Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Co sądzisz o powrocie do pierwszego świata ARS PBF?

PBF - co dalej? - Page 3 123a100%PBF - co dalej? - Page 3 123c10 0% [ 0 ]
PBF - co dalej? - Page 3 123a1060%PBF - co dalej? - Page 3 123c10 60% [ 6 ]
PBF - co dalej? - Page 3 123a100%PBF - co dalej? - Page 3 123c10 0% [ 0 ]
PBF - co dalej? - Page 3 123a100%PBF - co dalej? - Page 3 123c10 0% [ 0 ]
PBF - co dalej? - Page 3 123a1010%PBF - co dalej? - Page 3 123c10 10% [ 1 ]
PBF - co dalej? - Page 3 123a1030%PBF - co dalej? - Page 3 123c10 30% [ 3 ]
PBF - co dalej? - Page 3 123a100%PBF - co dalej? - Page 3 123c10 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 10

Poll closed

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 3 z 3]

51PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Sob Sie 08, 2015 8:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wiem o co Ci chodzi. Na chwilę obecną mamy kilka transformacji opisanych na wiki, plus to co wrzuciliście do tego tematu. Jak znajdę chwilę, mogę coś pomyśleć z mnożnikami, aczkolwiek fajnie byłoby przeczytać Wasze propozycje. Mimo wszystko, kilka transformacji wymyśliliście sami i sami najlepiej wiecie, jaką mniej więcej powinny posiadać moc.

52PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Sob Sie 08, 2015 8:34 pm

Rayem

Rayem
KOX
KOX
Ja tak i tak będę niedługo wysyłał PW ze wszystkimi przemianami itd., więc myślę, że jakoś dogadamy się w taki sposób. To samo sugerowałbym innym, żeby osobiście dogadywali się w sprawach przemian, bo istnieje ryzyko, że dostanie się coś nie tak lub nie dostanie wcale.

53PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Sob Sie 08, 2015 8:35 pm

Max

Max
Human Interface
Human Interface
To chociaż, jako admin, podaj jakieś mnożniki do transformacji tych, które pochodzą z anime żebyśmy mieli jakiś punkt odniesienia.

54PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Sob Sie 08, 2015 9:37 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
To chociaż, jako admin, podaj jakieś mnożniki do transformacji tych, które pochodzą z anime żebyśmy mieli jakiś punkt odniesienia.
Wg. informacji dostępnych na wiki:

Super Saiya-jin: x50
Ultra Super Saiya-jin: x75
Super Saiya-jin 2: x100
Super Saiya-jin 3: x200
Złota Zbroja: x200
Visored: x65

W przypadku Visoreda, planuję zwiększyć mnożnik do 80. Co nie posiada mnożników, jednak wkrótce planuję się nimi zająć?

Oozaru
Golden Oozaru
Super Saiya-jin 4
Mystic Super Saiya-jin
Super Saiya-jin God
Super Saiya-jin God Super Saiya-jin
Shikai
Bankai / Resurrección / Vollständig
Hollowfikacja / Forma "Vasto Lorde"
Ostateczna forma Zanpakutou
Formy Jinchuuriki

Więcej form z serii anime nie kojarzę, aczkolwiek dużo czasu minęło od gry na PBFie. Jeżeli coś Wam świta, napiszcie. Akurat tym, tak czy siak będę musiał się zająć :P

55PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Sob Sie 08, 2015 10:11 pm

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Jestem na nie. Tzn. o ile zrozumiałem co napisałeś, bo jestem pijany.
Po co dawać wszystkim transom mnożniki identyczne dla wszystkich statystyk? To zepsuje ich różnorodność. Poza tym, jeśli mamy się trzymać zasady, którą sami ustaliliśmy (100j = 1stat) to mnożnik dla wszystkich statystyk łącznie powinien być taki sam, jak dla poziomu mocy.
Przykład:

SSJ
Poziom mocy x50
Statystki (x50):
Atak x10
Obrona x10
Szybkość x10
Siła fizyczna x10
Energia x10
Koncentracja -
Inteligencja -
Oczywiście podział mnożników pomiędzy statystyki jest przykładowy, może to być np. w sile fizycznej x5, a w energii wtedy x15 etc.

Jeśli chodzi o to, mogę się tym nawet zająć. Grunt to dogadać się z osobą za to odpowiedzialną co do tego ile ma wynosić mnożnik, a podział pomiędzy statami może każdy sobie zrobić sam.

Przynajmniej ja to tak widzę, sami zdecydujecie.

Pozdrawiam, ja.

@edit
Aaaa, jeszcze jedno. Nie, dwa. Albo trzy. Lub cztery.
Super Saiya-jin 3: x200
Złota Zbroja: x200
Joszu, przecież Ci to pisałem.
SSJ3 = x400
Wg dbwiki trójka jest czterokrotnością dwójki. A jeśli chodzi Gold Sainta to mam zamiar dać mnożnik trochę mniejszy niż SSJ3, ale o tym kiedy indziej, pewnie na PW.

Mystic Super Saiya-jin
Damn u, nie ma czegoś takiego jak MSSJ!

Prosiłbym wszystkich, którzy planują rozpocząć grę o spis obecnych transformacji ich postaci.
Może być na PW? Niedługo Ci podeślę.

Chyba tyle. Jeszcze raz pozdro!

56PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Sob Sie 08, 2015 10:19 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Jeśli chodzi o to, mogę się tym nawet zająć. Grunt to dogadać się z osobą za to odpowiedzialną co do tego ile ma wynosić mnożnik, a podział pomiędzy statami może każdy sobie zrobić sam.
Jeżeli Ci się chce, to droga wolna.
Chciałem iść nieco prostszą drogą ale Twoja propozycja wcale nie jest taka zła. Jak masz chęci do tego, by zająć się mnożnikami do poszczególnych transformacji, chętnie odstąpię Ci to zadanie xd

Joszu, przecież Ci to pisałem.
SSJ3 = x400
Hej, przecież pisałem, że biorę te informacje z wiki. One wcale nie muszą być aktualne, jak widać po Twoim poście.

Damn u, nie ma czegoś takiego jak MSSJ!
Ciii... Ciii... ... Niech Rayem tego nie usłyszy, bo się wkurzy i zniszczy wszechświat za pomocą Tagiru :c

57PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Sob Sie 08, 2015 10:38 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
7 piw, za dużo czytania, nie wiem o co chodzi po "niech wszyscy obecni napiszą transformacje".
Chodzi o obecne, czy też te planowane?
Sandra - Vampire Hunter
Arisa - Coś tam z ogniem(nie pamiętam nazwy) i Shikai/Bankai

58PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Nie Sie 09, 2015 7:34 am

Rayem

Rayem
KOX
KOX
1. SSj3 według Dragon Ballowej Wiki ma x400, więc to pewnie oryginalny mnożnik. Według naszej miał x200, bo nikt nie sprawdzał tego z DBWiki, a wcześniejsze formy były 2x silniejsze od poprzednich.
2. Nie ma czegoś takiego jak Mystic SSj. To jest albo Mystic albo Potential Unlock/Unleashed.
3. Serio chcesz mi dodać do tego jeszcze Maril, Yoszu? >_>
4. Tak, Bercik, teraz tylko obecne.
5. Może po prostu załóżmy specjalny dział lub temat do ustalania mnożników poszczególnych form? Ustalimy to na drodze głosowania albo wspólnego balansowania, żeby nikt nie miał pretensji, a jak kto nowy dojdzie to już się będzie musiał z tym pogodzić. W końcu to my tu jesteśmy 'weteranami' PBFa.

59PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Nie Sie 09, 2015 11:11 am

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Wszystko można przecież ustalić w tym temacie. Na końcu można potwierdzone info wrzucić na wiki lub umieścić w dziale z informacjami na PBFie :P

60PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Sob Sie 22, 2015 3:20 pm

Mr.Bercikovsky

Mr.Bercikovsky
KOX
KOX
Halo, halo hej.
Przyjaciele mam małe pytanie. Na tej odsłonie tez jest reputacja?
Jeśli tak, to zaczynamy znowu od zera, czy będzie ona rozdana na początek tak jak jednostki?

61PBF - co dalej? - Page 3 Empty Re: PBF - co dalej? Sob Sie 22, 2015 3:28 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Owszem, jest. Ale przyznawanie jej na chwilę obecną jest... zbędne. Tak czy siak, postacie są znane.
Druga sprawa, że muszę zebrać do kupy poprzednie wydarzenia i określić jakąś konkretną liczbę reputacji dla poszczególnych bohaterów. Do tego dochodzi również modyfikacja aktualnej karty postaci, znajdującej się w profilu.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 3 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.