Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Czy chcieli byście, abyśmy wykupili płatną domenę, typu ".net", ".com", ".org"? Czy bylibyście w stanie, wspomóc wtedy finansowo ARS?

#6 Sonda - Płatna domena! 123a1035%#6 Sonda - Płatna domena! 123c10 35% [ 9 ]
#6 Sonda - Płatna domena! 123a1015%#6 Sonda - Płatna domena! 123c10 15% [ 4 ]
#6 Sonda - Płatna domena! 123a100%#6 Sonda - Płatna domena! 123c10 0% [ 0 ]
#6 Sonda - Płatna domena! 123a1042%#6 Sonda - Płatna domena! 123c10 42% [ 11 ]
#6 Sonda - Płatna domena! 123a108%#6 Sonda - Płatna domena! 123c10 8% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 26

Poll closed

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#6 Sonda - Płatna domena! Empty #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 6:25 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
#6 - Płatna domena!

"Czy chcieli byście, abyśmy wykupili płatną domenę, typu ".net", ".com", ".org"? Czy bylibyście w stanie, wspomóc wtedy finansowo ARS?"

Proszę o głosowanie, i jeżeli to możliwe, w miarę sensowne wypowiedzi. Zbyt krótkie, i mało treściwe posty będę karał Ostrzeżeniem.
__________

Jest pewna idea związana z zakupem płatnej domeny, jednakowoż wyraźcie swoje opinie na ten temat. Napiszcie także, czy gdybyście zostali o tym powiadomieni, to czy byli byście w stanie wspomóc finansowo ARS?



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Nie Kwi 25, 2010 3:18 pm, w całości zmieniany 1 raz

2#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 6:28 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Jeżeli będzie możliwośc wpłacenia pieniędzy przez SMS, to jak najbardziej będę pomagał finansowo ^^ A co do płatnej domeny to jestem na tak.

3#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 7:12 am

Niss

Niss
Zbanowany
Zbanowany
Phew, róbcie płatną domenę - Wasz wybór.
Ale ja nie będę dawał na to kasy, now way!

Czy ktoś mówi że musisz? To tylko Sonda, i chcemy wiedzieć czy chcieli byście jako Użytkownicy, aby była płatna domena. Kasy na to nie dawaj, jak nie chcesz. Przyjdzie co do czego, mogę oddać całą pensję jak zarobię.
/Y


No k*rwa - nie będę płacił za przebywanie na Forum, 'ey..



Ostatnio zmieniony przez Niss dnia Nie Kwi 25, 2010 8:17 am, w całości zmieniany 1 raz

4#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 7:18 am

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
Płatna domena to będzie żalowa, bo i tak będzie można
wchodzić na aktualną jestem na nie co to za pomysł
kto będzie za to płacił?

Nie zbyt rozumiem. Wyjaśnij mi proszę, o co Ci chodzi bo nie rozumiem tego posta oO..
/Y

5#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 7:40 am

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Za pierwszy rok jest bardzo tanio.... ale po roku takiej domeny koszt wynosi około 120zł :p
Ale mógł bym coś pomóc finansowo

Mamy na oku coś innego, zupełnie..
/Y

6#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 8:37 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Mamy na oku coś innego, zupełnie..
Masz na myśli wykupienie domeny dla firm za 1,x zł? ;]

@topic
Jestem ZA, jestem tylko ciekawy jak chcecie domenę PODPIĄĆ na tym hostingu forum? Da się? Tak z ciekawości.

Co do wsparcia finansowego... zależy jak, wysłać kasę pocztą, SMS'em czy doładowanie przez "bakowy sposób"?

7#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 10:23 am

Taylor

Taylor
Saiyan
Saiyan
Osobiście nie jestem za tym pomysłem, jednakże jeśli będzie trzeba to od czasu do czasu zrzucę się. W końcu wiem coś o tym jak to kasa jest potrzebna. :)

8#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 10:35 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
jak przez sms była by płatnośc to chętnie pomogę ale to będzie też odzwyczajenie trochę

9#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 10:47 am

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jako, że jestem tu adminem i moja opinia w tej sondzie jest gówno warta, odpowiem na wątpliwości.

Niss napisał:No k*rwa - nie będę płacił za przebywanie na Forum, 'ey..
Nikt cię do tego zmusić nie może. A gdyby tak się stało, oznaczałoby tylko, że forum stało się zbyt poj*banym miejscem, by na nim przebywać.

Dase napisał:Masz na myśli wykupienie domeny dla firm za 1,x zł? ;]
Niezupełnie.

Sebek napisał:Płatna domena to będzie żalowa, bo i tak będzie można
wchodzić na aktualną jestem na nie co to za pomysł
kto będzie za to płacił?

Ykmo napisał:Za pierwszy rok jest bardzo tanio.... ale po roku takiej domeny koszt wynosi około 120zł :p
Ale mógł bym coś pomóc finansowo

Chodzi o to, że można temu właśnie forum przypisać płatną domenę. Po prostu, myślę, że dla estetyki, forum będzie miało przypisaną domenę, jak anrevosprites.com. Pamiętam, że na początku paru osobom nie podobało się wybrane forumpl.net, ale naprawdę, było najlepszą domeną z tych, które były do wyboru (za darmo).

A co do jej kosztu, Ykmo, z tego, co wychodzi, jesteś naprawdę blisko. Ale da się o połowę taniej.

Dase napisał:Jestem ZA, jestem tylko ciekawy jak chcecie domenę PODPIĄĆ na tym hostingu forum? Da się? Tak z ciekawości
Ty to widzisz opisane w Modowni, ale powiem też userom.

Jest opcja wykupienia "creditów" (nie mylić z tymi za użycie prac, to jak te, co piszą na automatach do gier czy jednorękich bandytach) w panelu admina, za które to można kupić dodatkowe czary-mary. Można dodać pojemność serwera, usunąć reklamy lub właśnie zmienić domenę.

Dase napisał:Co do wsparcia finansowego... zależy jak, wysłać kasę pocztą, SMS'em czy doładowanie przez "bakowy sposób"?
SMS lub PayPal, druga opcja nieco tańsza.

Na razie nie widzę więcej niepewności, więc wypowiadajcie się dalej.


Btw, Yoh, popraw ankietę. Drugie pytanie zaczyna się od "Jeśli tak", więc odpowiadanie na to pytanie ma sens tylko, gdy na pierwsze odpowiedzieliśmy "tak".
Czyli albo odpowiedź "nie, tak" do wywalenia i "nie, nie" do zamienienia po prostu na "nie", albo zmiana treści drugiego pytania, żeby wyrażało np. możliwość wsparcia finansowego forum na inny cel (wszystkie 3 już wymieniłem w moim poście, więc userzy mają jakiś widok na to).



Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Nie Kwi 25, 2010 8:31 pm, w całości zmieniany 1 raz

10#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 11:13 am

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Hmmm... Płatna domena to nie jest głupi pomysł, ale ja bym z tym jeszcze poczekał na waszym miejscu xD. Ja chętnie bym wpłacał gdyby było przez SMS.

11#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Nie Kwi 25, 2010 4:17 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Prawda jest taka że będzie tak samo jak np na jednej stronie z serwerami cs'a...wszyscy ''ja mogę wysłać sms,ok zaplace,ja będę płacił'' a i tak główno nikt nie da kasy może ktoś porządny jak chcecie ale ja na nie

12#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Pon Kwi 26, 2010 5:07 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Pomysł godny uwagi . Mam nadzieję , że przez to będzie kilka bajerów z Jr.Adm i S.Modek ^^


Będę przez SMS wpłacał tam jakąś sumkę od czasu do czasu : D

Głosuje na TAK.

13#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Pon Kwi 26, 2010 5:10 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ustaliliśmy wstępnie, że zrobimy to za pomocą paypala.
A kasę na paypalu, zdobędziemy na lockerzu ^.-.

14#6 Sonda - Płatna domena! Empty Re: #6 Sonda - Płatna domena! Sob Maj 01, 2010 5:32 am

Tia Herribel

avatar
Namekian
Namekian
Jeśli, można by wysłać SMS i doładować to jak najberdziej taak!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.