Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Drobne aktualizacje Empty Drobne aktualizacje on Nie Wrz 02, 2012 9:07 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Yo! Jest kilka spraw o których przydałoby się, abyście wiedzieli. Zaczniemy więc od najważniejszych - forum „Arena”. Mając chwilę wolną, zaktualizowałem regulamin tegoż działu. Dość istotnym faktem jest to, iż dostosowałem każdy z regulaminów areny do osobnego działu. Tak więc, po wejściu w Regulamin działu pojedynków, ukaże się Wam zupełnie inny tekst, niż w przypadku Regulaminu działu turniejów. Mimo wszystko, starałem zachować się podobny schemat w przypadku wszystkich, wspomnianych tematów. Ważniejsze zmiany o których warto wspomnieć, jeżeli chodzi o kwestię zmiany regulaminów na arenie to między innymi w przypadku remisu, tematykę walki dogrywkowej będzie mógł wybrać nie tylko administrator, ale również uprawniony do tego zostanie Battle Moderator z powodów oczywistych. Kolejna, niewielka zmiana zaszła w przypadku minimalnej ilości postów od jakiej możecie głosować na forum „Arena” - teraz ilość ta nie wynosi 30, lecz 25. Głosowania we wszelkiego rodzaju walkach, poza turniejami, będą trwały nie 5 dni, a równy tydzień. Dodatkowo, za niepodanie dokładnego terminu oddawania prac, można otrzymać teraz upomnienie słowne lub ostrzeżenie od administratorów lub Battle Moderatora.
Z działu „Najlepsi”, zniknął zbędny regulamin areny. Dodano jednak:
- ranking pojedynków
- ranking walk drużynowych
- ranking Battle Royale
- ranking turniejowy

Odbiegając od tematu „Areny”, w przypadku której, to na chwilę obecną wszystkie zmiany, warto również wspomnieć o aktualizacjach spisów w działach „Download” oraz „Tutoriale”. Pliki w „Download” postaramy się odświeżać, jeżeli pozwolą Nam na to Nasze możliwości - nie będziemy jednak w stanie odświeżyć paczek, o których ich autorzy już zapomnieli - owe tematy zostaną przeniesione do archiwum w najbliższym czasie.
Jeżeli chodzi o „Tutoriale”, to dość ważną kwestią jest wprowadzenie nowych tagów, z którymi warto się zapoznać, jeżeli jeszcze się tego nie zrobiło...
http://www.anrevosprites.net/t3918-tutoriale-segregacja-poradnikow
Na chwilę obecną, wszystkie tematy posiadają odpowiednie tagi. Gdybyście planowali stworzyć nowy tutorial, prosimy o dostosowanie się do nowych tagów - ich brak będzie karany ostrzeżeniem.
Tutaj informacja ekstra - gdy zabiorę się za aktualizację portalu z czym jeszcze się zejdzie dłuższa chwila, prawdopodobnie zajmę się umieszczaniem na nim aktualnych poradników w przypadku których, nie wygasły żadne pliki oraz screeny.

Informacja z nieco innej beczki, na temat której jeszcze będziemy dyskutować to dodatkowe pola w Waszych profilach - nie martwcie się; nie będą miały nic wspólnego z ostrzeżeniami, a wręcz przeciwnie. Planuję podzielić się tym pomysłem z dwoma pozostałymi administratorami, ale będzie tutaj chodziło o przyznawanie Wam pewnego rodzaju odznaczeń oraz nagród, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

To wszystkie informacje, jakie chciałem Wam przekazać na chwilę obecną - oczekujcie kolejnego niusa na temat wprowadzanych lub planowanych przez Nas nowości, już wkrótce :65:

Drobne aktualizacje Swfo1d Drobne aktualizacje Ateam11 Drobne aktualizacje Fteam10

Drobne aktualizacje Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]