Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Opening:https://www.youtube.com/watch?v=UqXBM5XN6Mo
Jestem chory więc 1 part już niedługo!
Part 1:https://www.youtube.com/watch?v=fzzhtCxzyn8

Credits for:
Filike,Maximus,Sezu,Smoku,Tuffle,Danielos,Krycha,Mimie,Ray,Rekinxxl,Woogy,Ykmo,Danielos.

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Part 1:https://www.youtube.com/watch?v=fzzhtCxzyn8

Credits for:
Filike,Maximus,Sezu,Smoku,Tuffle,Danielos,Krycha,Mimie,Ray,Rekinxxl,Woogy,Ykmo,Danielos.

Dubrix

avatar
Second Child
Second Child
A więc zaczynamy!


CO TO MA BYĆ!?!?!?!?!?1?!??!!??!!??!?!?!?!?!?!!?!?!?
to nawet płynne nie jest gif leci Przepraszam Pokaz Slajdów trwa 1 min .......

Ogólna Ocena 1/10 Popracuj :/

Myślałem że to będzie lepiej wyglądać

Diwan

Diwan
Zbanowany
Zbanowany
What the Fuck?! o.O

Fabuła zryta... nie wiadomo o co biega xD po prostu No Coment... zrób coś nowego : d opening dłuższy od filmu...xD 2/10

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Jakby co to 1 part taki wyjaśniający nie miałem weny!

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Więc zaczne, twój opening oceniać!
Widze, że nie masz pojęcie o openingach, lub jesteś leniwy, najpierw puszczasz jakiś przeskokowy gif z muzyką od bleacha, a potem jeszcze puszczasz opening od bleacha i ta sama muza, pewnie myślałeś, że zakoxisz, że ''O patrzcie jestem pro elo master, bo wrzuciłem opening od bleacha do gifa'', takim czyś zaskoczych ludzi wyjątkowo zielonych, którzy tylko rypią w strzelanki na kompach!
Czy twój gif ma coś wspólnego z bleachem? Nie wydaje mi się, może jesteś wielkim fanem tego anime, ale po grzyba wrzucasz do openingu inny opening?
W sumie mi się też podoba ten opening (mówie o openingu z bleacha nie twoim shitowym openingu) taka muzyka dynamiczna... no dobra ale wróćmy do twojej pracki!
Próbujesz nadrobić swoje pracki, jakimś dziwnym humoerem, ale nie sądze, żeby ci się to udawało, bo co może być śmiesznego w początku O MEN TO TEN NOWY OPENIG???
Powinieneś stanowczo popracować nad jakimiś efektami teleportu i ataków KI, bo patrząc na ten open i gif wojny grup to wszytko pojawia się i znika, teleport powinien mieć jakiś efekt, a nie, żeby postać pojawiła się od razu, to samo ataki KI to jest, rzecz niematerialna, a w twoim gifie sebek trzyma kule enrgi i to wygląda jakby trzymał kamień?
To było nieuważane za błąd dawno temu.
Jak się Ymko ten z czapeczką z daszkiem pojawił to zrobiłeś efekt myślę, że na początek od takich teleportów powinieneś zacząć?
Wyobraźni równierz u ciebie brak Woogy wali w jakieś sztylety i nie może sobie poradzić?

Powiedz mi, dlaczego ja z twoich gifów nigdy nic nie rozumiem?
WHAT THE FUCK jak już powiedział Diwan, znowu nadrabiasz pracki beznadziejnym humorem, to tylko śmieszy jakiś prymitywów, a nie normalnego człowieka!
Dajesz jakieś efekty które są marne, każda klatka przeskok, walki u ciebie to tragedia!
Muzy wrzucasz takie, który każdy używa ile ja jeszcze razy, będę tego słuchał!
Ja nie czytałem tych dialogów, bo sobie wzrok popsuje, czytając coś tak niewyraźnego!

Nie obrażaj się, ale myśle, że jesteś siwy, zielony i ciemny w robieniu gifów!

Daje ci za opening 2/10 i tak zawyrzone
A za 1 Part 3/10

Mr. Garlick

avatar
Zbanowany
Zbanowany
@up
Takesori, nie uważasz, że za ostro chłopaka pojechałeś??

@Topic

Ogół:
Za długie dajesz odstępy czasowe między klatkami, do muzyki czy image Bleacha się nie czepiam, bo osobiście tego nie oglądam i nie wiem do czego się przyczepić.
Opening:
Dlaczego 0:08 pojawia się znak zapytania (?). ??? Po co to ?? xD. nie rozumiem. 0:13 Co jest?? Woogy, bije bije i nagle zaczyna tańczyc i pojawia się jakiś łepek?? . 0:23 jest jakiś napis, ale jakoś nie idzie Go odczytac. 0:25 Wycięty opening?? Myślałem że będziesz oryginalny biorąc się za gifa i wykarzesz się kreatywnością. Można powiedziec, że co do przedstawienia filmu (opening) nie pokazałeś ze swojej storny niczego ciekawego.
Wyobraź sobie, że ktoś ogląda twoje przedstawienie filmu, ogląda ogląda i nagle wyskakuje mu bleach, ja to już bym pomyślał że twórca nei ma pojęcia co robi i nei miałbym nawet ochoty oglądac drugiej części jego pracy. To tak naprawde tyle, bo już do końca leci sam opening Bleacha. xD za niego dostaniesz 1/10 bo naprawde tu nie ma co oceniac, dałeś tylko kilka klatek z których nic się nie dowiedziałem. Opening z reguły przedstawia psotacie jakie możemy napotkac w filmie, ja tu zabaczyłem kilka postaci, ale nei wiem który zły który dobry, o co w gifie chodzi.
Part 1:
Napisów nie potrafie odczytac. xD A Gif ejst krótszy od Openinga. Nie mogąc odczytac napisów, chyba nei dowiem się o co chodzi, jaką gif ma fabułę. Jeżeli już oporowo nei wychodzi ci robienie dialogów, fabułę zapisuj może w opisie filmu. hehe Oczywiście Joke, pracuj. 2:10 Maximus rzuca pocisk nagle pojawiają się wyładowania i robi się jakaś kula xD Po kuli żadnego BooM!! nie widziałem O.o. 2:14 scena się nie zmienia, akcja się nei zmienia, nagle muzyka ulega zmianie. xD Może to nie jest jakiś tam błąd, ale przerwałeś kawałek przy samym śpiewaniu ^^. 2:21, Teleport i cała mapa się rozmazuje?? XD Lol. 2:23, wiem wiem, u mnie też bywają takie błędy ale nei do tego stopnia, dźwięki nei trzymają się kupy a 2:25 okropny przeskok XD, tego chyab nie trzba komentowac. 2:28 nagle akcja się przenosi, widzowie nei obejrzeli walkę, przenosimy się do 2 postaci które nic nei robią i w 2:35 pojawia się jakieś neibieskie "Coś", dywan namyśla się a tym czasem widzimy ichigo który wygląda jak niedorozwój genetyczny, no cóż 2:57. Pojawia się Woogy z Sezu, rozumiem że to chyab w tym portalu, bo tak to poddaję się i nie wiem co ty robisz, oczywiście Sezu zasłonięty "Czymś" normalka w twoich gifach. 2.08 pojawia się dźwięk i pokolorowałeś Sezu na czerwono, oh BRAWO!!. Reszty wole nei komentowac bo przeskoki i pojawia się jakiś bot z CS'a Na koneic czytamy w gazete w której tak naprawde nei ma co czytac. 3/10
Podsumowanie:
Albo naprawde nei potrafisz robic gifów, albo leń jesteś. Nie starasz się. Robisz na odwal. Nie usuwasz błędów. To tak naprawdę tyle ode mnie. Mam nadzieję że dałem cie trochę lektury, Ocena ode mnie 2/10. Co tu wyżej dac, Pracuj Pracuj.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.