Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Konichiwa oO' Empty Konichiwa oO' Czw Kwi 01, 2010 4:41 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Witam wszystkich. Postanowiłam sie przywitać. Prawdę mówiąc trafiłam na to forum dzięki niejakiemu panu zwanego Yoh. Na początku chciałam tylko sobie popisać na CB, jednak po dłuższym przebywaniu tu ok. prawie tygodnia, który będzie z piątek, czyli jutro postanowiłam zacząć się udzielać na forum. Zaczęły mnie interesować sprity, choć nie mam zielonego pojęcia jak je robić oO'.
Hmm.. Cos o siebie? Nie wiem co mogę powiedzieć.. Mówią mi Umi albo Fryt(k)i, a moim rocznikiem jest 96 ^__^".. Interesuje się mangą, anime (najbardziej Naruto, Bleach), a w przyszłości chcę się kształcić na kierunku informatyczno-technicznym. Znalazłam już na forum jak to się mawia "swoją paczkę", tz. kilka miłych osób, które można powiedzieć, że polubiłam. Mam nadzieję, znaleźć ich więcej i zakumplować się jakoś z każdym, nie mówiąc tu "szukam przyjaciół" ^^.
To chyba wszystko, dzięki x3.

2Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Czw Kwi 01, 2010 4:46 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Dzięki! Postarzałaś mnie o jakieś kilka lat.. Moją przystojność szlag trafił ;/
\"panu zwanego Yoh\"
Ale się nie wkurzam. Mam respekt, najbardziej doświadczonego czasowo Usera na forum, skoro jestem tak stary xDD

Nie wiedziałem że zaczęłaś się interesować Spritami. Nauczysz się przy nas wszystk... To znaczy, robienia Spritów na wysokim poziomie XD
Ja należę do tej małej paczuszki przyjaciół forumowych xD?

Ohayo, Umi-chan!
Kawai.. Kawai, Umi-chan. Lovely.. Lovely, Umi-chan!



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Czw Kwi 01, 2010 4:49 pm, w całości zmieniany 2 razy

3Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Czw Kwi 01, 2010 4:48 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Ohayo Umi-chan ^^ Mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić na forum (w to chyba nikt nie wątpi xD). Życzę powodzenia w tworzeniu sprite'ów ;]

PS: Yoh starość nie radość xD

4Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Czw Kwi 01, 2010 4:52 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
No, witam. Dobrze, że w końcu napisałaś tego 1 posta na forum :awesomeface:

Zaczęły mnie interesować sprity, choć nie mam zielonego pojęcia jak je robić
To tak naprawdę nie jest trudne, ale step by step na pewno załapiesz, przy obserwacjach i wsparciu reszty forum.

To tyle, bo na tyle długo już bywałaś na c-boxie, że nie trzeba już za długiego oficjalnego powitania.

Btw, konnichiwa pisze się przez dwa 'n' (to zbitka wyrazów 'kon' i 'nichi' z partykułą 'wa').


Yoh92 napisał:najbardziej doświadczonego czasowo Usera na forum
Co ty młokosie wiesz o stażu w LSW... xd

//Duuuuuużo XD Jestem stary xD!
/Yoh92

5Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Czw Kwi 01, 2010 4:54 pm

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Hejka xd.
Cieszymy się że zawitałaś na forum, pierwsza dziewczyna.Mówię ci uważaj na siebie , bo pan zwany Yoh nie zawsze ma takie jasne intencje ;p.
Mam nadzieję żę w LSW dobrze ci pójdzie i zrobisz jakiegoś kox oparka xd.
P.S. Masz pozdrwienia od Bulbasaura.
@btw. To mój 666 post, czyżbyś była szatanem O_O?

//Zaraz, zaraz.. Jak to "nieczyste intencje"?! Ja nie mówię o "członkach" i "dudkach" na C-B xDDD!! Zbokaczu :< A nie Pikaczu :<!
/Yoh92

Ale pamiętaj że ty też chciałeś trójkącik ;p

//No, a co? :FUCK YEA:
/Yoh92



Ostatnio zmieniony przez Pikachu dnia Czw Kwi 01, 2010 5:07 pm, w całości zmieniany 1 raz

6Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Czw Kwi 01, 2010 5:04 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Yoh'u, hmm.. Myślę, że można Cię zaliczyć do tej 'forumowej paczki przyjaciół' ;D.. Z góry dzięki za powitanie i liczę, że wejdziesz tam od czasu do czasu na skype, i w końcu zainwestujesz w ten mikrofon ;3.

Zgiur, dziękuję i również mam nadzieję, dobrze się bawić na forum. Cóż, jakoś tak spodobało mi sie robienie takich sprintów. Ale prócz nauki od kogoś planuję również sama trochę poczytać na necie i sie po douczać, ale z czasem jest źle, gdyż mi go ostatnio brakuje :x. Jednak mimo wszystko jesli stanie się to moim hobby na pewno znajdę na to duzo czasu.

Vigego, też się cieszę z pierwszego posta, jednak nie wiem czy dobrze on zabrzmiał.. Przydała by się do niego jakaś cięta riposta, która by się udała z pewnością Sage.. xD Jeśli chodzi o całość to spontan, pisałam tak o po prostu co mi na myśl przyszło :P. Nie wiem nawet, nigdy takiego typu posta nie pisałam, chyba, że na PBF w temacie 'O Nas', ale to raczej już mnie większość osób znała i to nie było to samo..
Dziękuję za pouczenie, jednak była to zwyczajna literówka xP. Z nawyku patrzę się zwykle w klawiaturę, nie w monitor przy pisaniu xD.

Pikachu.. Huh, ja szatanem? Mawiali już takie rzeczy, ale nawet jeśli bym była nie wiedziała bym o tym prawdę mówiąc. Jedyna baba na forum? Ach, straszyli mnie już, że Yoh jest nieobliczalni, ale nie tylko on. Sama dziewczyna, jako jedyna? Ach, szkoda, że zawsze jets tak na skype, w jakiś grach lub na konferencjach GG, z góry to bardziej się da do tego przyzwyczaić, ale czasowe moje milczenie jest czasem nudne lub wkurzające.

7Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Czw Kwi 01, 2010 5:20 pm

Zigur

Zigur
Third Child
Third Child
Kurde scena prawie jak z pierwszego odcinka "Green Green" pierwsza dziewczyna na forum i wszyscy ślinotok do pasa xD Umi nie wiem czy udazą ci się sprinty na forum ale sprity na pewno ;P

PS: Vigego? Wtf? xD

8Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Czw Kwi 01, 2010 5:59 pm

Umi

Umi
Wizard
Wizard
Hm, całkiem możliwe.. Cóż, ale wątpię bym była choć trochę 'pociągająca' czy coś takiego. Omfg! >>".. Well.. ^^"
A co do błędów to przyznaje się, że źle napisałam... A do co nicku to zwyczajna literówka xD.

Przyzwyczaiłem się już do bycia nazywanym 'iego gdy Zengowi się klawiatura popsuła (nie wytrzymała częstego używania litery V xD), więc jakoś niewiele mam do tego.

Takiego 1 posta sam też nigdy nie pisałem, bo raczej nie było potrzeby, więc w sprawie jakiejś ciętej riposty czy innego zaprojektowania wypowiedzi... z góry mówię, na mnie nie licz.

A co do 'pociągania', nie widziałem, nie słyszałem, nie skomentuję, ale może ktoś inny chętny skomentować?

9Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Pią Kwi 02, 2010 7:20 am

Death

Death
First Child
First Child
witaj umi ,już myślałem ,że tu nie zawitasz , przeczytaj regulamin i baw się dobrze!

10Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Pią Kwi 02, 2010 8:05 am

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Witamy na forum... a cóż więcej mówić? xD

bo pan zwany Yoh nie zawsze ma takie jasne intencje
OMG nie wytrzymam... Yoh ma 18 lat a ona 13-14 przestań obrażać hoY'a x<

Cóż, ale wątpię bym była choć trochę 'pociągająca'
Nie czytałem wszystkich postów więc mogę walnąć faila ale czy to nie charakter się liczy?

11Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Pią Kwi 02, 2010 10:46 am

Jata

Jata
Moderator
Moderator
Ci, którzy mnie znają zapewne domyślali się, że w końcu napiszę tu posta xD.
No cóż, na samym początku nie powiem nic, czego wcześniej byś nie usłyszała - witamy na forum ;P!

Viego napisał:Yoh92 napisał:
najbardziej doświadczonego czasowo Usera na forum

Co ty młokosie wiesz o stażu w LSW... xd

//Duuuuuużo XD Jestem stary xD!
/Yoh92
Wiesz, Yoh... Stażem LSW nie dorastasz nam do pięt ;P. Co prawda niektórzy zaprzestali spritować (:roll:), ale i tak pozostajesz na tyłach :P.

Viego napisał:Przyzwyczaiłem się już do bycia nazywanym 'iego gdy Zengowi się klawiatura popsuła (nie wytrzymała częstego używania litery V xD), więc jakoś niewiele mam do tego.
Chyba nie tylko 'iego, nie, Vorcannion* xP?

Również wiele nie napisałem, ale zawsze to jakieś powitanie ;P.

* chyba nie ciężko się domyślić ;P?

Nah.

12Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Pią Kwi 02, 2010 10:52 am

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
No to witaj i nie radzę ci szybko robić oparów, wipów i spritów, bo zrobisz źle, a potem będę miał co ci oceniać, najpierw sie naucz robić, a potem wrzucaj, bo będziesz dostawała ode mnie :sparta11: i przestańcie się bluzgać userzy wyżej to nie jest temat do kłótni?

13Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Pią Kwi 02, 2010 10:59 am

Umi

Umi
Wizard
Wizard
On ma 18 lat, a ja 14? Well, nie martw się, takie tylko żarty, ale każdy wie, że Yoshi jest nieobliczalny.. xD Pedofiloman jeden :lol2: xDD

Hmm, dziękuję za kolejne powitanie. W sumie to Twój poradnik cieniowania mi się przydał :). Ćwiczyłam juz. Stwierdzono, że tylko spodnie są do poprawy, ale cóż - trening czyni mistrza ;).

Hmm, w sumie to tak jak wyżej. Trening czyni mistrza, w sumie to mam za sobą już kilka innych poradników, więc.. Muszę się jeszcze dokształcać ;D.

/Dase
Pedofiloman jeden
Niah niah! Podsumowanie niezłe... xD


//"Pedofiloman jeden :lol2: xDD" - A ja myślałem że będziesz dla mnie milsza.. 😢 Widzisz.. Jesteś dla mnie okrutna. Ja.. Ja się po tym nie pozbieram! 😢 Zraniłaś me uczucia 😢 !
Woogy... Zostaję w tyle, jeżeli chodzi o staż... Ale doganiam Was jeżeli chodzi o umiejętności. Smutna prawda.. "Każde pokolenie ma własny czas..." xd Wasze... "Przeminęło z wiatrem" XDD

Umi.. Smutno mi przez Ciebie 😢 .. Dokonałaś tego co niemożliwe.. Zraniłaś mnie! 😢 !
/Yoh92

14Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Sob Kwi 03, 2010 10:51 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ale nieźle sobie spamicie, ogólnie nie chce mi się czytać waszych dopisków ale czuje że nere kleicie.
Nom, widać że spoko jesteś jak się tutaj userzy tak rozgadali : D, chyba najdłuższy temat w Forum Przywitaj Się o,O'.

Czytaj regulamin, i ogólnie siema XD

/V
Wiem, że jesteś zajęty, ale gdybyś wpadał częściej, byś wiedział xd

15Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Sob Kwi 03, 2010 8:34 pm

Raziel

Raziel
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3
Cześć.

Ocena = 8/10



:P

16Konichiwa oO' Empty Re: Konichiwa oO' Sob Kwi 03, 2010 8:38 pm

Free

avatar
Earthling
Earthling
Cześć moja nowa koleżanko.Możesz zostać tu jak długo chcesz (Do czasu aż dostaniesz dużo warnów xD).Życzę ci sukcesów w robieniu :) xD.Pozdrawiam bLat! :awesomeface:

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.