Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Sołtys... Again! Empty Sołtys... Again! Wto Kwi 13, 2010 6:08 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
No to tak.. Nie muszę chyba dużo wyjaśniać.. Sołtys ciągle dawał mi bany na ChatBoxie za "wkurwianie" chcociaż "wkurwiania" nie było . -.- . Mam screeny.. Niestety tylko 2 bo za późno zacząłem robić. Sołtys... Again! 89185688
Nie wierzycie, że tak było przez dłuższy czas . ? Zapytajcie tych, którzy byli na CB i nie byli afk. Głównym świadkiem jest Yoh, który ";,,/Walczył mężnie z sołtysem\,,;" . I.. Big Credit For ChatBox!

2Sołtys... Again! Empty Re: Sołtys... Again! Wto Kwi 13, 2010 6:14 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Credituj CB,credituj ;s

Ban był słuszny. Dostałeś kicków kilka za prowokowanie ale nie pomogło. Poleciał Ban ale ofc NIESŁUSZNY. I KTOS musiał go ciągle zdejmowac.
Wypieprzaj z takimi screenami ;s Podrukuj je sobie i sciany wytapetuj ;s

Gdyby nie ingerencje [;s] Yoha poleciałby tylko jeden ban, a tak musiałem banowac co unban ;

I przypominam ze nie jestem tu dla ciebie zeby dbac o twoje dupsko wiec sam zacznij sie ogarniac bo dlugo tak nie pociagniesz ;s

3Sołtys... Again! Empty Re: Sołtys... Again! Wto Kwi 13, 2010 6:18 pm

Tray

avatar
Saiyan
Saiyan
Ta są świadkowie, ja. Ale screeny są piękne... Zwłaszcza, że zrobiłeś je dla swojej korzyści, ech. Zapomniało się o wątku prowokacji? Poza tym dostawałeś kicki na uspokojenie, a ty swoje. Więc co się srasz? Na moje - ban słuszny.

4Sołtys... Again! Empty Re: Sołtys... Again! Wto Kwi 13, 2010 6:25 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
na Twoje to ja mam wyjebane ;] . Ty teraz srasz bo sołtys tylko ciebie na CB nie cisnął noobku -.-.
Co do sołtysa.. prowokacje ? -.- Wyśmiałem tylko troche twoje włosy.. I to trwało pare sekund a nie do ku*** nędzy tyle czasu ! -.-

5Sołtys... Again! Empty Re: Sołtys... Again! Wto Kwi 13, 2010 6:28 pm

Sołtys

Sołtys
Zasłużony
Zasłużony
Ogarnij słownictwo. To po pierwsze.
Po drugie wisi mi co myślisz o moich włosach o ile jesteś w stanie opanować tak skomplikowany proces.

5 kickow to pare sekund? gz neta.

wiecej "-.-",wiecej...

6Sołtys... Again! Empty Re: Sołtys... Again! Wto Kwi 13, 2010 6:37 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
Filike prowokował, Sołtys niewinny ! Potwierdzam to co mówił Tray

7Sołtys... Again! Empty Re: Sołtys... Again! Wto Kwi 13, 2010 7:04 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Rly, no co ty ketsu .. Dobra niech będzie.. prowokowałem, rugałem go, zrównałem z ziemią i wgl.! Jestem tak okrutny, że aż bloki się walą!! Dla was prowokacja to jest wyśmianie włosów sterczących jak zdechłe siano ? ;| To POZDRO wam wszytkim -.-

8Sołtys... Again! Empty Re: Sołtys... Again! Wto Kwi 13, 2010 7:25 pm

Ketsu

Ketsu
Notowany
Notowany
No to pozdro, odejdź i nie wracaj bo wszystkich denerwujesz -,-"

9Sołtys... Again! Empty Re: Sołtys... Again! Wto Kwi 13, 2010 7:27 pm

Filike

Filike
Zbanowany
Zbanowany
Oh, rly ? Dobra masz co chcesz nie zależy mi na idiotach, którzy za prowokacje uważają wyśmianie 1 włosów -.- . Jeszcze raz powtórzę POZDRO WAM IDIOCI.

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Sołtys
» Sołtys :<
» Sołtys
» Sołtys Wsi!
» Sołtys

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.