Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 7]

1[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Maj 13, 2013 9:31 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Na otwarcie mini galerii zaprosiłam Mr Satana. Oczywiście niedawno był odświeżony więc cudnie pachnie. Na dodatek jest w przebojowym nastroju i doskonale się nadaje na otwarcie.


*nożyczki tną czerwoną wstęgę*


Przyznam się szczerze, że po prostu miałam dylemat z założeniem tego tematu, bo w końcu mam galerie na Deviancie i każdy widzi. No, ale jednak nie wszyscy. Na dodatek na razie nic nowego nie mam prócz pana Satana i obrazków ze zlecenia. W pewnym sensie lubię się chwalić jak każdy. Jednakże też ciekawi mnie to co mają do powiedzenia osoby komentujące moje arty. Te lepsze czy te gorsze.

Tą mini galerią chce zaznać waszej opinii.

Zacznę prezentację jak na razie paroma wybranymi obrazkami
(WYBRANYMI, bo mam ich sporo, a te co tu daje są w miarę świeże):


MY WORLD:

Dragon 51:

StarGate Anubis Jaffa:

av dla znajomego:

Ralph:

Other World v2:

Dream:

Nat and Neya:



Ostatnio zmieniony przez Safari dnia Sro Maj 15, 2013 12:10 pm, w całości zmieniany 1 raz

2[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Maj 15, 2013 10:51 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Przede wszystkim, już na wejściu rozbroił mnie Mr. Satan – on jest świetny. To rzeczywiście mistrz… rozśmieszania.

MY World #1;
Zatkało mnie.
Owszem, czasami w oczy rzucają niedociągnięcia jeżeli chodzi o kreskę czy proporcje, ale nie zmienia to faktu, że całość jest po prostu świetna.
Dragon;
Początkowo myślałem, że to „zremasterowana” wersja polskiego orzełka. Stwierdziłem jednak, że nie może mieć tak długiego ogona. Kolejny świetny art.
Stargate, Anubis Jaffa;
Znowu mnie zatkało. To normalne przy twoich pracach?
Rysunek wymagający masy czasu, dopracowany. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń.
Kiedyś chciałbym osiągnąć podobny poziom xd
Avatar dla znajomego;
Brwi wyglądają dziwnie – gdybyś narysowała je w podobny sposób co zarost na gębie, może uzyskałabyś znacznie ciekawszy efekt. Poza tym, brak zastrzeżeń. Świetne cienie.
Ralph;
Ah, pamiętam kiedy mi pokazywałaś proces jego tworzenia. Trochę zajęło skończenie, ale było warto. Rysunek pod każdym względem prezentuje się świetnie. Nie wiem jak inni, ale ja nie mam zastrzeżeń.
Other World v.2;
Tak, widać, że art został stworzony już jakiś czas temu. Ogólnie rzecz biorąc, przyjemny dla oka – bez większych zastrzeżeń. W dalszym ciągu przewijający się motyw „Stargate” ^^
Dream;
Już wiem czego się boisz. Ale skąd ja wezmę wściekłą żyrafę lub psychopatycznego królika z nożem w łapie? Przyjemne dla oka cieniowanie, proporcje zachowane. Nie mam zastrzeżeń.
Neya & Nat;
Szkoda, że nie chce ci się kończyć tych lineartów – w sensie kolorów oraz cieni. Ale powód znam.
Prace prezentują się świetnie 4

Mówiłem, że skomentuję?
Zawsze dotrzymuję słowa.

KP: 3
/Feli

3[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Maj 15, 2013 11:25 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Proponowałbym ospoilerować każdy obrazek oddzielnie. Oglądałoby się dużo wygodniej i swobodniej. Bo teraz wszystko długo się ładuje i ciężko przegląda, zwłaszcza biorąc pod uwagę rozmiary grafik.

A żeby nie było spamu, to ocenię (przynajmniej na razie) tylko ogólnie. Prace z pewnością trzymają poziom sądząc chociażby po ostatnich dwóch pracach i Satanie. Widać, że masz już wypracowanego skilla, pomysłów też chyba nie brak.
Choć ten gościu w bluzie (pierwsza kolorowa grafika po Mr. Satanie) niezbyt mi się podoba. No, przynajmniej najmniej z tych, co widzę. Oprócz włosów i brody (które swoją drogą wyszły naprawdę fajnie) wszystko wygląda jak trochę rozmyte modelowanie z wczesnych gier 3d. Zwłaszcza te cienie na bluzie, przypominają mi bluzę z Tonyego Hawka Pro Skater 3 9.

W każdym razie, nie umniejszam Ci umiejętności, bo widać, że z pewnością je posiadasz. Trzymaj tak dalej.

/2KP

4[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Maj 15, 2013 12:24 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Na prośbę Jatamana umieściłam arty w spoilerze. No wybacz, że część moich artów to giganty xD

Co do Satana co po prostu powala samym sobą, to przyznaje się bez bicia. Zerżnąłam ze srceena xD
Jednakże było mi miło odświeżać i coś dodać od siebie (nieco dodatkowego cienia, pare kresek do linearta czy tło)

Choć ten gościu w bluzie (pierwsza kolorowa grafika po Mr. Satanie) niezbyt mi się podoba. No, przynajmniej najmniej z tych, co widzę. Oprócz włosów i brody (które swoją drogą wyszły naprawdę fajnie) wszystko wygląda jak trochę rozmyte modelowanie z wczesnych gier 3d. Zwłaszcza te cienie na bluzie, przypominają mi bluzę z Tonyego Hawka Pro Skater 3
No cóż... Osobie, której to robiłam (to on chciał z bluzą koniecznie), to się podobało. Ale każdy ma swoje zdanie i gust.
Też odnoszę wrażenie sztuczności na tym arcie XD Jednakże dość ciekawie to wyszło jak na takie coś z doczepionym nieco podkolorowanym tłem z googla.

Już wiem czego się boisz. Ale skąd ja wezmę wściekłą żyrafę lub psychopatycznego królika z nożem w łapie?
Nie skądże. To było dla jaj. Tak se wymyśliłam xD

Póki co teraz nic nowego tu na razie nie pokaże czekając na kolejne opinie widzów.

5[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Maj 23, 2013 5:35 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Kolejna porcja moich "śmieci". Stare, nowe, walić to.
Ważne, że pokazuje tym co mają lenia zajrzeć na DA. :3

Dragon Berserk:

Iguana:

Octopus eye:

papug:

Pan SSJ:

paw:

Starry sky with comet the desert:

Na koniec coś troche kontrowersyjnego.
Zalecane dla oczu od 16 lat.

coś nie dla oczu poniżej 16 lat:

6[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Nie Cze 02, 2013 10:18 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Najświeższe i jeszcze gorące. Uwaga na palce.

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Toaster_wars___attack_on_toasts_by_fandragonball-d66mn2u

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Majin_vegeta_ssj4_by_fandragonball-d67kzm0

7[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Cze 06, 2013 2:03 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
„Toaster Wars” jest naprawdę świetny. Ciekawy pomysł, przyjemne dla oka wykonanie – szkoda jedynie, że taki mały rozmiar.
„Majin Vegeta SSJ4” wyszedł po prostu mistrzowsko. Świetna kreska, świetne cieniowanie. Odpowiednia kolorystyka oraz ciekawy efekt, jeżeli chodzi o aurę – brak jakichkolwiek zastrzeżeń.

Chcę Twój talent! xd

KP: 1
\f

8[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sob Cze 15, 2013 8:28 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
W.I.P. nowej pracki
Yoh miał zaszczyt pierwszy to ujrzeć i się "zlolować"

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf My_world_3_w_i_p__2_by_fandragonball-d693p1b


EDIT:

udało mi się to zeskanować
MY WORLD 3 W.I.P.:

9[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Cze 21, 2013 6:51 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
power of SSJ5:

Jeden problem mnie ciągle prześladuje niczym powracający pryszcz:
kwestia od pasa w dół >_>

EDIT:

wersja poprawiona:

power of SSJ5 v2:

10[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Cze 24, 2013 10:02 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
„My World 3 (W.I.P.)” prezentuje się świetnie. Jedyną rzeczą do której można się tak naprawdę przyczepić, jest twarz House’a, który wygląda tak naprawdę jak trochę nieudany portret Roberta Dawneya Jr.. Nie mam pojęcia czy to zasługa cieniowania czy po prostu trochę nieudanych proporcji. Nieważne. Poza tym, nie mam zastrzeżeń.
„Power of SSJ5” wyszedł mistrzowsko. Nie wiem co Ci się nie podoba od pasa w dół, ale jak dla mnie jest wręcz idealnie. Widziałem również na dA, że poprawiłaś proporcje prawej dłoni, która tak naprawdę była jedynym elementem do jakiego miałem zastrzeżenia. Spróbuj nieco unieść włosy do góry – poza tym, nie mam nic więcej do dodania. Czekam na finalną wersję tej pracy 4
KP: 2
/Feli

11[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Cze 26, 2013 1:53 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Pisałam ci wcześniej, że jakiś mi niepodobny wyszedł xD
Jednakże w nim Downeya nie widzę

A to moje SSJ5 będę jeszcze poprawiać
W kolorze proporcje powinny być prawidłowe
Pomyśle jeszcze z nażelowaniem włosów

A tera nowość
Yoszu aż brzydko przeklnął bedąc w szoku widząc to
Jednakże jakoś nie do końca mi wyszła moja gęba
Mam to do siebie, że zdziebko lifting twarzy funduje
Oto mój autoportret (lusterko było pomocne xD):

Surrealistyczny Autoportret:

EDIT:
dziś swojego psa maźłam ^^

[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sleeping_dog_by_fandragonball-d6aprle

12[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Cze 27, 2013 9:34 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Piesek słodki, podoba mi się cieniowanie, po prostu widać że to nie pierwsza praca.
Lewa łapa na propsie, może jedynie do szyi bym się przyczepił imho wygląda nieco dziwnie.

http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/170/4/2/my_world_3_w_i_p__2_by_fandragonball-d693p1b.jpg
Myślałem że to dokończysz, bo zapowiada sie ciekawie. Na największa pochwałę zasługuję portret oraz lew - wyszli po prostu zajebiście. Łuski smoka też wyglądają w porządku, nie podoba mi się postać z AC- wygląda pusto i jeszcze ta przygruba kreska. Ile Ci czasu zajęło stworzenie tej pracki?

13[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Cze 27, 2013 10:07 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Wiesz co ?
Nie łatwo było maziać tego psa, bo czarny
Jak dla mmnie szyja w porządku
Może przez to cieniowanie ci na pasuje, ale tak było

Nie mam pojęcia Feli
Już tak z 2 miechy się męczę albo więcej i jeszcze musze zapełnić tą pustkę, która ci tak nie pasuje
Mam w planie dorzucić Stiga z Top Geara i Gordona Ramseya

Co do Altaira, to
Taki miał być XD
Coś w rodzaju białej plamy na ciemnym tle
Gdybym jeszcze dała mu cień, to by pewnie już zginął w tym tle inaczej byś go pewnie nie zauważył

14[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Wto Lip 02, 2013 1:48 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Adventure_time_style_oc_by_fandragonball-d6bkptq

15[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Sro Lip 03, 2013 7:07 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
AT Saiyan Family:

16[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Lip 05, 2013 3:23 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Pora na przygodę, Safciu?
Prace prezentują się świetnie - jak na styl w jakim je stworzono, oczywiście. Miejscami widać Twoje lenistwo, kiedy to kontur nagle ucieka kawałek poza postać, jeżeli wiesz o czym mówię. Jest to dobrze widoczne przy powiększeniach - staraj się unikać tego nawet w tym jakże luźnym stylu.

Jak już konkurs się zakończy, wrzuć Viega - akurat jego nic nie przebije, póki co xd
KP: 1
/Feli

17[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Lip 05, 2013 8:21 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Lenistwo ?
Mimo niespecjalnej dokładności i tak miałam dość roboty z tym. Nieraz poprawiałam po kilka razy póki mi nie pasowało (np: nogi Savany). A kolorowanie jak zwykle se utrudniłam, bo miast zaznacz-wylej kolor, to kolorowałam odręcznie jak zawsze przez co mi zabrało to więcej czasu. Ba, przynajmniej mam przeświadczenie, że nie robiłam to zupełnie na odpierdol jak trochę sugeruje kontur. Jeszcze raz "ba", bo budowa postaci w tym stylu jest banalnie prosta i zabawna.
Miałam mały ubaw w trakcie robienia. Banan prawie mi z mordy nie schodził.

Praktycznie go robiłam prawie cały dzień, wiesz czemu. xD
W końcu mi monitor padnie od tej mojej paniki.

18[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Czw Lip 11, 2013 12:23 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Nowość
Uwaga, gryzie
Ink Wolf:

19[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pią Lip 12, 2013 9:38 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Rysunek wykonany na naprawdę wysokim poziomie.
Świetnie rozłożone cienie, odpowiednie proporcje poszczególnych elementów również zostały zachowane. Proste tło w oddali idealnie komponuje się ze znacznie większymi szczegółami z przodu.
Czekam na więcej tego typu prac!
KP: 1
/Feli

20[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Lip 15, 2013 4:18 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Oto kolejny rysunek wykonany tuszem:
Ink Lions:

A tu cały art co chciałam dać na konkurs, ale jednak nie mogłam dać wszystkich trzech XD
Viego:

21[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Lip 15, 2013 4:46 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Co do wilka i lwów, moje pojmowanie jest zbyt małe, by opisać epickość. Nie jestem niestety przez to w stanie wymienić jakichkolwiek konstruktywnych uwag, jeśli by jakiekolwiek uzasadnione były.

Zaś co do tego ostatniego...
15/07/2013 18:20:01 :: Yoh
http://www.anrevosprites.net/t4254p15-rysunki-czyli-mini-deviant-saf

15/07/2013 18:23:01 :: Viego
lololololol.

15/07/2013 18:23:13 :: Yoh
XD
Tego po lewej już skomentowałem w konkursie. Pamiętasz, wycięcie we włosach i przegięta muskulatura (adekwatna do tego stylu, ale nie do postaci).

Ten po prawej mi się podoba bardziej niż ten po lewej, również z powyższych powodów. Ten po lewej wyszedł tak gładko, bardzo dobrze. Ten po prawej... super. Są właśnie różnice między tymi dwoma w kwestii tego, jak są zrobione kontury, ale możliwe, że właśnie to sprawia, że ten drugi mi się bardziej podoba.

A tego pośrodku skomentowałem już cytatem z gg xd

Zastanawia mnie tylko jedno. Czemu ten w stylu z AT ma czerwony pasek na rękawie dojeżdżający aż do [jak to nazwać, kołnierz? ktokolwiek, help], ten dragonballowy tylko do barku? Does not compute.
KP: 2
/Feli

22[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Lip 15, 2013 4:56 pm

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
Na pytanie z paskami jakoś ciężko mi odpowiedzieć XD
Spritem się podpierałam, to sam wiesz.
No ten AT, to inna liga XD
Jakoś dziwnie by wyglądał z paskami urwanymi w pewnym momencie.
Styl Adventure Time rządzi się własnymi zasadami.


Co do tego czoła... Pewnie to te małe zboczenie od Vegety xD
A myślałam, że jest w sam raz...

23[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Lip 22, 2013 1:38 am

Safari

Safari
Mazoku
Mazoku
[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Shigeru_by_fandragonball-d6ej1nf

24[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Lip 22, 2013 7:22 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Praca przyjemna dla ok-... dla ok-... dla ocz-... Tak, właśnie to jest tutaj zasadniczym problemem. Źrenica prawego oka znajduje się za bardzo na środku. Postaraj się przesunąć ją w dół, ewentualnie, pobaw się z ustawieniem lewej źrenicy - jeżeli nie opuścisz prawej, podnieś lewą. Poza tym, nie mam większych zastrzeżeń dotyczących pracy - jak zwykle, to co tworzysz trzyma naprawdę przyzwoity poziom. Czepiać się można jedynie szczegółów ;)
KP: 1
/Feli

25[RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Empty Re: [RYSUNKI]- czyli mini Deviant Saf Pon Lip 22, 2013 2:09 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Fajne. Podobnie jak Yoh nie mam większych zastrzeżeń niż oko... oczy. Pomimo tego, że jedna źrenica (na jego prawym oku - z naszej lewej) jest zbyt na środku to kolor oczu się nie zgadza. To drugie jednak przeboleję. Włoski fajniutkie, cieniowanie też... tylko ten zboczony uśmiech xddd Nie pasuje do Sigeru. Wielkie dzięki Safciu, już zasysam na kompa ^^

PS. Ciekawostka dla wszystkich - niemal wszystkie wersje Shigeru zostały narysowane w jego drugim stroju, jedynie Maximus wykonał go w bezrękawniku, jednak zapomniał o wzorkach.
KP: 1
/Feli

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 7]

Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.