Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Danioss Empty Danioss Nie Kwi 04, 2010 11:10 am

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Danioss 53178423822998067788

You see, I saw Danioss' new GIF, and I know what map he did it on. He forgot credits, I metioned him to do so(nicley, just so you guys don't think I went "OMFG NAO CREDITZ OR BAN D<D<D<D<D<D<D<D<) he added some fucked up credits "Credits for SH, Map and sprites on it" SPRITES ON IT? Then Pika corrected him, he declined, and they started having a fight. Or stuff. But that's not important, he declines to give credits for the sprites. I don't care if other autors give a shit or not, but he basicaly "stole" all of those, mine, Pika's, and other's.


And I officaly beat Pika. 9-6/7 :D

2Danioss Empty Re: Danioss Nie Kwi 04, 2010 11:13 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Ech, dodam że wziął tą mape z tematu "robimy tłum".
Tam wrzuciło osw sporo osób, które po pierwsze mają na spricie : :Do not use without permission!"
Po drugie nie dał creditów dla nikogo, a wystarczyło wypisać tych którzy napisali w tym temacie.
Dla mnie to uraza, że użył moich oparów w czymś takim jak ten gif :/

3Danioss Empty Re: Danioss Nie Kwi 04, 2010 11:17 am

Danioss

Danioss
Don
Don
uuu zengar zrobiłeś tylko screena tego momętu ? przykro mi mogłeś dać całą rozmowe a nie tylko to , przez co na bank dostane warna , dobra , dodam te credity ale mam prośbe na następny raz , niech się nawet pikacz do mnie nie wpier... bo za każdym razem ma do mnie jakiś problem . Nie umiem troche robić creditów , wiem głupio brzmi ale zawsze coś pomyle czy coś . Za pare min lub godz zmienie

4Danioss Empty Re: Danioss Nie Kwi 04, 2010 11:26 am

Pikachu

Pikachu
Sennin
Sennin
Za pare min. lub godzin?Co to ma być?
Poza tym po co cała rozmowa?Potem coś pi****liłeś że nie mój gif i co się w****dalam...
Więc dobrze że nie dał, bo jeszcze bardziej by cię pogrążył.A moim zdaniem sprawa jest o tyle wredna, że wiedział że nie dał creditów autorom spritów a wstawił gifa i mimo naszych upomnień go zostawił (można usunąć posta).

5Danioss Empty Re: Danioss Nie Kwi 04, 2010 12:32 pm

Danioss

Danioss
Don
Don
ehh deske składam to potem dodam , tak tylko żę to potem pisałem , a wcześniej mógł , potem to już mnie nerwy wzieły to już musiałem się odezwać , dodać credity dodam albo dobra , albo będę mądry i Cię posłucham , skasuje gifa , ale powiem tylko 1 .
Won od nie swoich spraw może i jest twój opar , ale moja sprawa czy dostane warna czy nie !!
a więc wypier ...

6Danioss Empty Re: Danioss Nie Kwi 04, 2010 1:22 pm

Versil Perihelion

Versil Perihelion
Site Admin
Site Admin
Danioss, szczerze? Jesteś żałosny. Nie masz na co narzekać, to narzekasz, że ktoś próbuje ci pomóc.

I przestań pierdolić, że twój gif = twoja sprawa. Użyłeś naszych spritów i OPARów, w wielu wymaganych przypadkach bez jakiejkolwiek zgody, więc to jest nasza sprawa. Może nie chcemy widzieć naszych produkcji w jakimś gównie u kogoś, kto w dupie ma konsekwencję swoich działań.

Jak masz do powiedzenia jeszcze coś, co cię pogrąży, śmiało. Jak nie, milcz z honorem.

7Danioss Empty Re: Danioss Nie Kwi 04, 2010 1:29 pm

Akagi Shigeru

Akagi Shigeru
Genin
Genin
Actually, it is his problem also, you stole his OPAR. He has right to act like he acts, so kindly shut the hell up. I don't care if you choosed this map or not, it is your responsibility to add credits. It's your own fault, and we can kick in to inform you if we want. And I believe you have no right to disallow us to deal with our sprites/Wips/Spars/OPARs being stolen.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.