Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1obrazki z iv.pl Empty obrazki z iv.pl on Sob Kwi 03, 2010 1:31 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
Może wprowadźcie zakaz wrzucania obrazków,gifów itp na iv.pl?Ponieważ co jakiś czas wygasają i jest to strasznie upierdliwo-wkur@#ające.

/Y
Pomysł rozpatrzony przez Administrację.
Odrzucono.

2obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl on Sob Kwi 03, 2010 3:08 pm

Fredka

Namekian
Namekian
Właśnie patrzałem na sprity,maki itp. i połowa już wygasła przez te iv.pl
Weście to na jakiś inny host wrzucjajcie

3obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl on Nie Kwi 04, 2010 10:50 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Ja jak zawsze coś hostuje, to na img shacku. A co do spritów, brałem z dbevs a tam hostował Yosz ;s. Może ma jeszcze linki albo coś.

4obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl on Nie Kwi 04, 2010 1:08 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Każdy Sprit, a przynajmniej ten którego ja hostowałem na DBEvS, był na Imageshack.us .
Jeżeli wygasły aktualnie Sprity Base, czy kilka postaci z działu "Inne Anime", to niestety nie mam do nich dostępu bo nie ja je wrzucałem.

Oczywiście, postaramy się zuploadować wszystkie pliki w najbliższym czasie. Masz moje słowo.. Tyle tylko że pierw musimy wiedzieć, co było tam wcześniej, a bez uprzedniego skontaktowania się z osobą wrzucającą obrazki, nic nie zrobimy.

Co do iv.pl , to każdy wrzuca obrazki gdzie chce. Jeżeli potrzebuje trwałego hostingu, daje na Imageshack, jeżeli potrzebuje czegoś na góra miesiąc, dwa to wrzucam na Iv.pl .
Nie możemy zabronić wrzucania obrazków na Iv.pl, bo nie każdy lubi Imageshack czy inną stronę.

obrazki z iv.pl Swfo1d obrazki z iv.pl Ateam11 obrazki z iv.pl Fteam10

obrazki z iv.pl Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

5obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl on Nie Kwi 04, 2010 1:42 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
To widzisz jakie gówno wychodzi.

6obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl on Nie Kwi 04, 2010 2:34 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
I personally am using Iv because I don't have time/am too lazy to register on Imageshack/Photobucket. And I can always reupload for someone. I really pefered Imageshack when all you had to do is just find the image and simply press a button. =/

It's not necessary to register on imageshack.

7obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl on Sro Kwi 07, 2010 5:34 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
I temat został olany....No zakażcie dodawania na iv.pl jeśli z obrazków mają korzystac wszyscy użytkownicy (np jak w przypadku base)Sam żeś Yoh powiedział że jak potrzebujesz na miecha,lub jeden,a takie ten (jak np Base) TO NIE NA MIECHA,A NA DŁUUUGOO!!!

8obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl on Sro Kwi 07, 2010 6:03 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Jak mówił Yoh, nie możemy zabronić korzystania z jakiegokolwiek serwisu hostującego.

Niech userzy się sami przekonają, że iv jest pod tym kątem gównianym hostingiem. Może to i userzy forum LSW, których zachowanie dobrze znamy, ale myślę, że da się jakieś zmądrzenie z tej gromady wycisnąć.

obrazki z iv.pl 21br5af

9obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl on Sro Kwi 07, 2010 6:11 pm

Hihori

Hihori
Zasłużony
Zasłużony
Wiesz że nie.Dobra close

10obrazki z iv.pl Empty Re: obrazki z iv.pl on Sro Kwi 07, 2010 7:11 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Myślę że jednak coś zdziałamy, dzięki temu tematowi.
A przynajmniej, kilku z naszych szanownych Userów zrozumie że lepiej wrzucić na trwalszy hosting, żeby było co oceniać przez długi, długi czas.

Tak jak prosisz, zamykam.

obrazki z iv.pl Swfo1d obrazki z iv.pl Ateam11 obrazki z iv.pl Fteam10

obrazki z iv.pl Wkkeewowlarge

"To co się dzieje, naprawdę nie istnieje, więc nie warto mieć niczego tylko karmić zmysły.
Będzie co ma być, już wiem, że stąd nie zwieję. Poczekam i popatrzę, nie cofnę kijem Wisły...
"

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]