Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 11 z 17]

251Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Lis 28, 2011 3:21 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wpada w ucho, ale nie przepadam za tego typu muzyką.

https://www.youtube.com/watch?v=Lm77VCkf_do

252Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pią Lut 10, 2012 10:14 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
W sumie można to nazwać klasykiem, nie? I chyba więcej o tym nie powiem :p

https://www.youtube.com/watch?v=URUuF4HvRSY&feature=related

253Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pią Lut 17, 2012 7:26 pm

rekinxxxl

rekinxxxl
Don
Don
Nawet nawet lecz nie lubię muzyki typu hip hop/rap ;f Lecz czasami zdarzają się wyjątki ale ten nie jest akurat nim

https://www.youtube.com/watch?v=xPfMb50dsOk&feature=g-vrec&context=G24c050fRVAAAAAAAABg

254Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Lut 18, 2012 7:48 am

daneuve.

daneuve.
Super Saiyan
Super Saiyan
pitupitu

https://www.youtube.com/watch?v=Z-zL_paDVTc
dope dod feli

255Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Lut 19, 2012 2:19 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Hmm.. Tak średnio mi się podoba.

256Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Lut 19, 2012 2:34 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Znam i bardzo mi się podoba!
Trzeci Wymiar - Reduta Ordona

257Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Nie Lut 19, 2012 4:36 pm

szczepan

szczepan
Don
Don
takie sobie


Fall Out Boy - Thnks fr th Mmrs

258Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Mar 01, 2012 3:11 pm

Kanishima

Kanishima
Wizard
Wizard
Nie jest złe :D
Małpy wymiatają.



Warrant - Cherry pie

259Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Mar 17, 2012 1:21 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Fajnę, wkręca się. Dobre brzmienie.

260Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Maj 31, 2012 5:18 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
Nie specjalnie lubię muzykę Słonia, ale ten track jest świetny.

261Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sob Cze 02, 2012 7:06 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Nie przepadam za taką muzyką, więc mi się nie podoba, ale nie znaczy to, że dla kogoś może nie wymiatać :D

Wookie

262Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Lip 23, 2012 5:26 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Oceniłbym ale niestety nie chce się włączyć.

Within Temptation - Dark Wings

263Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Lip 23, 2012 9:21 pm

Inerno

Inerno
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Za każdym razem denerwuje mnie marny pokaz umiejętności efektów specjalnych autora filmu. Jest w porządku, ale mam mieszane uczucia. Są fragmenty, która wymiatają i zaraz po nich są takie, które sprawiają, że chciałbym wyłączyć kompa.

Tristam - Jawn

264Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Wto Lip 24, 2012 8:12 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
Inerno napisał:Za każdym razem denerwuje mnie marny pokaz umiejętności efektów specjalnych autora filmu. Jest w porządku, ale mam mieszane uczucia. Są fragmenty, która wymiatają i zaraz po nich są takie, które sprawiają, że chciałbym wyłączyć kompa.

Tristam - Jawn
Kiedy nie słychać tyc dziwnych jęków ,to jest nawet znośne ,raczej nie moje klimaty.

Tutaj coś czego ostatnimi czasy słucham:

265Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Wto Lip 24, 2012 8:26 pm

Ykmo

Ykmo
Sniper
Sniper
Bardzo ciekawy utwór ;p Lubię takie klimaty ;)

https://www.youtube.com/watch?v=wWH2BlrAPPU&list=FLqstG3jBQMMniM14mzCno9A&index=8&feature=plpp_video

266Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Lip 26, 2012 4:26 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Robisz to specjalnie? Tak się jaram WWE 13 i chciałem zapomnieć, że nie będę tej gry miał to ty wrzucasz nute z 12? -_- Wszystko jest przeciwko mnie, nie zmienia to faktu, że nuta dobra.

267Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Sie 01, 2012 8:57 pm

Michass

Michass
Lieutenant
Lieutenant
W ogóle nie podoba mi się ta piosenka, głos wokalisty strasznie mnie wkurzał.

268Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Sro Sie 01, 2012 9:43 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Meh. I tak utwory tego typu uważam za chybiony pomysł, bo nawet jeśli ktoś spróbuje w tekście poruszyć jakiś istotny temat, odbiorcy mogą być nieadekwatni. Zwłaszcza przy wykonaniu nakierowanym konkretnie do z góry założonych odbiorców.

Niestety, pomijając powyższe nie tylko nie przypada mi powyższy gatunek, co mam go serdecznie dosyć, bo kolega od nas z klasy puszcza utwory tego typu ZAWSZE gdy ma okazję. Nawet gdy na osiemnastce kulturalnie kontemplujemy klasycznego rocka.



But there's no sense crying over every mistake
You just keep on trying 'till you run out of cake the cake is a lie
And the science gets done
And you make a neat gun
For the people who are still alive.

(czemu cover zamiast oryginału? Bo gościu ma niezłe covery)

269Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Sie 02, 2012 8:17 am

szczepan

szczepan
Don
Don
niezłe niezłe


https://www.youtube.com/watch?v=qjHlgrGsLWQ&feature=autoplay&list=FLPUErr9a0km8d3bmSoH21Bw&playnext=1

270Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Sie 02, 2012 11:22 am

Inerno

Inerno
Super Saiyan God
Super Saiyan God
Radio zniszczyło całą magię tego utworu puszczając go na okrągło :FUUU:

271Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Czw Sie 02, 2012 12:08 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Nie moje klimaty, ale całkiem fajnie się słuchało ;)

272Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Sie 06, 2012 11:32 am

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
całkiem fajne, wokal wymiata :)

Teraz coś ode mnie:
Hunter - Duch Epoki

273Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Sie 06, 2012 1:28 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wpada w ucho - zresztą, lubię metal, więc "dobre i bez gadania" - szkoda tylko, że polskie.
Titanic OST - Hymn to the Sea
Świetny soundtrack.

274Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Sie 06, 2012 4:26 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Przeciętne, a nawet słabe... 4.5/10

275Muzyka Poprzednika - Page 11 Empty Re: Muzyka Poprzednika Pon Sie 06, 2012 8:13 pm

Katayachi

Katayachi
Logia User
Logia User
Nawet niezłe.
Teraz coś ode mnie ^^

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 11 z 17]

Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.