Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 2 z 2]

26[O-S-W] By Sage - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Sage Pią Lip 08, 2011 7:34 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Trochę dziwne że zdecydowałeś się nie dawać czarnych konturów na gitarce, nie wygląda to źle, ale z daleka trochę się to rzuca w oczy. Kapelusz ma dobrą perspektywę adekwatną do pozy oparka. Imho, cienie na nim wyglądają w porządku. Włosy, mogły wyjść lepiej, nie wiem może jakbyś czarne kontury pousuwał czy coś. Spodenki; normalne nie ma szału, podobnie jak z butami. Jeszcze plus za koszule, wygląda na taką luźną a nie przyklejoną do oparka nadaje to nuty realizmu.

KP: 1
/Yoh

27[O-S-W] By Sage - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Sage Czw Lip 28, 2011 9:11 pm

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Project:Babydoll
[O-S-W] By Sage - Page 2 86961938587720524153
Prawie custome, tylko za cycki Credit dla Zbira(bardziej podpatrzenie techniki)bo sam ich zrobić za nic nie umiałem.

28[O-S-W] By Sage - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Sage Sob Lip 30, 2011 12:39 pm

Raigen

Raigen
Pillar Man
Pillar Man
[O-S-W] By Sage - Page 2 Sageopar

Sama w sobie praca jest nieźle wykonana. Rzadko kiedy teraz w ogóle widzi się OPAR'y kobiece, więc już za to masz dla mnie plus za zrobienie.
Rude włosy, całkiem fajne, gdyby nie fakt, że są takie krótkie. Gdyby powiewały na wietrze lub coś w tym stylu dało by to lepszy efekt całej pracy, no, ale oceńmy co mamy tutaj. Rudy kolor, fajnie dobrany, nie widzę, byś miał kłopoty z cieniowaniem ich. Całkiem mi się podobają. Co do twarzy mam już większe ALE. Otóż - nie pocieniowałeś jej w odpowiedni sposób. Trochę za mało cienia po naszej prawej stronie. Do rąk oraz nóg nie mam zarzutu. Przejdźmy do stroju - bluzka oraz kołnierz są dobrze pocieniowane, ale jest to pierwsze jest trochę.. obcisła, dziwnie to wygląda. Wykonanie dolnej części garderoby jest już nieco gorsze. Za mało najjaśniejszego tonu. O butach nie wspomnę. Co to w ogóle jest?! Niedojrz, że ma zły kształt to jeszcze całe czarne...
Ocena końcowa: 6/10

KP: 2
/Yoh

29[O-S-W] By Sage - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Sage Sob Lip 30, 2011 8:29 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Mój komentarz nie będzie specjalnie długi ,także mam nadzieję ,że tak bardzo Cię nie zanudzę.
Tak więc zacznijmy od credita. Jeżeli nie skopiowałeś części mojej pracy lub jej nie przerysowałeś ,czy jej nie zmieniałeś ,to credit jest jak najbardziej niepotrzebny ,tak więc za coś takiego ,dawanie credit'ów następnym razem sobie odpuść ;)
Druga sprawa to cieniowanie. Nie mam zamiaru się na jego temat rozpisywać ,więc napiszę to krótko i treściwie : Nie korzystać z jakichkolwiek filtrów programów graficznych przy OPAR'ach ,bo to nie przystoi !
Lewa rączka zdaje się być za króciutka ,a przy prawej dłoń słabo ykonana. Nóżki ,a arczej buciki kompletnie czarne i niestety nieco niekształtne. W poszczególnych częściach nóg ,powiiny być one odpowiednio grubsze lun chudsze.
To wszystko ,co mogłem napisać ... ,nie powiem co mi się podoba ,bo nie wiem jak to by wyglądało gdybyś to zrobił 'własnoręcznie'. Może następnym razem bardziej się rozpiszę >.>

KP: 2
/Yoh

30[O-S-W] By Sage - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Sage Pią Lis 08, 2013 7:36 pm

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
[O-S-W] By Sage - Page 2 Un43

31[O-S-W] By Sage - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Sage Sro Lis 13, 2013 5:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Nie widzę większych błędów w proporcjach. Miejscami wprowadziłbym lekkie zmiany w konturze postaci - te detale nie sprawiają jednak, że całość prezentuje się gorzej. Postaraj się dobierać również nieco mocniejsze odcienie najciemniejszego koloru, jakim cieniujesz poszczególne elementy. Gdyby strój tej postaci był również idealnie biały, wyglądałby nieco lepiej. Ogólnie rzecz biorąc, twórz więcej! Chętnie zobaczę inne prace wykonane w Twoim stylu - nie wiem jak innym, ale mi naprawdę przypadł do gustu!

/„Oceniam Kreatywnie”
/1 KP



Ostatnio zmieniony przez Yoh dnia Pią Lis 15, 2013 4:50 pm, w całości zmieniany 1 raz

32[O-S-W] By Sage - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Sage Sro Lis 13, 2013 7:27 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Generalnie postać wygląda całkie całkiem. Kształty dość dobre ,cieniowanie wymagałoby małych usprawnień ,ale również nie ma tragedii. Kolejne odcienie bieli i szarości mogłyby się nieco bardziej różnić między sobą. Mogłeś napisać kogo prezentuje ten oparek bo nie mam żadnych pomysłów ;/

33[O-S-W] By Sage - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Sage Sro Gru 21, 2016 9:19 pm

Sage

Sage
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Ło paczcie jaki debil, odświeża stary temat
[O-S-W] By Sage - Page 2 E29e07eeb455c

34[O-S-W] By Sage - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Sage Czw Gru 22, 2016 10:00 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Z telefonu to szczerze to uja widać, a właśnie wróciłem na swieta do domku rodzinnego i nie mam dostępu do painta, ale jedynie tak z zadaniem cieni czuję dziwnie. Na koszulkę słońce pada tak jakby od lewego przodu a znowu  na prawą od naszej strony nogę tak jakby od prawej strony. Pewnie zauważysz o co kaman ale nie widzę tu nic więc się będę czepiał mimo, że wiem ze takie to małe i się lepiej nie da xd
Pozdrawiam Yoh92. XD

35[O-S-W] By Sage - Page 2 Empty Re: [O-S-W] By Sage Nie Gru 25, 2016 12:47 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Kolorowy outline w przypadku LSW nigdy mi się nie podobał i raczej nie zmienię zdania. Pomijając to, Leia i Videl dokonały całkiem niezłej fuzji albo w świecie Genao przyszło na świat dziwne połączenie tych dwóch postaci. W każdym bądź razie do pozy nie mam się o co przywalić. Cieniowanie całkiem, całkiem ale jak dla mnie używasz zbyt dużej ilości odcieni - fajny efekt uzyskiwałbyś spokojnie przy trzytonowym cieniowaniu. Ogółem powiem Ci, że dużego zastoju to nie masz - skill jak był, tak pozostał. Teraz trzeba byłoby jedynie troszkę go doszlifować. Czekam na więcej.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 2]

Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.