Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś wspomóc finansowo ARS, jaką formę płatności byś wybrał/ła?

#13 Sonda - Przelew czy SMS? 123a100%#13 Sonda - Przelew czy SMS? 123c10 0% [ 0 ]
#13 Sonda - Przelew czy SMS? 123a1045%#13 Sonda - Przelew czy SMS? 123c10 45% [ 10 ]
#13 Sonda - Przelew czy SMS? 123a1045%#13 Sonda - Przelew czy SMS? 123c10 45% [ 10 ]
#13 Sonda - Przelew czy SMS? 123a109%#13 Sonda - Przelew czy SMS? 123c10 9% [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 22

Poll closed

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty #13 Sonda - Przelew czy SMS? Sro Sie 04, 2010 8:54 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzisiejsza sonda będzie dot. między innymi możliwości płatności. Jeżeli w ogóle są tu osoby, które chciałby by wspomóc ARS finansowo, to bardzo by pomogły Administracji Forum.

#13 - Przelew czy SMS?

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś wspomóc finansowo ARS, jaką formę płatności byś wybrał/ła?

----

Głupich wypowiedzi w stylu - "Nie będę płacił za bycie tutaj", nie toleruję i karam ostrzeżeniem.

Nie chcemy żebyście płacili za przebywanie na forum. To byłoby głupie, wiadomo. Wysyłanie pieniędzy/SMS'a byłoby dobrowolne. Nikt Was nie zmusza.
Oczywiście, będziecie mieli możliwość korzystania z obu sposobów, jednak ankieta dot. tego JAKI SPOSÓB byłby lepszy DLA WAS.

2#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty Re: #13 Sonda - Przelew czy SMS? Sro Sie 04, 2010 10:29 am

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Hmm... Mógłbym wspomóc , ale przelewem pocztowym coś jak PACC ?

A SMS'em mógłbym raz na miesiąc

A więc wstrzymuje się od głosu , liczę na twoję odpowiedź Yoh.

3#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty Re: #13 Sonda - Przelew czy SMS? Sro Sie 04, 2010 10:36 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Myślę, że większość userów nie będzie chciała się bawić w przelewy :P.
I ja też nie - wybieram SMS.
A chętnie wspomogę, jeśli będzie trzeba ^^.

4#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty Re: #13 Sonda - Przelew czy SMS? Sro Sie 04, 2010 11:47 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Ja wybieram i SMS i przelew, każdy będzie mógł ARS w wybrany przez siebie sposób (ja jedynie SMSem mogę przesłać kasę).

5#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty Re: #13 Sonda - Przelew czy SMS? Sro Sie 04, 2010 12:08 pm

Kumalski

Kumalski
Third Child
Third Child
Ja SMS, chociaż przelew to także dobry pomysł :).

6#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty Re: #13 Sonda - Przelew czy SMS? Sro Sie 04, 2010 12:29 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Wydaje mi się,że SMS to zajebiscie h**owy srodek płatnosci ; o
ARS dostanie z tego tylko ułamek.

Natomiast jesli chodzi o przelewy to z pewnoscią nie kazdy z nas ale kazdy z naszych rodziców ma konto internetowe :o
Przelanie 10zł nie byłoby tu zadnym problemem. Zawsze można rodzicowi oddać lub poprostu odjąć sobie z kieszonkowego w zamian za przelew.

Jeśli mam kiedykolwiek pomóc to tylko przelewem.


Jeśli szukacie sponsorów [czyli wiekszej ilosci userów] to naprawdę przydałaby się jakaś ARSowa impreza. Wspominałem o tym niektórym Adminom ale wszystko poszło mimo uszu.

7#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty Re: #13 Sonda - Przelew czy SMS? Sro Sie 04, 2010 12:38 pm

Tray

avatar
Saiyan
Saiyan
Nie będę płacił za przebywanie tutaj... -.-

Hahaha xd Myślę, że sms jest wygodniejszy i ja zdecydowanie będę posyłał SMS ^^

8#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty Re: #13 Sonda - Przelew czy SMS? Sro Sie 04, 2010 12:56 pm

Bilet

Bilet
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Sołtys ma absolutną rację... sms to shit! nie bójmy się użyć tego słowa, za taką zapomogę dostaje się, hmm 40%? żeby ARS dostało troszkę hajsu, trzeba będzie wysyłać sms o zbyt dużej wartości a większość tych pieniędzy pójdzie w błoto ;s
Przelewy są najlepsze i najbardziej ekonomiczne.
Bilet na prezydenta.

9#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty Re: #13 Sonda - Przelew czy SMS? Sro Sie 04, 2010 5:09 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeśli szukacie sponsorów [czyli wiekszej ilosci userów] to naprawdę przydałaby się jakaś ARSowa impreza. Wspominałem o tym niektórym Adminom ale wszystko poszło mimo uszu.
Jeżeli o tym wspomniałeś.
Pamiętamy cały czas o tym pomyśle.

Pieniądze które uzbieramy nie tylko poszłyby na nową domenę, ale także bylibyśmy w stanie zainwestować w inne rzeczy. Jakie? W swoim czasie będziecie się mogli tego dowiedzieć, o ile pomysł wypali. Jeżeli nie, to i tak nie musicie wiedzieć ;)

Dużo osób głosuje na SMS.
Myślę że nam to nic nie zabierze, bo 10.98zł kosztuje nas zakup 100Credits'ów. Mając 1600Credits będziemy w stanie zakupić dla forum płatną domenę.
Jednak.. Za 70zł mamy 2000Credits'ów. Jednak za te pieniądze można by także zrealizować jakieś inne pomysły, jak np. pomysł Sołtysa.

Sponsor?
Nie mam pojęcia czy jakiś Użytkownik by nim został.. Nie wykluczamy powstania takiej rangi, ale nie też jej nie planujemy :P

Jak macie pytania, piszcie.

10#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty Re: #13 Sonda - Przelew czy SMS? Czw Sie 12, 2010 6:46 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Wybieram SMS, chętnie wspomogę ARS ^^. Sądzę, iż przelew nie ma sensu. I mam pytanie, czy SMS musi być 10 zł? Czy nie można zrobić jak na niektórych OTS'ach w Tibi. Np. 3 zł, 6zł, 10zł ? Wiem, że 10'tkami szybciej i wgl. ale niektórym może być troche szkoda kasy.

11#13 Sonda - Przelew czy SMS? Empty Re: #13 Sonda - Przelew czy SMS? Czw Sie 12, 2010 7:06 pm

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Jakbym miał już wspierać finansowo ars (muahhaha) to zrobił bym to przesz sms.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.