Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[Spr Tibia] By Bumber. Empty [Spr Tibia] By Bumber. Sob Sty 23, 2010 9:32 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Oto moja pierwsza raca do tibii:

[Spr Tibia] By Bumber. Fi3xp5uqz3pwhkofar19

Doskonała nie jest ale to moja pierwsza.

Liczę na wiele komentarzy. Będę często dodawał również Quifty. (czy jak to się pisze).

2[Spr Tibia] By Bumber. Empty Re: [Spr Tibia] By Bumber. Sob Sty 23, 2010 9:35 pm

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
Spodnie Przypominają Mi Maijn Buu Legs xD

Ale Cienie są fajne i pasek xD

7/10

3[Spr Tibia] By Bumber. Empty Re: [Spr Tibia] By Bumber. Sob Sty 23, 2010 9:59 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Trochę je zmieniłem i wydłużyłem:

[Spr Tibia] By Bumber. Svqdb4vh836b3dywlbn

4[Spr Tibia] By Bumber. Empty Re: [Spr Tibia] By Bumber. Sob Sty 23, 2010 11:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Hmm.. Po pierwsze, prace które tworzysz dla SPR Tibii, powinny mieć rozmiary nie większe niż 32x32. W przypadkach dużych przedmiotów, czy potworów nie więcej niż 64x64. U Ciebie nie widzę zachowanego tego rozmiaru. Popraw to i dopasuj te spodnie.

Zobacz jak zrobiłem bluzę Yoh'a, jako przedmiot Tibijski, a zobacz jak Ty zrobiłeś spodnie.

[Spr Tibia] By Bumber. Sx9dc8iy4y84pbo4ims

Zauważ też, że powinieneś umieszczać te przedmioty na różowym tle. Chyba, że nie masz zamiaru ich wykorzystywać.
Ja daję Ci tylko dobre rady, jak chciałbyś zacząć robić więcej takich grafik.

Ogółem. Słabe cieniowanie, dziwny wygląd..

4/10



Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

5[Spr Tibia] By Bumber. Empty Re: [Spr Tibia] By Bumber. Czw Sty 28, 2010 9:02 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Tak jak pisał wyżej Yoh, wymairy 32x32 + kolor przezroczystości w tibii - różowy.
Ale pracka całkiem niezła :D!
To że się zwężają to ciekawy pomysł , ale brzydko wygląda. Pasek jest już troche za mały, ale spodnie całkiem niezłe.Kształt , w porządku i bardzo fajnie pocieniwane.Z daleka super wyglądają, zresztą z bliska też.Tylko tak dalej, napewno wyjdą ci bardzo ładne przedmioty, chociażna outfity bym sięnie porywał.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2kp.
/f

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.