Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Fake Stuff]Shine thread Empty [Fake Stuff]Shine thread Sob Sty 23, 2010 7:32 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
No a więc wiecie podróżnik włóczykij Szajn podróżuje razem z Sezu przez różne krainy, od fejków aż do lsw, jednak pierwszy włóczykij znalazł dziwną krainę!

[Fake Stuff]Shine thread Android
Androidy, ogólnie to takie riwampy som.

[Fake Stuff]Shine thread ButySuperc17ispodnie
Itemki miały być dla DBKO ale znając zapłon Crasha to za kilkanaście miesięcy może napisze.

[Fake Stuff]Shine thread Gokussj4
Goku esesjot cztery.


[Fake Stuff]Shine thread Deathnotejf1
Det nołt tibijski

[Fake Stuff]Shine thread UubKox
Uub Kox

[Fake Stuff]Shine thread Tvio1
Telewizor do NFO, jak jeszcze projekt istniał

[Fake Stuff]Shine thread Transparentyxi4
Do NFO

[Fake Stuff]Shine thread Lodwka1
Lodówka do NFO

[Fake Stuff]Shine thread Asdas
Lokacja do Mirrors Edge, all pocieniowanego stuffu nie moje, reszta od zera : D.


Nie używać...

2[Fake Stuff]Shine thread Empty Re: [Fake Stuff]Shine thread Pią Sty 29, 2010 12:17 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Androidy, nieżle wyszły nie dużo zmieniłes od oryginału.

Itemki,
te butki to jakiś recolor o ile pamiętam i mały revamp.

Spodnie takie sobie, cieniowanie troszkę dziwne.
Goku, fajne ma cienie na włoskach ale mogłeś też zmienić te jego sux spodenki. Ogólnie cieniowanie bardzo dobre. Poza też fajna XD.

W Uubie nie dużo zmieniłeś, fryz ma trochę dziwne piksele

Ten Det Not item, bardzo ładny. Dobre ma proporcje i dobrze jest wycieniowany.
Telewizorek mi się bardzo podoba, ma bardzo dobre cienie i pro proporcje. Dobrze by wyglądał w tibijskim otoczeniu. To coś na okna, wyglądają średniawo ten symbol trochę za słabo widać. Ale cieniowanie dobre, nie jest pro ale gorsze tym bardziej nie...
Lodóweczki, trochę mi się niue podobają, tutaj te cieniowanie wygląda dziwnie. I kolor zły. Wiem że na białej by się ciężej robiło ale końcowy efekt by wyglądał powalająco.

Lokacja, hmmm... Najbardziej Ci wyszły drzwi i ten płot kolczasty. Wyglądają najbardziej tibijsko. Te wiatraki trochę dziwne, słabe proporcje, ale ogólnie dobry pomysł.

3[Fake Stuff]Shine thread Empty Re: [Fake Stuff]Shine thread Pią Sty 29, 2010 2:23 pm

Shine

Shine
Jounin
Jounin
Androidy - i tu sie mylisz, zmieniłem całkowicie 'base' ;p.
Butki - Nie żaden recolor i revamp ;].
Uub - co masz na myśli, że mało zmieniłem jak wrzuciłem na nowe 'base'?

4[Fake Stuff]Shine thread Empty Re: [Fake Stuff]Shine thread Sob Mar 13, 2010 5:10 pm

Bankrut

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Shine jakie tylko ty?

A kto ci pomagal z goku S4 I ANDRO?
Btw 21265870 napisz zmienil mi sie numer
supernovahere;s

5[Fake Stuff]Shine thread Empty Re: [Fake Stuff]Shine thread Wto Sty 05, 2016 2:39 am

Shine

Shine
Jounin
Jounin
za namową gościa wyżej(który de facto dostał setki banów na naszych forach xD) zaczynam powoli wracać do LoGa, uruchamiać kontakty i trzepać piniendze.
[Fake Stuff]Shine thread XMPq12r
Credity lecą dla Royalza jak i Sapha + twórców LoGa ofc. Na początku idzie zobaczyć, że to po prostu stara dawna sklejka, ale mając do wykonania 100 transów nie chce mi się bawić w stuprocentowe wykonanie moich prac, więc nie gniewaj się Royalz za wzięcie twojego outline. Dlatego tych dwóch GOku w czerwonej ramce dałem dla porównania.

głównie chodzi mi tutaj o opinie co do kroków, bo nie iwem czy wyglądają znośnie. 


w miedzy czasie bawie sie tez przy pomocy jakiegos tam rpg otsa 
[Fake Stuff]Shine thread NPzDLi4
ogniste serce przebite bolcem i powieszone na sznurku

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.