Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Bo ogłaszamy pierwszy nabór. Na jakie stanowisko?

Battle Moderator. Dostaniecie służbowe auto, byłby też smartphone, ale możemy czyjeś patenty naruszyć...

Żartuję. Battle Mod dostaje kolorek oraz rangę z jedną z najfajniejszych postaci z DB. Oraz kilka dodatkowych przywilejów, o których za chwilę.
Ktoś chętny na stanowisko? [NABÓR ZAMKNIĘTY] Special11battlemod

Zgłaszacie się tutaj, dzięki czemu będzie widać wasz nick. Miło by również było, żebyście coś od siebie napisali w tym zgłoszeniu. Jeśli macie jakieś atuty, mogą wam pomóc dostać to stanowisko.

Może o nim samym coś więcej, bo niektórzy mogą w ogóle nie mieć z nim styczności, jako że od kiedy ono powstało, był tylko jeden Battle Mod, Coolt.

Zadaniem Battle Moda jest ogarnianie kategorii Arena oraz działu Konkursy. Oznacza to, że wszelkie walki i konkursy właśnie on nadzoruje, a zatem zbiera prace i je wystawia oraz pilnuje głosowania, a w przypadku konkursów również je ogłasza (pomarańczowi też będą je robić, ale duuużo rzadziej, jak będziemy chcieli jakiś naprawdę specjalny zrobić, jak ten o logo). Oczywiście znaczy to to, że zyskuje uprawnienia moderatorskie w Arenie, więc może wystawiać warny i upomnienia słowne, zatem i pisać w Centrum Warnów.
Oprócz tego, B-Mod dostaje dostęp do Moderatorni, działu widocznego tylko dla Modów i Admów. Adminownia jest lepiej strzeżona niż granice Korei Północnej, przykro mi.
Battle Mod, jak każdy inny Moderator, staje się również Modem na c-boxie, może więc kickać i banować, jednak na maximum 6 godzin.

Wybrany Battle Mod, bo będzie mógł być tylko jeden, będzie podlegał okresowi próbnemu jednego miesiąca. Po tym czasie zdecydujemy, czy zostaje, czy traci tytuł. Jeśli to drugie, przez pewien czas, około roku (jeśli przez ten rok by jakiekolwiek nabory [inne niż OŚK] były), nie może być awansowany.

Czego wymagamy?
→ konta na ARS od pół roku i aktywności przez znaczną część tego czasu. Nagniemy tę zasadę jedynie, jeśli w pozostałych wymaganiach nie będziemy mieli absolutnie żadnych zarzutów. Tylko wtedy. Jak ktoś będzie niekoniecznie i trzyipółmiesięczny, słabo widzę jego szanse.
→ ilość ostrzeżeń nie większa niż moja. Widzicie dobrze, ile ich mam.
→ kultura wypowiedzi i nienaganny język. Czasem się zdarza każdemu, ale jak widzę, co się dzieje czasami na c-boxie, to już kilka osób mógłbym z tego tytułu naprawdę wykluczyć.
→ chęć pomocy w rozwoju forum. Zgłaszacie się z własnej woli, więc oczekujemy, że nie tylko dla kolorku.
→ przejęcie odpowiedzialności za Arenę i Konkursy. Wiem, że brzmi jakbym miał sam niedługo zmienić rangę (na Captain Obvious). Jeśli będziecie porządnie robić waszą robotę, możecie nawet w przyszłości awansować na Moda. Nie ma nic za nic. Macie przykład, Coolt. Jego końcowa ranga? Grand Battle Mod + Oparator, czyli był Battle Modem, dostał awans na Moda globalnego, zachowując tytuł i zadania B-Moda (gdyż chciał), a został Oparatorem via OŚK. Tak działa porządne wykonywanie roboty. A gdy się przestanie to robić... Niestety ten sam przykład.
→ wyobraźnia. Serio, czasami naprawdę brakuje pomysłów na tematykę na konkurs, a przy walkach się zdarza, że również walczący ich nie mają. Potrzeba kreatywności, żeby dać tematykę, która nie będzie zbyt skomplikowana, ale i nie za łatwa, żeby podobała się userom.

Zapraszam chętnych!*

*którzy się zgłoszą od momentu wysłania tego ogłoszenia do końca 3 września.Ostatnio zmieniony przez Viego dnia Pią Wrz 07, 2012 11:58 am, w całości zmieniany 2 razyKtoś chętny na stanowisko? [NABÓR ZAMKNIĘTY] 21br5af

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Jestem Ykmo, chyba większość mnie zna. 09/01/2010 to data rejestracji ma ; )
A tak już poważnie. Jestem użytkownikiem tego forum praktycznie od jego oficjalnego startu. Udzielałem się już na SR. Na ARS udzielam się prawie non stop, w większym lub mniejszym stopniu. Z wyżej wymienionych nie spełniam tylko jednego warunku... Mam aż 7 warnów, jednego odpracowałem. Tak wiem to dość istotny warunek ale ostatniego warna dostałem w maju 2011. Więc ponad rok temu, to chyba świadczy o jakiejś zmianie ;p Jeżeli chodzi o kulturę wypowiedzi, hym... Viego i Yoh sami mogę to stwierdzić, czasami zdarza mi się z nimi porozmawiać. Moja wyobraźnia nie zna granic co w połączeniu ze spontanicznością może dać wiele interesujących konkursów. ;d Mam kilka ciekawych pomysłów, które to stanowisko pomogło by mi zrealizować.
Co do moich atutów, to nie wiem czy to sie nada ale dużo czasu spędzam na forum, rzadko gdzieś wyjeżdżam, cały czas jestem pod ręką.
Trochę się rozpisałem ale to chyba wszystko, jakieś pytania? :P

Future Bardock

Future Bardock
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Cóż, ja nie mam szans przez tego warna. : /. Bo inne warunki spełniam, chociaż tak myślę.

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Zgłaszam się na to stanowisko.
Konto ma już ponad rok, czy tam dwa.Ostrzeżeń jak nie było, tak nie ma i nie będzie. Kultura wypowiedzi... zdarzały się jakieś odpały z mojej strony.
Co do chęci pomocy w rozwoju forum, no tak, chęci są zawsze, nawet jeśli tego po mnie nie widać. Co do wyobraźni to nie wiem, trudno mi się samemu ocenić.

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Również zgłaszam się na stanowisko Battle Moda. Konto mam już ponad dwa lata, z moją aktywnością było różnie, ostatnio ona spadła lecz nie na długo. Postanowiłem znów regularnie udzielać się na forum. Ostrzeżenia jak nie było tak nie ma i mam nadzieję że nie będzie. Moje wypowiedzi na chatboxie były różne, wczoraj był lekki przypał ale to nie znaczy, że nie potrafię być poważny. Chęć pomocy jest, nie jakaś ogromna ale jest. Wyręczanie was, adminów z konkursami to niby drobiazg ale za to będziecie mieli czas na ważniejsze sprawy, a userzy nie będą się skarżyć na brak konkursów. Co do wyobraźni, to nie jest tak źle. Zawsze znajdzie się jakiś ciekawy pomysł.

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Serio? Serio? Serio?!
Nie sądzicie, że to lekka przesada? Wprawdzie teraz jest większe zainteresowanie konkursami, pojedynkami jak i turniejami, ale sami wiecie jak to zazwyczaj wygląda? Naprawdę potrzebujecie jeszcze jednej osoby do GTW, aby to wszystko ogarnąć? A może jesteście zbyt leniwi? Nieważne, ale naprawdę to przemyślcie. Chodzi o to, cze taki mod jest rzeczywiście wam aż tak potrzeeeeebny. Aktywnych userów nie ma zbyt dużo. Mniejsza... przejdźmy do mojego zgłoszenia. A co, myśleliście, że tylko tak przyszedłem sobie was krytykować? O nie, nie. Ja mam parcie na szkło, zwłaszcza teraz, gdy straciłem rangę koxa.

Bercikovsky Theme
Hej, jestem Mr.Bercikovsky, znany także jako Bercik6c, ale wy już to wiecie. W LSW siedzę od września 2008 roku. Przez ten czas zyskałem wiele:
- Mod + Ficker na DBEvS
- Ban na DBEvS
- Admin DBUL
- NPC na duoversum w części DB. Zasługa Woogy'ego(tak wiem, niezwiązane z LSW, ale to też taka jakby ranga)
- Ban na ARS
- Moja własna emotka, co świadczy o tym, że nabiłem wystarczająco KP poprzez pisanie postów! :Bercikovsky:
- Ranga KOX'a na ARS

Może teraz coś o sobie? I ostrzegam, że nie będzie skromnie. Otóż jestem jednym z najbardziej rozpoznawalnych userów, tych bez rangi. Pochodzę z starej gwardii - doczekałem się miejsca w historii polskiego LSW, co zostało tu udokumentowane.
Zyskałem najwięcej punktów w głosowaniu na usera 2011 roku. Zarówno te negatywne jak i pozytywne.
Ktoś chętny na stanowisko? [NABÓR ZAMKNIĘTY] 56872719713431491991
Tak więc Administracja zna mnie zarówno z tej dobrej jak i złej strony, czyż nie? ^^
Jestem dziwny, śmieszny, chamski... z moim charakterem bywa różnie, zależy z której strony zawieje wiatr, tak samo jest z aktywnością. Choć do tego drugiego często przyczynia się mama. Choć jak sami widzicie, ja tak jak i Ykmo bardzo się zmieniłem. Od kiedy dostałem bana na starym koncie na tym nie mam żadnego warna. Rzucałem kilka ciekawych pomysłów na rozwój forum, walić, że większość nie została wprowadzona w życie. Pomagałem także troszkę realizacji niektórych, takich jak ikonki. Mam także bujną wyobraźnie i sporo pomysłów na konkursy, oczywiście też dostosowywałbym to do userów, czyli potencjalnych uczestników. To chyba tyle. Tak wiem, mój opis jest tak ogarnięty, że wszystko jest jasne, ale nie widzę sensu pisania na siłę jaki to nie jestem i czego to nie potrafię i takiego 'sztucznego udawania'. Bo udawanie samo w sobie jest sztuczne, czyż nie? To chyba tyle.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Bercik napisał:Od kiedy dostałem bana na starym koncie na tym nie mam żadnego warna.
Jeszcze nie wiem, jak będą przebiegały obrady pomarańczowych, bo nabór wciąż trwa... ale może chociaż dajmy mu krótkie brawa, że zgłosił się z takim tekstem.

Nie, piszę teraz, bo mogłem o czymś zapomnieć:
Myślę, że jeśli ktoś się nie zgłosi do końca wakacji (akurat tydzień, no proszę), to nie chce kandydować, więc taki jest termin.

I nie, nie uważamy, że to lekka przesada. Musiałbyś być pomarańczowy, żeby zobaczyć, ile rzeczy do zrobienia zostało wymienionych w naszej rozmowie, ale może uwierzysz, jak ci dam porównanie: wypełniłoby to średni post na Duo. A pamiętasz posty na Duo.

I've experiments to run,
There's still research to be done
For the people who are still alive.

A rangę Kox i tak miałeś mieć tylko na miesiąc.Ktoś chętny na stanowisko? [NABÓR ZAMKNIĘTY] 21br5af

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Zgłaszam się na kandydata na stanowisko Battle Moderatora. Jestem raczej kulturalną osobą ,potrafię odpowiednio zachować się w danej sytuacji ,a z samą aktywnością nie jest tragicznie. Co prawda nie udzielałem się ostatnimi czasy w działach graficznych tak gorliwie jak kiedyś ,jednak nie znaczy to ,że nie wiem co się dzieje na forum. Stale śledzę wszelkie zmiany jakie mają miejsce na ARS. Cenię sobie skrupulatność i punktualność - z pewnością nie pozwoliłbym sobie na odkładanie obowiązków na dalszy plan. Gdyby w szanownym gronie adminów zasiadała jakaś białogłowa ,pokusiłbym się o kłamstwo ,że jestem przystojny ,ale nie będzie to chyba potrzebne.

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Viego napisał:
Jeszcze nie wiem, jak będą przebiegały obrady pomarańczowych, bo nabór wciąż trwa... ale może chociaż dajmy mu krótkie brawa, że zgłosił się z takim tekstem.
[...]
A rangę Kox i tak miałeś mieć tylko na miesiąc.

Viego, jestem szczery. Po co miałbym ukrywać, że miałem bana? Tak wiem, że to zmniejsza moje szanse, ale co z tego? A co do Koxa, to wiem. Myślałem, że całkowicie zapomnicie, a tu dziś wbijam i niespodzianka.

/"Genki Dama User" też nie jest złe...
/@Yoh


No właśnie, gratulacje 1500. posta.
I btw, akurat że masz bana, to pamiętamy xd
/V

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Gentlementlemen.

[otwiera się okno, rozpościera się szarozielony dym]
Habemus Moderator!

Zgłosili się:
→ Ykmo
→ Future Bardock
→ .sharK
→ Michass
→ Mr.Bercikovsky
→ Zbir
____________________

Katayachi co chwila nam zawracał dupę (nawet przed końcem terminu zgłaszania się), żebyśmy szybko wybrali B-Moda i jeszcze do tego uzasadnili każdą decyzję. Dlatego proszę bardzo, aczkolwiek naboru na Moda Właściwego nie będzie przez pewien czas, więc możesz już Katay iść do diabła z tą twoją niecierpliwością (szczególnie, że tu się nie zgłosiłeś i jeszcze rzucasz tępe wymagania).

Wracając.

Ykmo
Może i długo minęło od ostatniego warna i jednego odpracowałeś, ale wciąż. Przyjrzyj się, za co te warny dostałeś. Gdyby to było za jakieś pierdółki miałbyś całkiem duże szanse, ale serio, nie takich rzeczy oczekujemy od kandydata na jakiegokolwiek moda.

Future Bardock
Dałoby się przymknąć oko na krótką aktywność na forum, jednak nie w sytuacji, gdy jest więcej dłużej aktywnych userów, którzy nie dostali warna de facto za podszywanie się pod admina.

.sharK
Zastrzeżeń nie ma, jest aktywność i kultura wypowiedzi. Z czym jest problem? Nie mogę wciąż się przyzwyczaić do jego nowego nicka...

Michass
Nie mamy tu żadnych zastrzeżeń, jest kultura wypowiedzi. Co przeważyło na niekorzyść? Ciężko uwierzyć, ale wzięcie pod uwagę tego punktu o wyobraźni.

Mr.Bercikovsky
Cóż, powiem wprost, z twoim CV byliśmy jednomyślni, że raczej stanowiska nie otrzymasz.

Zbir
Brak zastrzeżeń, kultura wypowiedzi, z wrzucanych prac została wywnioskowana wyobraźnia kandydata. Problem? Trochę aktywność.
____________________

Specjalnie ich opisałem w kolejności zgłaszania. Czemu? Gdybym to zrobił inaczej, już przy przedostatniej osobie byłoby wiadomo, że ostatni wygrał nabór.
A tak jest większa szansa, że przelecieliście przez posta i dopiero teraz się dowiecie.

Zatem nowym Battle Modem ogłaszam...
[dum dum duuuuummmmm]
.
..
...
....
.....
......
.......
........
.......
......
(tak, sztucznie to przedłużam, scrollujcie dalej)
....
.....
......
.......
........
.........
..........
...........
.sharKa!

...jeśli się jeszcze nie domyśliliście po dokładniejszym przeczytaniu tego posta.

Jak widzicie, tak naprawdę drobiazgi zadecydowały o ostatecznej decyzji.
.sharK, zatwierdź tutaj, że przyjmujesz to stanowisko. Z tą właśnie chwilą nadam ci rangę, kolorek i wszystkie przewidziane uprawnienia, łącznie z modem na c-boxie. Możesz również zrezygnować, wciąż jest dwóch dobrych kandydatów.

Powiem szczerze: Michass i Zbir byli na tyle blisko, że mogliby być poważnymi kandydatami na Moderatora, jeśli by się zgłosili, .sharK oczywiście również, szczególnie jeśli ten miesięczny okres próbny pójdzie gładziutko.

A nabór na Moderatora najwcześniej za miesiąc, czyli po zakończeniu okresu próbnego B-Moda. Chyba że później. Nie, że fajnie, Katay?

Pierwszy na ARS nabór na Battle Moderatora uznaję za zamknięty. Stay tuned for next attractions.Ktoś chętny na stanowisko? [NABÓR ZAMKNIĘTY] 21br5af

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
(ekhm... .sharK? Padło na ciebie ze względu na aktywność. Last visit : Wto 4 Wrz 2012 - 23:19)
W tym momencie mówię całkiem poważnie: pozostali kandydaci, bądźcie przygotowani na taką ewentualność, że decyzja może ulec zmianie.Ktoś chętny na stanowisko? [NABÓR ZAMKNIĘTY] 21br5af

Samey

Samey
Badass Fighter
Badass Fighter
Ok, sorry za zwłokę. Oczywiście przyjmuje stanowisko.

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Widzicie, to zawsze działa.

A zatem ostatecznie, habemus moderator.

Witamy na stanowisku, enjoy your kolorek. Miesiąc czasu naliczany będzie od dzisiaj, czekamy na jakiś pierwszy konkurs.

Userzy, skoro mamy B-Moda, to do niego z walkami.Ktoś chętny na stanowisko? [NABÓR ZAMKNIĘTY] 21br5af

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Najlepiej to dać w tym jeszcze samym temacie.

Ponieważ minął miesiąc, skończył się okres próbny nowego Battle Moda.

Zgadnijcie, jaka jest ta ocena, skoro Samey wciąż ma kolorek.

Dokładnie tak, nie mamy żadnych zastrzeżeń do jego pracy, więc podtrzymujemy jego wybór.
______________

Każdy, kto będzie naciskał, żeby zrobić wybory na Moda, zostanie z nich z automatu wykluczony.

/Zróbmy nabory na Moda! Zróbmy! No, Viego! NO!... czuję się wyklu-... AH. Po co mi ta ranga? xd
/@YohKtoś chętny na stanowisko? [NABÓR ZAMKNIĘTY] 21br5af

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.