Anime Revolution Sprites

You are not connected. Please login or register

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Konkurs poboczny - Tutorial Empty Konkurs poboczny - Tutorial Wto Kwi 27, 2010 6:01 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Witam.
Właśnie otwieramy, konkurs na najlepszy tutorial.
Waszym zadaniem, będzie zrobienie tutoriala na dowolny temat. Może być to videotutorial, lub w innej formie. Może być on zrobiony na cokolwiek, Opara, Gifa, Sygnature cokolwiek. Pamiętajcie o estetyce, jakości i innych ważnych wariantach podczas robienia poradnika.

A dlaczego warto? Bo nagroda jest syta. Będzie to specjalny, award do profilu, 20kp. oraz opcjonalnie zależy od jakości tutoriala Smocza Kula.

Termin nadsyłania prac: 1 Maj
Do kogo wysyłać: Feli

Pamiętajcie, robiąc tutorial pomagacie forum a jednocześnie możecie wygrać naprawdę ciekawe nagrody. I love this!



Ostatnio zmieniony przez Feli dnia Wto Kwi 27, 2010 8:34 pm, w całości zmieniany 2 razy

2Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Wto Kwi 27, 2010 7:07 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
Kurcze, zrobiłem właśnie tutorial (nowy) i jest już skończony lecz nie wrzucony, lecz mówię w nim na wstępie (w końcu to video tut) "Z tej strony Dase" więc nie wiem czy mogę nadesłać pracę?

3Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Wto Kwi 27, 2010 7:41 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Spoko, to nie przeszkadza. Możesz, ale następnym razem o takie coś zapytaj na PW ^.-.

/Dase
A jeżeli ktoś miałby ten sam problem to by spamował, więc wolałem by odpowiedź była publicznie pokazana.

4Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Sob Maj 01, 2010 10:14 am

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Przedłużam o 2 dni
Ostateczny termin: 3.04.10 Poniedziałek.

5Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Pon Maj 03, 2010 7:57 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No niestety. Czekałem, cały dzień z nadzieją że ktoś doślę prace ale się przeliczyłem.

[1]Praca
https://2img.net/r/ihimizer/img293/1320/tutub.png

[2]Praca
http://www.screencast.com/users/Dase/folders/PhotoShop%20Tutorials/media/690483f8-df3f-49fb-9ede-2de10a8b264b


1. [0]
2. [0]

6Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Wto Maj 04, 2010 12:55 pm

Sebek

Sebek
Zbanowany
Zbanowany
1. [0]
2. [1] Bardziej wyjaśniający i więcej mi pomógł.

7Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Wto Maj 04, 2010 1:29 pm

Yoh

Yoh
Site Admin
Site Admin
[0] Ładna oprawa graficzna, ładnie wyjaśnione i w prosty sposób ale w stworzenie drugiego Tuta włożono więcej pracy.
[2] Wszystko ładnie wyjaśnione, w dodatku w formie filmiku. Cud, miód i orzeszki po prostu xd

8Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Wto Maj 04, 2010 3:51 pm

Bombi

Bombi
Paramecia User
Paramecia User
[0]
[3] Lepszy bardziej objaśniony Poradnik, warty zeby oddac na niego glos :)

9Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Wto Maj 04, 2010 6:19 pm

Sezu

Sezu
Shaman
Shaman
1. [0]
2. [4] - Lepiej opisany i ciekawiej zrobiony. No i Video Tut.

10Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Pią Maj 07, 2010 5:07 pm

Hesher

Hesher
Zasłużony
Zasłużony
No i co z konkursem? Trwa ok. tygodnia...

11Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Pią Maj 07, 2010 6:59 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Czekam na więcej głosów?...

12Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Pią Maj 07, 2010 7:15 pm

Zbir

Zbir
Battle Moderator
Battle Moderator
1. [0]
2. [5] - Widać że zostało ,ładnie wszystko objaśnione. Nie mam żadnych zastrzeżeń :P

/Dase
Głosujemy od... 30 postów (bodajże 30, ale i tak masz za mało). Warn.

13Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Pią Maj 07, 2010 8:26 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
No więc czas na wyniki.
Wygrywa Dase z 5-oma głosami oto jego praca:
http://www.screencast.com/users/Dase/folders/PhotoShop%20Tutorials/media/690483f8-df3f-49fb-9ede-2de10a8b264b

A druga praca należy do Dean.
https://2img.net/r/ihimizer/img293/1320/tutub.png
Nie otrzymał żadnego głosu, ale i tak należą się gratulacje. Gdyż tutorial, został wykonany bardzo dokładnie.

Dase zdobywa 20kp, oraz specjalny award. Co do Smoczych Kul, podam informacje później.
Konkurs poboczny - Tutorial Besttut

*Radzę uczestnikom prac, wrzucić te tuty do działu Tutoriale ; ].

14Konkurs poboczny - Tutorial Empty Re: Konkurs poboczny - Tutorial Sob Maj 08, 2010 2:35 pm

Feli

Feli
Zasłużony
Zasłużony
Więc, jak miałem napisać później - pisze.
Postanowiliśmy my GTW, że Smocza Kulę damy obu uczestnikom! Tak to prawda, Dasego praca wygląda świetnie, ale docenimy też starania Dean'a. Więc w dniu dzisiejszym, Dean oraz Dase otrzymują Smoczą Kulę!

Gratulacje!

Sponsored content


Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach

 

© 2009-2018 Anime Revolution Sprites. All rights reserved.
Design by Yoh. Thanks for Zbir and Safari.