Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Pon Kwi 05, 2010 9:35 pm

Smeagoul

Smeagoul
Saiyan
Saiyan
Witam. Mam zamiar zacząć robić troche Oparów, Sparów, Wipów. Uprzedzam, że to mój pierwszy raz w życiu, więc prosze żebyście nie byli za surowi ^^.

Mój pierwszy opar:

[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. 56370848642257049422

Mówcie co jest źle i proszę was o różne porady ;p.

Pozdrawiam.

2[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Wto Kwi 06, 2010 9:02 am

Krychu269

Krychu269
Paramecia User
Paramecia User
włosy przypominają mi włosy heihachiego i tak są złe cienie nie są zbyt dobre
koszulka WTF?!za dużo czarnego nie moge się dopatrzeć cieni pas jest dobry cienie na nim też
wole juz skończyć oceniać
jak na pierwszego 4/10

3[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Wto Kwi 06, 2010 9:15 am

Curzio

Curzio
Saiyan
Saiyan
Te włosy normalnie wyglądają jak uszy jakiegoś kundla,no ale jak na początek lepsze to niż łysa bańka.Po cieniowaniu też widać że zacząłeś dopiero,no ale nie chce aż tak krytykować twojej pracy.I ogólnie rzecz biorąc kolorystykę mógłbyś inaczej dobierać,to taka rada mała ode mnie na przyszłość.

Nie chcę cię zranić moją opinią,lecz zmotywować dlatego ocenę dam ci trochę wyższą.
5+/10 jak na pierwszy raz.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 1KP.
/Y

4[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Wto Kwi 06, 2010 11:12 am

Smeagoul

Smeagoul
Saiyan
Saiyan
A to mój drugi może troche lepszy ^^ :
[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. 42479124968948280492

Niewiedziałem czy lepszy z peleryną czy bez, więc wrzuciłem oba ;p.
Dalej prosił bym o porady a szczególnie dotyczące robienia włosów ;).

5[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Wto Kwi 06, 2010 11:18 am

Curzio

Curzio
Saiyan
Saiyan
Em...z początku myślałem że trzyma on gitarę,po chwili przyglądania się zrozumiałem że to miecz :D
Ta peleryna wygląda jak trójkąt,no ale fajnie że chciałeś być kreatywny.
Podoba mi się to "złotko"na twojej postaci,czyżby to jakiś król zła był;?
Te rogi trochę śmiesznie wyglądają,jakby należały do jakiegoś zwierzaczka ;d.
Em następna sprawa to cienie!Musisz popatrzeć w innych tematach jak osoby cieniują,może załapiesz jakiś styl i zaczniesz robić podobnie.
I przy okazji jak robisz takie miecze,to rób lepiej pod skosem.
Ta praca jest troszkę lepsza od tamtej,dlatego na zachętę dam Ci 6-/10.

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2KP.
/Y

6[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Wto Kwi 06, 2010 7:29 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
A więc tak zaczynamy, złoto fajnie wygląda ale ta peleryna 🤦. Te rogi dziwnie, większe były by lepsze, ale buty innym kolorem bo taki same jak spodnie to butów nie widać. Co tu jeszcze aa tak ten miecz trochę dziwny musiałem w paint'cie go zobaczyć bo nie wiedziałam co to jest. Ocena 6/10 bo lepszy niż pierwszy.

7[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Sro Kwi 07, 2010 4:26 am

Born

avatar
Earthling
Earthling
Peleryna, nawet niezle. bez peleryny gorzej wygląda 🤦 nie potrzebnie robiłeś tą maske z rogami. dzięki. tej masce ;] 6+/10 ;]

8[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Sro Kwi 07, 2010 2:14 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Co ta twarz? Jakaś szara, te robi to też jak jakieś czułki?
Wszędzie jest cieniowanie dwutonowe, ale klata i ręka ładnie zrobiona, pokazane mięśnie ładnie.
On trzyma piłę męchaniczną, czy ręczną? Jak ręczną to dorób z drugiej strony rączkę!
Peleryna, też jakieś ma końcówki wystające, co to jest?
Daję ci te 3/10 za ładna klatę i rękę.

9[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Sro Kwi 07, 2010 3:13 pm

Smeagoul

Smeagoul
Saiyan
Saiyan
A to trzeci, nad tym siedziałem najdłużej:

[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. 19670581376449481593

Wiem, że czapka troche koślawa ;d.

@edit

A tu mms'y zrobione z nudów 100% by me ^^ :

[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. 60885860809174466616

10[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Sro Kwi 07, 2010 6:59 pm

Takesori

avatar
Zbanowany
Zbanowany
Czapka koślawa i gówno mnie to obchodzi, trzeba było poprawić, a nie na szybkiego, po to by wrzucić i przyszpamować.
Cienie zwalone w całym oparku.
Twarz ma cienie pod światło, prawidłowo, ale cienie ma kwadratowe, jakieś poziome paski robiace za cienie.
Łańcuch ci się nie udał, wygląda jak poparzona skóra.
Ręka nie ma mięśni, chyba, że miałeś na cel zrobić cherlaka to spoko.
koszulka sux, pas OMG co to za pas, chyba na wrestlingu wygrał i to oszustwem, bo kogo by on pokonał?
Spodnie to już wogóle mieszanka wybuchowa pikseli.
Buty źle.
Daję ci 2/10

11[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Sro Kwi 07, 2010 7:54 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
MMS'ów nie oceniam. Porażka, dno i .. porażka. Krzywe, słabo pocieniowane i gówno podobne do oryginałów.

Dobra, teraz ziomek w czapce.
Pierwsza w oczy rzuca się czapka. Jest krzywa, jak wspomniałeś. Nie mogłeś posiedzieć nad nią tych 10 minut więcej? Koniecznie do poprawy.
Reszta.. Po pierwsze, korzystaj z Base S-H, bo na tym wychodzą wg. mnie naprawdę słabe OPAR'y.
Nie podoba mi się cieniowanie, choć w stosunku do dwóch poprzednich jest o wiele lepsze. Dlaczego mi się nie podoba? Bo wiem że stać Cię na więcej. Na rękach zero mięśni, a w przypadku takiego OPAR'ka byłyby one mile widziane. Ręce to jednym słowem.. Porażka.
Głowa zbyt pusta na czole. Zrób mu jednak jakieś włosy, które wychodzą z pod czapki na czoło.
Podoba mi się brak czarnych pikseli na bluzce i łańcuchu. To drugie jednak zbyt mocno miesza się z daleka z kolorem skóry. Przyciemnij ją nieco, aby złoty łańcuch się wyróżniał nawet z daleka.
Na podkoszulce słabe cieniowanie. Popraw je dodając jeszcze jeden kolor, albo bardziej rozstawiając te piksele po całej ten bluzeczce..
Spodnie mi się wyjątkowo podobają, bo takie wojskowe. Naprawdę fajne cienie na nich i kolory. Ich połączenie dało nam ciekawszy efekt niż można było przypuszczać.
Wkurzają mnie jedynie te spodnie z base. Cóż.. Jak powiedziałem, zmień je. Proszę..
Buty zwykłe, nie pasujące ogólnie do Wojskowego ubioru. Zmień je na jakieś bardziej.. wojskowe xd?

No, ogólnie lepszy OPAR niż dwa poprzednie, ale wiele do poprawy plus to że powinieneś korzystać z innego, lepszego Base. Jak powiedziałem, polecam S-H, bądź AB.

4/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 3KP.
/Y



Ostatnio zmieniony przez Yoh92 dnia Sro Kwi 14, 2010 10:39 pm, w całości zmieniany 1 raz

12[O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Empty Re: [O-S-W]Pierwsze by Smeagoul. Pią Kwi 09, 2010 3:15 pm

Halls

Halls
Logia User
Logia User
A więc tak zacznijmy od oparka. Cienie skóry wyglądają jak gówno, buty ja bym radził do poprawy bo cieni nie widać, koszulka dziwna a ten łańcuch popraw i git a te spodnie... dziwne trochę pomieszane kilkanaście kolorów i jeszcze dziwnie to tak wygląda a pasek no pasek jeszcze ujdzie a czapka śmieszna jak by w wojsku pracował ale tak to się w oczy rzuca zmień albo dodaj włosy i git. 3/10.

A te MMS'Y dziwnie wyglądają, ręce wyglądają jak grabie, nogi hmm nogi napewno śmiesznie wyglądają ale mnie jedno zastanawia czemu ręce 3 tonowo a nogi 2 ?. Nos też taki wygięty wygląda jak by leżał, uśmiech dobrze wygląda, ale cieniowanie ciała (dla mnie) słabe. 5/10

Akcja 'Oceniam Kreatywnie' - 2KP.
/Y

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.