specjalną zdolnością jest to ,że potrafią zamienić się w każde zwierze nie tylko zamienić stać się nim walczyć jak on.

Losan - Rasa nieprzyjazna są to zielono skórę potwory żyjące we wszystkich rodzajach gór.Jeden jest niegroźny ,ale jak spotkamy więcej niż 2 wspaniale atakują pomagając sobie nawzajem.Ich magicy opracowali nowy rodzaj magii.

Nieumarli - Najpodlejsza rasa ze wszystkich dzielą się na:

-Szkielet
Z każdego nieboszczyka powstaje szkielet są dziecinnie słabe i nawet zwykły wieśniak pokona je widłami.Jednak jeśli szkieleta najpierw zobaczy Nekromanta.Wtedy powstaje.
-Potępiony Szkielet
Ma swój rozum i zostaje szkolony na nekromantę z początku jest słaby ale dość silny by pokonać jednego rycerza.Następnie staje się:
-Ghoul
Jest naprawdę bardzo potężny po przemianie staje się:
-Nekromanta
Jest to potężny mag lub wojownik któremu mało osób może się przeciwstawić.
Bractwa

"Chaotic" - Organizacja założona przez elfów.Ma na celu bronienia cywilizacji elfów przed napastnikami.

"Revolution Embard" -Ludzie ,Tiste Andi założyli tą organizacje z powodu powiększenia się rasy nieumarłych.Niszczą szkielety i Potępione szkielety.Wyższa ranga walczy z Nekromantami i Ghoulami.

Reszta Nieznane.

*Amulletor - Twórca różnych amuletów.I PART

*

*

*

*

*

*
Nagle zapadł drżący głos nie cieszyłem się z życia"

Ostatni fragment z życia Emeriona.
II PART

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

@Credit
Kalaś
Bleachz
Gargo
iks (wielkie) zero
Spid
III PART

III part!
Uwierzycie ,że to co oglądaliście było tylko mitem?
*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Credit for:
Pare typków z Wopa.
Shiz.

IV PART

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

Yoh

avatar
Site Admin
Site Admin
Naprawdę dobry fake O.o
Że też chciało Ci się robić tyle klatek. W dodatku, używając do tego naprawdę ciekawych efektów.
Heh.. Szczerze mówiąc, nie znam się na tyle na fake'ach żeby wymienić Ci jakieś błędy. Podoba mi się "fabuła", jaką stworzyłeś w tym świecie.
Ładnie zrobione efekty etc.

No naprawdę, nieźle.

8/10Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Pikachu

avatar
Sennin
Sennin
Rety, bardzo wciągające i długie!
Super obmyśliłeś wszystko i zrobiłeś piękne fake.
Bardzo ładne mapy, wszystko dobrze poustawiane i użyłeś bardzo fajny efektów.
Dużo mhroooku.To mi się podoba.
Jedyny minus - mało akcji.Przydałaby się jakaś meega krwawa walka :D
Podobają mi sięteż pomysły na imiona/nazwy :].
Bardzo dobra robota, 8/10 :D


Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

Tuffle

avatar
First Child
First Child
BArdzo wciągający ten fake naprawdę śwetna praca szkoda że niekontynujesz jej była by hitem 10/10 Bardzo ładnie

Riseq

avatar
Wizard
Wizard
Bardzo ciekawy i wciągający fake.Najbardziej podoba mi się fabuła.Ładne efekty,opis,imiona,mapy.Przydałoby się właśnie więcej akcji.
Szkoda że nie będziesz kontynuowac.
9,/10

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2014 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.