Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Fredka Vs. Danioss Empty Fredka Vs. Danioss Pią Kwi 02, 2010 1:06 pm

Fredka

avatar
Namekian
Namekian
Miałem dość długą przerwę w robieniu wszelkich grafik więc trzeba się jakoś ogarnąć...
Chyba najlepszym sposobem będzie pojedynek.

Kategoria -Gif
Temat Prac -Cell vs. Teen Gohan(tak jak w Anime :d)
Termin -10.04
Komu oddajemy prace - Battle Mod
Uwagi - Jeżeli chcesz możesz zmienić temat ale chciałbym aby prace były robione wyłącznie w Paint'cie :D.

Oj Fredka, Fredka. Zmieniło się wiele. Po 1 nie mamy animatorów tylko Battle Moda, którym jestem ja. Po 2 mi powinno się przesyłać prace na walki. I nie ma terminu "aż obaj oddamy" bo to obaj może trwać nawet kilka miesięcy. Ja dałbym wam 5 dni, ale to już od ciebie zależy. /Coolt.

Jak karzesz :P



Ostatnio zmieniony przez Fredka dnia Pią Kwi 02, 2010 1:37 pm, w całości zmieniany 1 raz

2Fredka Vs. Danioss Empty Re: Fredka Vs. Danioss Pią Kwi 02, 2010 1:19 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Przyjmuje walke
Em 10 dni , bo nie wiem czy będe mieć czas bo muszę iść do domu a tak ni hoya nie zrobie gifa
Tak tak w Paincie , dobry wybór , właśnie to chciałem zaznaczyć , nie mam PS a więc w paincie :D
Prace oddajemy Cooltowi , nie mamy wyboru musimy :)
Temat mi pasuje , i to bardzo
Gif tak do 150 - 200 klatek

Pasi ?

3Fredka Vs. Danioss Empty Re: Fredka Vs. Danioss Pią Kwi 02, 2010 1:38 pm

Fredka

avatar
Namekian
Namekian
Spoko :P A więc powodzenia

#Down
Ta można i bez mapki



Ostatnio zmieniony przez Fredka dnia Pią Kwi 02, 2010 10:06 pm, w całości zmieniany 1 raz

4Fredka Vs. Danioss Empty Re: Fredka Vs. Danioss Pią Kwi 02, 2010 8:39 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
Przepraszam że jeszcze coś dodaje ale mam uwagę , Czy byśmy mogli zrobić walke bez mapki ?

5Fredka Vs. Danioss Empty Re: Fredka Vs. Danioss Sob Kwi 10, 2010 10:35 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
10.04
Nie wiem czy obaj panowie pamiętają o swojej walce, i czy oddali już prace. Jeżeli tak, to pora je wystawić. Jeżeli nie, po Warnie za zawracanie dupy walką która była tylko dla picu.
To jak?

Coolt, dostałeś jakieś prace?

6Fredka Vs. Danioss Empty Re: Fredka Vs. Danioss Nie Kwi 11, 2010 9:30 am

Danioss

Danioss
Don
Don
Przepraszam za problemy , miałem to napisac już 2 dni temu ale zapomnialem , od paru dni jestem cały czas w domu a tu mi się coś z ega dzieje gdy klatki wstawiam , jedynie u babci moge zrobić gifa ale nie wiem kiedy będe u babci i prosił bym jeszcze o przeniesienie walki o jeszcze pnd 5 dni prosze .

7Fredka Vs. Danioss Empty Re: Fredka Vs. Danioss Nie Kwi 11, 2010 10:08 am

Coolt

avatar
Zasłużony
Zasłużony
Do Yoha z płaczem nie idźcie bo uzgodniłem z nim sprawę, że dostajecie po warnie i nie będzie walki.
Gówno mnie to obchodzi, możecie do mnie donosić do działu "Skargi". Mieliście trzynaście dni na zrobienie gifa bez mapy, a ty co teraz piszesz, że nie możesz i na dodatek pustka w PW. Jeżeli program ci się pieprzy usuń i ponownie zainstaluj lub znajdź nowy i lepszy. Jeszcze taki prosty temat prac.... I nie ma, że przedłużam o pięć dni, skoro jest tych trzynaście

Walkę zamykam. Fredka i Danioss - dostajecie po warnie.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.