Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Ciaossu ! Empty Ciaossu ! Sob Kwi 24, 2010 2:04 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Witam, mam na imię Wiktor i interesuje się informatyką (tą stroną graficzną, i nie)
Grafiką komputerową zajmuje się od paru lat, ale ze spritami miałem mało do czynienia (Aktualnie robię takie do gry, o której napiszę poniżej).
Chciałbym też napisać o naszym (właściwie to ja odgrywam tu mniejszą rolę, ale jakąś tam odgrywam) projekcie "World Of Reborn" Jest to RPG na podstawie anime "Katekyou Hitman Reborn". Dodam że jest ona przez internet (MMO). Tak więc, jeżeli dostanę pozwolenie od administracji, na pewno dam linka ;)

Ciaossu !

2Ciaossu ! Empty Re: Ciaossu ! Sob Kwi 24, 2010 3:40 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Miło Cię widzieć. Mam nadzieje, że przyszedłeś tu dla zabawy, i na spędzenie miłego czasu niż tylko zareklamowania swojej gry. Przeczytaj regulamin xP, no i o poprawnym pisaniu nie muszę wspominać bo nie wydajesz się trollem ^.-.
Witaj.

3Ciaossu ! Empty Re: Ciaossu ! Sob Kwi 24, 2010 8:06 pm

Wzol

Wzol
Paramecia User
Paramecia User
Mam nadzieje, że przyszedłeś tu dla zabawy, i na spędzenie miłego czasu
Ależ oczywiście ;)
(...) niż tylko zareklamowania swojej gry .
Na to wpadłem w trakcie pisania posta, więc jak poczuję potrzebę reklamy, to udam się do działu "Wymiana".

4Ciaossu ! Empty Re: Ciaossu ! Sob Kwi 24, 2010 11:25 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
Tak więc, witaj na ARS ;d
Mam nadzieję że wkrótce pokażesz nam jakieś prace twojego autorstwa. No, nie mogę się tego doczekać skoro zajmujesz się ogólną grafiką komputerową, a ze Spritami masz mało do czynienia ;p

Witaj, nie szalej, pisz i oceniaj xd

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.