Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Pomysł :) Empty Pomysł :) Sob Kwi 24, 2010 4:53 pm

frezer123

frezer123
Super Saiyan
Super Saiyan
Mam pomysł żeby Admini pod nickiem wpisywali rangi które ktoś sobie założył w klanie ;p.
I może OBOK tych tematów typu (propozycje,DOWNLOAD itp) były wszędzie takie same obrazki ruszające się a tylko tam te ważne tematy jak np ten temat gdzie admini dają WARNY był inny obrazek np kogoś kto się ładuje...

NApewno też pomyślał bym na tym pomysłem poniżej mojego bo też to chciałem napisać ale mnie uprzedził ;p

/Y
Pomysł rozpatrzony przez Administrację.
Odrzucono.

2Pomysł :) Empty Re: Pomysł :) Sob Kwi 24, 2010 5:11 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Po pierwsze zmień nazwę, tematu na odpowiednią. Bo "pomysł" to nie jest prawidłowa nazwa topika to że pomysł to ja wiem.

Mam pomysł żeby Admini pod nickiem wpisywali rangi które ktoś sobie założył w klanie ;p.
Ktoś sobie założy specjalnie Grupę i nazwie się kox, bez sensu i nie potrzebne.

może OBOK tych tematów typu (propozycje,DOWNLOAD itp) były wszędzie takie same obrazki ruszające się a tylko tam te ważne tematy jak np ten temat gdzie admini dają WARNY był inny obrazek np kogoś kto się ładuje...
Człowieku, albo zaczniesz pisać składne posty, albo nikt Cię nie zrozumie albo wkrótce dostaniesz warna.
No i po co to zmieniać jeżeli, już są ładne ikony.

Jeszcze raz, zmień nazwę tematu.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Pomysł
» Pomysł[Koszulki]
» Pomysł-Warny

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.