Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1ARS Movie? Empty ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 10:51 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Witajcie. Po pół roku zastanawiania się, postanowiłem spróbować wcielić mój plan w życie. Stworzylibyśmy film ARS. Spokojnie nie z aktorami! Nie jestem idiotą... a przynajmniej nie aż takim :) "Film" to tylko nazwa zastępcza dla jednogodzinnego video z postaciami LSW na temat ARS. Po co to? Zauważyłem na youtube wieeeelu giferów, których na naszym forum niema. Robią beznadziejne animacje (głownie o DB) - zapewne dla OTSów, kiedyś tak się robiło (chyba). Pisanie PW do takich osób nie ma sensu, próbowałem ich zaciągnąć na nasze forum i udało się tak tylko z 2 osobami... na 20 znalezionych. Dlatego proponuję zrobić 1 godzinny film (konkretny czas by się ustaliło) z tymi osobami do gifa, które mają w miarę dobrego sprita i uczestniczą w życiu forum. Normalnie dałbym tę propozycje do modowni ale przy filmie pracowało by tak dużo użytkowników, ile by mogło :) Ja jestem skory zająć się montażem, muzyką i efektami specjalnymi, których w gifie sami nie zrobicie (extra wybuchy itede), animacją zająłby się Bombi (częściej bywa na forum od Smoka i przynajmniej coś robi - gify, Smoku "zastał"), ktoś inny zająłby się sklejaniem klatek gifa w gifa... jeżeli byłoby dużo chętnych, można by nawet zrobić dubbing, ale wątpię by to się udało.

Co myślicie? Nie jedźcie po mnie, i tak zrobię tego ARS Movie bez was lub z wami, ale wolę, by wszyscy się w to angażowali, chyba wszyscy chcemy ponownego duuużego ruchu na forum? RATE & COMMENT PEOPLE!

2ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 10:53 am

Mimie

Mimie
Second Child
Second Child
Mnie się podoba :]
W razie czego możecie liczyc na moją pomoc.

3ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 10:55 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Czekamy na dalsze komenty :)
I apropos fabuły - każdy kto chce może napisać własną i potem łączymy wszystko tak, aby wyszedł jak najlepszy scenariusz. Co myślicie? Czekam na reszte userów.

4ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 10:58 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Ja pomogę jak będę mógł - nawet mogę podłożyć komuś głos..A co do fabuły - to pomyślę.

5ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 11:28 am

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Wybaczcie. Jestem pesymistą. Wszyscy się zgodzą, będzie zapał do pracy ale i tak nic nie wyjdzie. To jednak nie zmienia faktu, ze mi się jak najbardziej ten pomysł podoba. A co do tworzenia gifa chyba zapomniałeś o Felim. Jego skill też jest... on, tak jak Bombi też siedzi na forum. Feli teraz cie nawyzywam bo nie kończysz gifa!A co do mojej pomocy to mogę tak jak i Ketsu pomóc przy fabule,(przy godzinnym gifie to moglibyśmy nawet opisać dzieciństwo każdego z bohaterów i zostałoby jeszcze sporo czasu na główną fabułę xd) mogę też podkładać głos. No i oczywiście oferuje, któregoś(jak nie kilka) spritów. Tak czy inaczej, powodzenia i chęci do pracy aby nie zakończyło się na pierwszym etapie.

Spokojnie, pod koniec wystawiania ocen miałem tydzień popraw więc nie bardzo miałem czas, wczoraj zamiast robić poszedłem się skromnie "najebać" ze znajomymi. Dziś już coś sklejałem.
/Feli

6ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 11:41 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Mam nadzieję, że wszystko wypali, a to, że Feliego nie wspomniałem, nie znaczy, że TYLKO bombi zrobiłby animacje. Wybrało by się ze 3-4 najlepszych animatorów na forum i gdyby wszyscy na raz robili poszczególne sceny, gif byłby robiony dość szybko :)

7ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 12:13 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Generalnie kiedyś też o tym myślałem ,ale z faktu braku Sprita i umiejętności w tworzeniu gifow nigdy o tym nie wspominałem ,ani się za to nie zabierałem. Jeżeli chodzi o mnie to jestem na tak a,czkolwiek chyba nie będę mógł pomóc w tym przedsięwzięciu.

8ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 12:17 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pomysł mi się podoba, sama idea jest dobra. Nie wiem czy komuś będzie chciało się oglądać animację trwającą ponad lub blisko 1h, gdzie nie będzie naprawdę oryginalnej i wciągającej fabuły. Jeżeli tu dobrze "zagracie" to cały pomysł ma szansę wypalić.

Jeżeli za całość rzeczywiście wzięłoby się tyle osób ile tu opisujesz to byłby naprawdę ciekawy projekt i wyszedłby dosyć szybko. Warto jednak też zrobić jakieś dwa, trzy odcinki jak zwykłej animacji - 10 minut. Tyle trwał przeważnie odcinek DBL Gifa którego niestety porzuciłem. Film trwający godzinę w takim przypadku byłby naprawdę jakimś ARS Movie. Mimo to, jak napisałem wyżej.. Panowie i panie (jak jakieś czytają), lepiej zrobić serię animacji za które bierze się każdy animator na forum. Wreszcie znalazło się dla Was jakieś zadanie xD

Mogę podkładać głos do swojej postaci o ile wyglądałoby to w miarę ciekawie.

9ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 12:34 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Zaproponowałem 1 godzinny "movie" zamiast odcinkowego gifa z jednego powodu - Feli i Bombi mają swoje gify i sądzę, że wolą je dokończyć zamiast brać udziału w czymś takim. Movie może ich zachęcić, praca "na raz" (bo jest jeden film a nie parę odcinków)... ale to do ustalenia :) A fabułę można wymyślić długą, no nie? Ale jak mówię, do ustalenia.

10ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 1:22 pm

daniel af

daniel af
Notowany
Notowany
POmysł jest bardzo dobry dziwne że nikt wcześniej na to nie wpadł fabułą mógł bym sie zająć oczywiście jesli nikt nie ma nic przeciwko a co do dubbingu nie da sie zrobić z oczywistych powodów ale (to tylko propozycja) w ivonie jest kilka fajnych głosów do ściągnięcia może coś by się dało zrobić a jeszcze jedno pytanko do fabuły ma on być taka rozpierdziu że np. pojawia się zły ketsu XD i walczy z yohem ? :D

11ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 1:28 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
daniel af napisał:a co do dubbingu nie da sie zrobić z oczywistych powodów [...] jedno pytanko do fabuły ma on być taka rozpierdziu że np. pojawia się zły ketsu XD i walczy z yohem ? :D

Co do fabuły... to zależy od ciebie. Jaką napiszesz taka będzie. A to czy zostanie wykorzystana zależy już od... no właśnie, kogo? A co do dubbingu to czemu NIE da się zrobić z oczywistych powodów? Jakoś chyba nie są aż tak oczywiste bo ja nie kumam. A co do Ivony to... idź się wypchaj.

12ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 1:50 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Co do fabuły... to zależy od ciebie. Jaką napiszesz taka będzie. A to czy zostanie wykorzystana zależy już od... no właśnie, kogo?
Jakby pomysł wypalił, byłby odpowiedni dział, a w nim temat nt. montarzu, drugi nt. animacji itd. a trzeci nt. fabuły, gdzie byłaby (zapewne długa) dyskusja nt. która fabuła jest najlepsza, co można połączyć... bo przecież kto chce daje swój pomysł.

A co do dubbingu to czemu NIE da się zrobić z oczywistych powodów? Jakoś chyba nie są aż tak oczywiste bo ja nie kumam.
Też nie rozumiem, tyle ile postaci tyle głosów, proste?

A co do Ivony to... idź się wypchaj.
Ująłbym to łagodniej ale masz racje.

a jeszcze jedno pytanko do fabuły ma on być taka rozpierdziu że np. pojawia się zły ketsu :) i walczy z yohem ? :)
Zbyt oklepane, to musi być coś innowacyjnego. Jeżeli wszyscy są na tak, to czekamy na administrację czy zgodzą się zrobić dział na forum i tak się konkretniej ustali czy wolicie film, czy (jak zaproponował Yoh) 10 minutowe odcinki.

13ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 2:12 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
Emmm.... Ja mogę pomóc, ale nie sam : o. Napisałeś, że ja mam robić... Jeżeli chcesz 1 godzinny gif. To na prawdę masz chęci. Ja mogę pomóc w miarę czasu. (Mam swój projekt). Dobry, pomysł, chyba już mi o nim mówiłeś kiedyś. Jestem za.

14ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 2:41 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Najlepiej aby każdy robił klatki, tzn. każdy dobry animator. Pomysł ogólnie ciekawy, można by do tego dorzucić dubbing spritów.

Zbir napisał:a,czkolwiek chyba nie będę mógł pomóc w tym przedsięwzięciu.
Chyba żartujesz, raczej na pewno potrzebne będą jakieś custom pozy jeżeli będzie to porządny gif.


Oczywiście że pomogę, myślę że Dase będzie na dobrym stanowisku jeżeli chodzi o efekty, jednak w udźwiękowieniu mógłbym się trochę kłócić gdyż też mam parę pomysłów, ale to tylko spekulacje jak mówiłeś szczegóły trzeba będzie ugadać w dziale.

Można spróbować.

15ARS Movie? Empty Re: ARS Movie? Nie Cze 12, 2011 2:43 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Dzięki Bogu Feliemu się podoba! Co do udźwiękowania, możemy to robić oboje :) Mam wiele ciekawych i epickich muzyk z filmów, ale nie wątpię, że ty też :)

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.